Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, INEZ napisał:

:oklaski::oklaski::oklaski::oklaski::oklaski::oklaski::oklaski::oklaski::oklaski::hura:

:oklaski:

wlasnie taka eufirie czuje...skakam z raodsci chociaz nie jest tu zle owszem ma swoje plusy i minusy to zlecenie ...jak kazde...ale udalo mi sie pewne rzeczy ulozy na tyle ze jest spokoj...a ze przy babce trzeba wiecej robic...a ktory z naszych pdp nie wymaga uwagi?? kazdy w taki czy w inny sposob jest absorbujacy ....jeden potrzebuje oczu dookola glowy, inny papalania bez konca, jeszcze inny piwniczki z winem a moja babka...noo coz....prajtycznie tylko pilnowania pompy, przewijania, rannego wstawania, pomocy przy lapaniu oddechu lub przelyakniu sliny ...jezeli jej sie uda

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Prawo łaski zastosuje ???:szok:

ona twarda na pierwszuy rzut oka..a glebi...miod na skolatane serce....tylko taka nadwyraz energiczna...patrz adhd ma..pelno je jwszedzie ...musi cos robic, kopac, orac, udowac, malowac grzyby zbierac...ciagly ruch..

moje przeciwienstwo...chociaz ja tez wyrywna bywam:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

ona twarda na pierwszuy rzut oka..a glebi...miod na skolatane serce....tylko taka nadwyraz energiczna...patrz adhd ma..pelno je jwszedzie ...musi cos robic, kopac, orac, udowac, malowac grzyby zbierac...ciagly ruch..

moje przeciwienstwo...chociaz ja tez wyrywna bywam:haha:

To Wy się znacie :szok: po przeczytaniu tego nie trudno się domyślić,że to Twoja koleżanka :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, INEZ napisał:

To Wy się znacie :szok: po przeczytaniu tego nie trudno się domyślić,że to Twoja koleżanka :oklaski:

wiesz...mamy troche wspolnej historii..pracowalysmy razem w jednej firmie jakies ladnych pare lat..najpierw ja powiedzialam dosyc potem ona...potem ona znalazla nisze opiekunkowa i mnie namowila. potem wyladowalysmy w jednej wsi na dluzszy czas..obie mieszkamy w trojmiescie 

sie znamy czyli:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

wiesz...mamy troche wspolnej historii..pracowalysmy razem w jednej firmie jakies ladnych pare lat..najpierw ja powiedzialam dosyc potem ona...potem ona znalazla nisze opiekunkowa i mnie namowila. potem wyladowalysmy w jednej wsi na dluzszy czas..obie mieszkamy w trojmiescie 

sie znamy czyli:d

Jak łyse konie ?:szok::oops:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz zejdziemy z mirelki ..niech sobie jeszcze pospi..tez ma troche do ogarniecia..nowe zlecenie bedzie kosztwoalo sporo nerwow

ide rozpakowac moja babke z poduszek, przebirac koszulke ulozyc na wznak zeby troche odetchnela ...

potem zjem sniadanko zaprawie rybke na obiad...zrobie szogunowi jakies sniadanie..nie mam pomyyslu....quwa;...nie kupilam ananasa bo zrobilabym mu hawaja ...no trudno musze cos stworzyc na szybko

milego dnia kochana

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniosłam się i ja..:oklaski: Wstałam, bo jakoś duszno mi było...od nadmiaru "komplementów"...:haha: Łajać nie mam zamiaru...przynajmniej na razie......ludzka Księżna Pani jestem...:szydera: No i poleciałam szybciusiem do lustra zobaczyć tego łysego konia...:szydera: I odetchnęłam z ulgą...mam włosy...na głowie...:szydera: Teraz mogę spokojnie posiorbać kawusię, podelektować się ciszą i spokojem....:oklaski: A na dodatek pocieszyć się, że...1740409764_weekendnareszcie.gif.eb7f461fe845f91d51e2b459e1d494cd.gif, bo to mój drugi na stelli i coraz bliżej do domku...:oklaski: Miłego dzioneczka kochani wszystkim życzę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maras1 napisał:

list w butelce-to profanacja:d,nie bądz sentymentalna-jestes opiekunką!!!

Co kuźwa opiekunką ?....A sentyment do dawnego ...wykonywanego przez Danusię zawodu to ....chrabol ?!...Jak flaszka ...to koniecznie z listem w środku ....albo inną pocztówką , czy tam awizem ...no !:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Wczoraj , po meczącym dniu jeszcze " za widoku " padłam jak kawka ....nawet nie wiem , która godzina była ....Żebym rześka dzisiaj była to jeszcze nie mogę powiedzieć ....dopiero po wypiciu kawy będę wiedziała , czy rześka , czy cdd nadal jestem ....a poza tym

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...