Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tak z innej beczki teraz będzie...:haha: Jeśli ktoś lubi filmy z intrygą polityczną i wątkami kryminalnymi, to polecam "Secret city"...australijski 6-cio odcinkowy serial...:dobrze:

Wielkie kłamstewka.krótki serial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Weź ten zasilacz do sklepu, gdzie go kupiłaś i zabierz lapusia ze sobą. Chłopak sprawdzi na innych zasilaczach. Czasami nie oryginały robią takie myki, że nie ładują. Przetestowane. Końcówka niby ta sama, ale do danego modelu może nie pasować. 

Wiesz jaką sensację bym wywołała przynosząc lapka, który ma część bebechów na wierzchu i popękaną obudowę.? :szydera:

To i tak cud że działał. :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Afryka napisał:

Siądź pod lipą...skoro poleciałaś Janem.:haha:

Czyżby Ci nie smakował serniczek ,w wykonaniu jakiejś....Horpyny!? :haha:

A skąd wiesz, że mam tutaj lipę...i to niejedną? :haha:Tylko czasu na to siadanie nie ma...:szydera: A w temacie serniczka....Jakaś taka wybredna się zrobiłam...podniebienie mi się wysublimowało na tyk komnatach...no co ja poradzę...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A skąd wiesz, że mam tutaj lipę...i to niejedną? :haha:Tylko czasu na to siadanie nie ma...:szydera: A w temacie serniczka....Jakaś taka wybredna się zrobiłam...podniebienie mi się wysublimowało na tyk komnatach...no co ja poradzę...:haha:

Tak!? A co dzisiaj zamkowa kuchnia serwowała ? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pewnie tak...:haha: Ale ja samolubna nie jestem...nie tylko o sobie, ale i o pdp myślę...:szydera: Bo jak muzyczka leci, to ona słucha, nie szwenda się, a ja...relaksuję się mimochodem...:szydera:

:smutek:Ja w końcu na urlopie jestem. :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Afryka napisał:

Aaa, ...rosyjska bania,sauna fińska ...to też w gratisie ,24/h ...a skapnąć ,to mi nic nie skapnie, bo Paź Królowej ma " Metresę kurews...tfu królewską" na utrzymaniu :d i generalnie nie odbiega od standardów czyli szparowny . Wczoraj natenczas ,był się udał do magazynów królewskich,pt.Aldi i zakupiłby dla wybranki... jego łóżka,caluśką torbę damskich niewymownych, tudzież BH oraz kosmetyków marki Lacura.Lacura....No ,jaka metresa ,takie dary ,albo jakie czasy,taka nałożnica.:szydera:

:serce: Masz serducho ode mnie bo pierwszy raz od tygodnia naprawdę serdecznie się uśmiałam :cmok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

:serce: Masz serducho ode mnie bo pierwszy raz od tygodnia naprawdę serdecznie się uśmiałam :cmok:

Cieszę się ,że uśmiech zagościł na Twym licu ...ale generalnie ,to jest żałosna " komedia romantyczna " ... owszem , człowiek słyszał o jakiś tam historiach opiekunek zaplątanych w dziwne sytuacje łóżkowe ,ale tu poziom żenady jest kuriozalny . O pewnych rzeczy to nawet nie napiszę ,bo ... czuję totalny niesmak i zażenowanie...oj ,szczęki by Wam wypadły .O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Cieszę się ,że uśmiech zagościł na Twym licu ...ale generalnie ,to jest żałosna " komedia romantyczna " ... owszem , człowiek słyszał o jakiś tam historiach opiekunek zaplątanych w dziwne sytuacje łóżkowe ,ale tu poziom żenady jest kuriozalny . O pewnych rzeczy to nawet nie napiszę ,bo ... czuję totalny niesmak i zażenowanie...oj ,szczęki by Wam wypadły .O.o

Wiesz ja Ciebie trochę nie rozumiem przecież ja ludzie się kochają to co w tym żenującego może być? a ,że para międzynarodowa polsko-niemiecka to jest ostatnio bardzo popularne połączenie ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Alee....co wchodziło w skład tych delikatesów ....kartoffelsalat ...czy coo ?

 

3 minuty temu, Afryka napisał:

Długo będziesz to napięcie podkręcać !? Normalnie jak u Hitchcocka...:haha:

Nie mogę wam zdradzić...to trzeba przeżyć...:szydera: Dosłownie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Skąd mogłam wiedzieć, że zwłoki targasz przez granicę....:szydera:

Raz ktoś z rodziny pdp widział mojego lapka ale ściemniłam że obił się w transporcie. :szydera: Jakoś głupio było się przyznać że sama go tak załatwiłam.:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Afryka napisał:

Cieszę się ,że uśmiech zagościł na Twym licu ...ale generalnie ,to jest żałosna " komedia romantyczna " ... owszem , człowiek słyszał o jakiś tam historiach opiekunek zaplątanych w dziwne sytuacje łóżkowe ,ale tu poziom żenady jest kuriozalny . O pewnych rzeczy to nawet nie napiszę ,bo ... czuję totalny niesmak i zażenowanie...oj ,szczęki by Wam wypadły .O.o

Ze mnie się nabijasz, że napięcie dawkuję...:haha: A ja poproszę te pikantne szczegóły z twojego thrillera...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Wiesz ja Ciebie trochę nie rozumiem przecież ja ludzie się kochają to co w tym żenującego może być? a ,że para międzynarodowa polsko-niemiecka to jest ostatnio bardzo popularne połączenie ;)

Jak ludzie się kochają....zgoda, jestem całym sercem za ,bez względu na narodowość ...ale może ja jakaś dziwna jestem ,bo jak można kogoś " kochać" i prosto ...od jednego kochasia, pojechać do drugiego , widać nie rozumiem poligami .Na dodatek ,gdy tu przyjechałam ją zmienić ,był tu również jeden jej małoletni syn, którego również zabrała ze sobą do tego drugiego ...widać bardzo świętojeb....wa jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...