Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Podniosłam się i ja..:oklaski: Wstałam, bo jakoś duszno mi było...od nadmiaru "komplementów"...:haha: Łajać nie mam zamiaru...przynajmniej na razie......ludzka Księżna Pani jestem...:szydera: No i poleciałam szybciusiem do lustra zobaczyć tego łysego konia...:szydera: I odetchnęłam z ulgą...mam włosy...na głowie...:szydera: Teraz mogę spokojnie posiorbać kawusię, podelektować się ciszą i spokojem....:oklaski: A na dodatek pocieszyć się, że...1740409764_weekendnareszcie.gif.eb7f461fe845f91d51e2b459e1d494cd.gif, bo to mój drugi na stelli i coraz bliżej do domku...:oklaski: Miłego dzioneczka kochani wszystkim życzę...:oklaski:

no to wesolej zabawy, z glowa wysoko podniesiona sun z gracja prze te ich kruzganki i komnaty

oby nerwa jak najmniej a najlepiej wcale

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co kuźwa opiekunką ?....A sentyment do dawnego ...wykonywanego przez Danusię zawodu to ....chrabol ?!...Jak flaszka ...to koniecznie z listem w środku ....albo inną pocztówką , czy tam awizem ...no !:trele:

tylko nie awizo...zle mi sie kojarzy:haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

tylko nie awizo...zle mi sie kojarzy:haha:

Niech Ci przestanie się źle kojarzyć ....jako i mi się przestało już dawno temu :haha:...a jeszcze staraj się myśleć o tym , że być może d(o)ręczyciel z herbem Ci te awiza zostawiał ....w skrzynce na listy ....Od razu lżej na duszy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niech Ci przestanie się źle kojarzyć ....jako i mi się przestało już dawno temu :haha:...a jeszcze staraj się myśleć o tym , że być może d(o)ręczyciel z herbem Ci te awiza zostawiał ....w skrzynce na listy ....Od razu lżej na duszy :haha:

Tiaaa....z herbem Energa...albo Gazownia...:haha: I lżej...lżej...ale nie na duszy, tylko w kieszeni...:szydera:  Dobrze, że te skojarzenia za nami...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaa....z herbem Energa...albo Gazownia...:haha: I lżej...lżej...ale nie na duszy, tylko w kieszeni...:szydera:  Dobrze, że te skojarzenia za nami...:oklaski:

No i jak @ jedna Ciebie nie lubić ?.....Noo...nie da rady ...za ch..oinkę nie da rady ...Muss lubić i już !:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niech Ci przestanie się źle kojarzyć ....jako i mi się przestało już dawno temu :haha:...a jeszcze staraj się myśleć o tym , że być może d(o)ręczyciel z herbem Ci te awiza zostawiał ....w skrzynce na listy ....Od razu lżej na duszy :haha:

och basiu basiu

i tak o niebo lepiej niz bylo:oklaski:

kurier z herbem powiadasz....O.o

hmmm.....:haha:

to bede sie zacieszac

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i jak @ jedna Ciebie nie lubić ?.....Noo...nie da rady ...za ch..oinkę nie da rady ...Muss lubić i już !:cmok:

:cmok:Ale, jakby się uparł, da radę nie lubić....mus nie mus, ale nie lubić też można...:szydera: Trochę pokrętne, ale prawdziwe...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

:cmok:Ale, jakby się uparł, da radę nie lubić....mus nie mus, ale nie lubić też można...:szydera: Trochę pokrętne, ale prawdziwe...:haha:

Zgadza się ....pokrętne strasznie ......Bo Ty już taka pokręcona -zakręcona jesteś ....ale pozytywnie , żeby nie było ! ....Te pokręcone -zakręcone odnajdują się w korcu maku ...nawet ....i bardzo im po drodze razem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy !

Tu " Królewna z Wieży Ciśnień " ...nooo ,ciśnie mnie się na usta tylko jedno słowo ....bane ...kolejna " noc po gwiazdami " ...ożeszku!!! .:mur:...No nic ,trza się zbierać i iść na dół ,Królową - matkę oporządzić i śniadanie zapodać .

Miluśkiego dnia Milusińscy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Tak całe życie coś czułam, że tego "zmiłuj się" nie ma :haha:Piąteczek, więc generalne sprzątanie bez względy na temperaturę O.o, ale ostatnie tutaj :oklaski: Moja walizka jak stała tak leży :szydera:, ale wiadomo że przyjdzie na nią czas xd Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ech....czas po krużgankach krynoliną zakręcić..kurze na schodach kręconych w baszcie pozamiatać...:haha:Czyli....do roboty się zabrać, a nie o pierdoletach gadać...:szydera: Znaczy....idę pozarabiać...:cześć: Ale żeby nie było wam tak łatwo, to na podglądzie będę...:haha:

tylko stopy swej delikatnej nie skrec jak sie po tych schodach na baszte swa wspinac bedziesz:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy !

