Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam zasilacz a laptop i tak nie działa. A miałam kupić nowy to mi się wydawało że jak taki rozwalony działa dwa lata to jeszcze podziała.

A tu amba. Zdechł. 

I mam dylemat czy zwrócić zasilacz ( 36 EUR) czy go zostawić. Strasznie fikuśny jest. Ma jakieś sześć różnych końcówek. Tylko nie wiem do czego może się jeszcze przydać. Nowy laptop muszę kupić a on będzie z zasilaczem.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kupiłam zasilacz a laptop i tak nie działa. A miałam kupić nowy to mi się wydawało że jak taki rozwalony działa dwa lata to jeszcze podziała.

A tu amba. Zdechł. 

I mam dylemat czy zwrócić zasilacz ( 36 EUR) czy go zostawić. Strasznie fikuśny jest. Ma jakieś sześć różnych końcówek. Tylko nie wiem do czego może się jeszcze przydać. Nowy laptop muszę kupić a on będzie z zasilaczem.

 

Ja bym zwróciła, tymbardziej że bardzo drogo. Jak masz możliwość to poproś kogoś żeby Ci odpowiedni kupił. Mi kiedyś też w De padł i kogutek zamówił z internetu  tylko 5 euro kosztował 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ludzie pracy :-)

U mnie dzisiaj przeszla burza. Uszczesliwila mnie bardzo,bo popadalo dosc ostro,ale teraz nie idzie wytrzymac. Ziemia paruje,goraco i duszno jak diabli.

Moja nowa pdp-na ma kilka drzew z jablkami. Chyba z 20 kg po burzy jablek spadlo.

Nie wiedzialam co z tym zrobic i postanowilam upiec ciasto,jedyne takie jedno,jakie znam.

Foczka nasza forumowa mnie naumiala.

Wsypalam produkty do miski. Otworzylam szuflade z koszami,bo skorupy jajek chcialam zaraz po wbiciu do miski wyrzucic.

Nie wiem jak to sie stalo,ale wszystki 4 jajka wbilam do kosza,a skorupy wrzucilam do miski.

To przez ten upal,albo sie zamyslilam,nie wiem,ale tyle jajek zmarnowalam.

Jutro jade na zakupy,ale nawet mnie to jakos specjalnie nie cieszy. Pot po tylku leci i jak tu sie radowac podczas zakupow?

No nic,ponazekalam troche.

Wiaterku zycze i chlodu:-)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Rekordzistka jesteś. :haha:

Ale że Ci się w ten upał chciało piec to chylę czoła. :cześć2:

Kochana,ja do pieczenia sie nie nadaje. To ciasto,ktore potrafie upiec,robi sie  w 10 minut,a potem do piekarnika.

To byla przyjemnosc,ze mi sie wogole udalo. Pdp-na ciast nie jada,ale tego tworu musiala sprobowac. Nie wiem czy prawde mowila,ze jej smakuje, ale zjadla caly kawalek.

Nastepne ciasto za pol roku ;)))))))))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po pracy, temperatura zelżała do 28 stopni, lekki wiaterek, którego w dzień brakowało. Dziadek już śpi,a ja z tej racji, że jutro ma Besuch, pierwszy raz tutaj zrobiłem placek ze śliwkami.Dziadek zdążył zjeść, nie chwalę się, sehr lecker

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No co tak gay wytrzeszczasz?  :haha: Litwinka ma nocną zmianę...ja śpię snem sprawiedliwego...:szydera:W dzień jest to upierdliwe, bo przy lapku posiedzieć nie można...muzyka relaksacyjna leci cały dzionek...:haha:

Ja pierdziu ...:haha:Jaka Ty zrelaksowana wrócisz ... normalnie mi żal dupę ściska...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Ja pierdziu ...:haha:Jaka Ty zrelaksowana wrócisz ... normalnie mi żal dupę ściska...:szydera:

Tiaaa...zrelaksowana jak cholera...:szydera: Ale idzie ku lepszmu...babka dostanie w przyszłym tygodniu leki wyciszające...:oklaski: A następny krok to będzie diagnozowanie...:haha: Jestem przygotowana do boju...:szydera: Acha...zapomniałam dodać, że zdobywam nowy fach....:oklaski: Przedszkolanką zostanę...:szydera: Ciekawe, czy za dwa etaty firma zapłaci...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No co tak gay wytrzeszczasz?  :haha: Litwinka ma nocną zmianę...ja śpię snem sprawiedliwego...:szydera:W dzień jest to upierdliwe, bo przy lapku posiedzieć nie można...muzyka relaksacyjna leci cały dzionek...:haha:

U mnie to byś się zrelaksowała :oklaski::hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Puk, puk....jest tu ktoś? :donos: Mam dzisiaj trochę wolnego...wchodzę tu...a tu....pustki w domu moim...:haha:

Jestem Mirabelko. Własnie skończyłam jeść lody waniliowo-wiśniowe, a teraz popijam zmrożonym sekcikiem. No nie daje rady od upału, nie daje rady.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Kupiłam zasilacz a laptop i tak nie działa. A miałam kupić nowy to mi się wydawało że jak taki rozwalony działa dwa lata to jeszcze podziała.

A tu amba. Zdechł. 

I mam dylemat czy zwrócić zasilacz ( 36 EUR) czy go zostawić. Strasznie fikuśny jest. Ma jakieś sześć różnych końcówek. Tylko nie wiem do czego może się jeszcze przydać. Nowy laptop muszę kupić a on będzie z zasilaczem.

 

Weź ten zasilacz do sklepu, gdzie go kupiłaś i zabierz lapusia ze sobą. Chłopak sprawdzi na innych zasilaczach. Czasami nie oryginały robią takie myki, że nie ładują. Przetestowane. Końcówka niby ta sama, ale do danego modelu może nie pasować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

Jestem Mirabelko. Własnie skończyłam jeść lody waniliowo-wiśniowe, a teraz popijam zmrożonym sekcikiem. No nie daje rady od upału, nie daje rady.

Oj tam, oj tam....zaraz nie daję rady...:haha: Po sekciku dasz....:oklaski:  Nas dzisiaj Jaśniepan obdarował również sekcikiem...:haha: To jakieś nowe lekarstwo na upał, czy jak? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co kuźwa opiekunką ?....A sentyment do dawnego ...wykonywanego przez Danusię zawodu to ....chrabol ?!...Jak flaszka ...to koniecznie z listem w środku ....albo inną pocztówką , czy tam awizem ...no !:trele:

:cmok:Właśnie, właśnie :oklaski:Może być awizo po odbiór duuużej kasy :oklaski:, dla znalazcy xd Klęłam te robotę listonosza, ale faktycznie mam do niej sentyment :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...