Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LACH napisał:

Za usunięciem starych markerów przemawia czytelność mapy i uaktualnianie na bieżąco obecnej lokalizacji przez stałych użytkowników forum.

                       dobry pomysł

                              :hura:

Przez ostatnie tygodnie byłeś niewidoczny i teraz nadrabiasz? :szydera:  Fajnie że znowu jesteś :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, LACH napisał:

Za usunięciem starych markerów przemawia czytelność mapy i uaktualnianie na bieżąco obecnej lokalizacji przez stałych użytkowników forum.

                       dobry pomysł

                              :hura:

Dane zostały zaktualizowane. Pozostało 45 markerów.

Kochani, ostatni raz piszemy o sprawach forum poza działem pytań. Robi się niepotrzebny bałagan. Potem tracimy czas na przenoszenie i czyszczenie (co w przypadku wielotematycznych postów jest po prostu niemożliwe). Pamiętajcie proszę o tym, bo potem wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Przychodzi @Maria Jolanta dodaje do pieca "szkoda zachodu" i po temacie. A szkoda, bo wiele rzeczy można załatwić od ręki. Na inne, jak np. odliczanie, trzeba czekać :) Pozdrawiamy!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie rok temu byłam u babuszki gdzie miałam najlepszy urlop o jakim mogłam pomarzyć. Szkoda tylko że płaca była symboliczna. Teraz też nie narzekam choć Kasieńka potrafi zaskoczyć albo pomęczyć trochę. Uwielbiam być latem na wsi, duży ogród, taras i chodzącą pdp. :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moderator napisał:

Dane zostały zaktualizowane. Pozostało 45 markerów.

Kochani, ostatni raz piszemy o sprawach forum poza działem pytań. Robi się niepotrzebny bałagan. Potem tracimy czas na przenoszenie i czyszczenie (co w przypadku wielotematycznych postów jest po prostu niemożliwe). Pamiętajcie proszę o tym, bo potem wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Przychodzi @Maria Jolanta dodaje do pieca "szkoda zachodu" i po temacie. A szkoda, bo wiele rzeczy można załatwić od ręki. Na inne, jak np. odliczanie, trzeba czekać :) Pozdrawiamy!

Oj tam, zaraz do pieca. :haha:

Pewnie gdybym uznała że to jakiś problem to bym napisała w odpowiednim dziale. 

W tym wątku to mogę tylko podziwiać jak ktoś coś znajdzie. :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andreaa napisał:

Dzien dibry Opiekunkowo :-)

Mala ksiezniczka,wnuczka mojej nowej pdp-nej zaprosila mnie wczoraj  na swoje urodziny. Chyba 7-me.

Nie chce mi sie isc ,wole sama  w domu posiedziec,zaczac sie pakowac itp...

Nie wiem za bardzo jak mozna sie wykrecic z imprezki takiej malej dziewczynki.

Musze to przemyslec.

Slonecznego dnia zycze i zadnych zmartwien  w pracy :-)

@Andreaa udaj ze masz biegunke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Moderator napisał:

Dane zostały zaktualizowane. Pozostało 45 markerów.

Kochani, ostatni raz piszemy o sprawach forum poza działem pytań. Robi się niepotrzebny bałagan. Potem tracimy czas na przenoszenie i czyszczenie (co w przypadku wielotematycznych postów jest po prostu niemożliwe). Pamiętajcie proszę o tym, bo potem wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Przychodzi @Maria Jolanta dodaje do pieca "szkoda zachodu" i po temacie. A szkoda, bo wiele rzeczy można załatwić od ręki. Na inne, jak np. odliczanie, trzeba czekać :) Pozdrawiamy!

Coś Moderacja łaskawa ostatnio...:szydera: Żadnych punkcików karnych nie wlepiła...:oklaski: A ja poproszę poza odpowiednim działem o możliwość ukarania Ciała za tak długą zwłokę ze stelomierzem...:lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Jedna świńtusząca zmiana haruje i milczy...:haha: A tu kolejne amatorki sprzętu i warzywka się ujawniają...:szydera:

To bezecnice ....jakieś ...no nieee ? ....Gdzie one cykorię tam widzą ....zresztą cykoria jest gorzka ....toż to jakiś przerośnięty ogóreczek ....marny ....Świntuchy jedne ...normalne świntuchy .....pomylić ogórka gruntowego , przerośniętego z cykoriąąąą ???....Koniec świata !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To bezecnice ....jakieś ...no nieee ? ....Gdzie one cykorię tam widzą ....zresztą cykoria jest gorzka ....toż to jakiś przerośnięty ogóreczek ....marny ....Świntuchy jedne ...normalne świntuchy .....pomylić ogórka gruntowego , przerośniętego z cykoriąąąą ???....Koniec świata !

Uczą się dziewczęta...przykład biorą od bardziej doświadczonych...i może nie chcą w szranki, póki co, stawać? :haha: Ale jak się rozwiną, to....:szydera: Konkurencja rośnie...:haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neurolog zaliczony. PDP niestety niezbyt zadowolona.............bo "na co ona teraz umrze?"":grzmotnąć:

Nie dogodzisz...............demencja w galopie.

Postanowiłam wyjąc walizki i zacząć się pakować , ale..................nawet tego mi sie nie chce. Witki opadają od tego upału.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzisiaj Chicia idzie do szpitala...na dwa dni...czyli króciutki urlopik mi się trafił...:oklaski: Dobre i to...:oklaski: I nie będę się przeprowadzać do wyjazdu...:oklaski: Same dobre nowiny...:oklaski: 

Jak można  cieszyć się z faktu , ze ktoś idzie do szpitala ? ;) 

:szydera::szydera::szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...