Tu " Królewna z Wieży Ciśnień " ...nooo ,ciśnie mnie się na usta tylko jedno słowo ....bane ...kolejna " noc po gwiazdami " ...ożeszku!!! .:mur:...No nic ,trza się zbierać i iść na dół ,Królową - matkę oporządzić i śniadanie zapodać .

Miluśkiego dnia Milusińscy .

afryko skoro matka krolowa do ogarniecia to ty jak ta robotnica jestes ???:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lucyna.beata napisał:

afryko skoro matka krolowa do ogarniecia to ty jak ta robotnica jestes ???:haha:

Chyba jak każda z nas , opiekunka,kucharka, sprzątaczka , domorosły psycholog," dama do towarzystwa ",.saper do rozbrajania " min"..i wszystko w jednej cenie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Znalazłam na tych "bliźniaczych" obrazkach jedną różnicę....moja pdp jest chuda jak wiór...:szydera: I też wytrzymam...:oklaski: I też zaśpiewam...chociaż nie wiem jeszcze co...:szydera:

I żeby była całkowita jasność ,moja bez demencji , kompletnie nie absorbująca ,związana emocjonalnie ze  swoim wózkiem,okupująca miejsce na tarasie od 8.30 do 13 ...potem 3 godziny w łóżku ,( moja pauza) potem powrót na strategiczną pozycję , dwie partyjki kości ...ten hazard ją kiedyś wykończy :haha:i parę minut po 19 do "łoża boleści" z powrotem  i tak ,qwa dzień za dniem leci....jak kapiąca woda z kranu :mur:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Afryka napisał:

I żeby była całkowita jasność ,moja bez demencji , kompletnie nie absorbująca ,związana emocjonalnie ze  swoim wózkiem,okupująca miejsce na tarasie od 8.30 do 13 ...potem 3 godziny w łóżku ,( moja pauza) potem powrót na strategiczną pozycję , dwie partyjki kości ...ten hazard ją kiedyś wykończy :haha:i parę minut po 19 do "łoża boleści" z powrotem  i tak ,qwa dzień za dniem leci....jak kapiąca woda z kranu :mur:...

:haha::oklaski:ale fajnie jest dobrze jeszcze Ci coś skapnie znaczy się woda kapie :haha:bo mi to tylko pot się leje po ,po plecach :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, INEZ napisał:

:haha::oklaski:ale fajnie jest dobrze jeszcze Ci coś skapnie znaczy się woda kapie :haha:bo mi to tylko pot się leje po ,po plecach :hura:

Aaa, ...rosyjska bania,sauna fińska ...to też w gratisie ,24/h ...a skapnąć ,to mi nic nie skapnie, bo Paź Królowej ma " Metresę kurews...tfu królewską" na utrzymaniu :d i generalnie nie odbiega od standardów czyli szparowny . Wczoraj natenczas ,był się udał do magazynów królewskich,pt.Aldi i zakupiłby dla wybranki... jego łóżka,caluśką torbę damskich niewymownych, tudzież BH oraz kosmetyków marki Lacura.Lacura....No ,jaka metresa ,takie dary ,albo jakie czasy,taka nałożnica.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Afryka napisał:

Aaa, ...rosyjska bania,sauna fińska ...to też w gratisie ,24/h ...a skapnąć ,to mi nic nie skapnie, bo Paź Królowej ma " Metresę kurews...tfu królewską" na utrzymaniu :d i generalnie nie odbiega od standardów czyli szparowny . Wczoraj natenczas ,był się udał do magazynów królewskich,pt.Aldi i zakupiłby dla wybranki... jego łóżka,caluśką torbę damskich niewymownych, tudzież BH oraz kosmetyków marki Lacura.Lacura....No ,jaka metresa ,takie dary ,albo jakie czasy,taka nałożnica.:szydera:

Dla Ciebie to wszystko zakupił?:szok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

Dla Ciebie to wszystko zakupił?:szok:

A jednak Ci upał przegrzał styki :szydera: Zapytam nieśmiało : po...rąbało Cię !? :grzmotnąć:O.oToż to dla "Zmienniczki ,która sypia z rodziną " i nadciąga już za tydzień z powrotem...też prawie z całą swoją rodziną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...