Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Jakoś dogoniłam i jestem na bieżąco z forumowymi wieściami xd Sama pakuje swoje walizy, to znaczy wyciągnęłam, zrobiłam totalny bajzel w swoim pokoju i jakoś tak na razie się skończyło O.o Czekam na wenę, a ona (chyba z powodu upału) nie chce przyjść... Ale dzięki upałowi mogę nie podnosić rolet w swoim pokoju i sąsiedzi nie widzą co się u mnie dzieje, a okno mam w takim miejscu, że jestem widziana przez wszystkich xd Musi mi cos dolegać bo pierwszy raz zakupiłam w De pół polskiej krakowskiej i muszę Wam powiedzieć, że polska krakowska w De smakuje jak niemiecka kiełbasa :( prawie nie do zjedzenia :( Informuje jeszcze, że u mnie nie spadła ani jedna kropla deszczu, na który straciłam już  nadzieję O.o Ale przede wszystkim chciałam Wam powiedzieć; - witajcie wieczorkiem :d i :cmok:

dzielna dziewczyna...nadrobilas foremki ..to juz mega osiagniecie:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Większość "bab" wie jak...:szydera:

Mirelka no po prostu bajka z mchu i paproci o jasniepaństwie i Twojej Pdp.Normalnie nie uwierzyłabym,gdybym sama podobnej sytuacji nie miała .Broń się kobieto przed księżniczkami i ustaw Pdp.Tylko czy ci się będzie chciało walczyć z wiatrakami.I czy aby miejsce Twoje będzie.Z przyjemnością poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

mariolanto ja rozumie co ona moze czuc..a przynajmniej staram sie...w kassel obojetnie co robilam..bylo nie tak. jak byc powinno...mialam meza pdp lekarza, syna lekarza...wiec wybraz sobie jak czlowiek moze sie czuc osaczonym...po jakims czasie uswiadomilam sobie ze...ten dom psuje moja prace moje proby postawienia babki do pionu przed wszystkim psychicznie...mialam duzo negatywnych depresyjnych mysli ze jestem do bani, ze nic nie umiem itd...potegowala to rodzina babki ich relacje itd....tak czy inaczej...nie nie nie to nie dla mnie...poki co....regenracja nerowo itd kosztowala mnie jescze wiecej ...moj dekiel mial powazna usterke

@Martta nie daj sie..robisz wszystko jak nalezy wczuwasz sie pdp porad dziela ci dziewczyn na forum nie jestes sama 

PAMIETAJ:cześć:

To widzę,  że wszystkie rodziny lekarskie takie są. Ja już się od teraz nie przejmuje. Będzie co ma być.

Jeszcze raz dziękuję. 

Ja tak z do skoku pisze , więc często mnie nie ma.

W sobotę jadę się odstresowac na zakupach. Tylko mam nadzieję, że moja walizka to pomieści.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Przewracam stronicę mojej bajki...:haha: Jest na tym zamku bajkowym Pani....czyli synowa mojej pdp...Chciałabym ją opisać, ale słowa jakie mi się na usta cisną, uważane są w naszym kraju za niecenzuralne...:haha: Zatem powiem tylko, że niejedna z nas może z powodzeniem patrzeć z góry na Jaśniepanią...:oklaski: Jaśniepan nie jest opancerzony w zbroję, miecza ni łuku w rękach nie dzierży...:haha: To wszechstronnie wykształcony, normalnie sympatyczny, miły, kulturalny człek, no i dla mamusi chce jak najlepiej...a że skutek jest taki jaki jest, to nie jego wina, no nie? :haha: Jest jeszcze troje dzieciąt krwi błękitnej...dwoje z nich miałam okazję poznać...Młodszy Panicz rozumny jest, ale rzadko bywa. Młodsza Jaśniepanienka jest często...zbyt często...na dokładkę z 6-cio letnią latoroślą swoją, która harmider robi niesłychany i, w znaczący sposób, podnosi babce poziom stresu, a co za tym idzie rosnący poziom cukru we krwi...:tak2: Starsza Jaśniepanienka przybędzie w piątek z żoną swoją...:tak2: Pani tego Zamku organizuje w sobotni wieczór , na wewnętrznym dziedzińcu zamkowym kolację proszoną dla Familii...:tak2: I my, żuczynki dwie, auslanderki robotne, dostąpimy zaszczytu uczestniczenia w tejże fecie...oj będzie się działo....oj...oj...oj...:szydera:

Koniec odcinka drugiego...ciąg dalszy nastąpi...:szydera:

Nie zazdroszczę :o Sama pracowałam u "z domu"  hrabianki i za żadne pieniądze bym tam nie wróciła, choć sama z domu tez jestem "błękitna krew". W Polsce doszło jednak do zrównania stanów, a tam :o Starałabym się taką stelle przeskoczyć, czyli nie zwiewać wcześnie i nigdy czegos takiego nie zrobiłam .., ale dorosłam już do tego żeby nie być już nigdzie na siłę :|

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Nie zazdroszczę :o Sama pracowałam u "z domu"  hrabianki i za żadne pieniądze bym tam nie wróciła, choć sama z domu tez jestem "błękitna krew". W Polsce doszło jednak do zrównania stanów, a tam :o Starałabym się taką stelle przeskoczyć, czyli nie zwiewać wcześnie i nigdy czegos takiego nie zrobiłam .., ale dorosłam już do tego żeby nie być już nigdzie na siłę :|

moj pierwszy wyjazd był do pani hrabianki z chorym mężem, było suuuper,świetnie się dogadywaliśmy,wieczorkami popijaliśmy winko z  piwniczki,i dosknałe były stosunki z dziecmi,córka dziennikarka,syn minister w szwajcarii,niestety dziadek zmarł przed moim powrotem

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

moj pierwszy wyjazd był do pani hrabianki z chorym mężem, było suuuper,świetnie się dogadywaliśmy,wieczorkami popijaliśmy winko z  piwniczki,i dosknałe były stosunki z dziecmi,córka dziennikarka,syn minister w szwajcarii,niestety dziadek zmarł przed moim powrotem

Moja hrabianka była panną w wieku lat 90 :d Ówczesnemu szefowi powiedziałam, że tej pani nikt nie pokochał przez 90 lat to mi raczej też się to nie uda :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

czasem hrabia sra wyżej jak doope ma :d

Zwłaszcza tam... :| Choć generalizować nie będę, ale wdziałam tam popis takich zachowań ludzi krwi błękitnej, że w Polsce by to nie przeszło, a i najbardziej pasuje do tych polskich dorobkiewiczów, a nie tych co z dziada pradziada ... Teraz jak bym wiedziała, że jadę do hrabiów to pakowałabym przede wszystkim swój herb i pierdzielnęłabym sobie na drzwiach od pokoju jako amulet :| Co bym tam nie robiła i tak musieliby mnie traktować jak równą :|

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Zwłaszcza tam... :| Choć generalizować nie będę, ale wdziałam tam popis takich zachowań ludzi krwi błękitnej, że w Polsce by to nie przeszło, a i najbardziej pasuje do tych polskich dorobkiewiczów, a nie tych co z dziada pradziada ... Teraz jak bym wiedziała, że jadę do hrabiów to pakowałabym przede wszystkim swój herb i pierdzielnęłabym sobie na drzwiach od pokoju jako amulet :| Co bym tam nie robiła i tak musieliby mnie traktować jak równą :|

ja tez mam herb                                                                                                                               image.png.5704988793b861c56d69ab76fa230e95.png

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maras1 napisał:

ja tez mam herb                                                                                                                               image.png.5704988793b861c56d69ab76fa230e95.png

Moje dzieci już nie są po hrabiach, ale z wędkami się nie rozstają :szydera: Synuś zdobył teraz kolejny puchar w maratonie wędkarskim. 35 kg rybek, a drugie miejsce było 25 kg. :oklaski:Czyli mogą sobie taki herb też mieć :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...