Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Afryka napisał:

Ja też mówię ...no dobrej nocy ... poważnie rozważam spanie na tarasie ...leżak rozłożę ...:papieros:...Wyśpijta się Ludziska ! :całus:

Tylko odziej się ładnie :d Afrykańczycy bardzo tęsknią za Afryką , więc byłoby lepiej gdyby nie poczuli się rozczarowani :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Afryka napisał:

Te imiona ,nazwiska ,to pestka, d a t ę u r o d z e n i a trza podać.:szydera:

Ja swojej daty urodzenia się nie wstydzę.

Czas leci szybko  i do przodu, nieważne jest ile się ma Lat, ważne jak się wygląda, tak uważam. :oklaski:

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Afryka napisał:

Aaa,widok jakiś chciałaś ... prącie bardzo ,trza było tak od razu gadać,ja mam styki już przepalone od gorąca i słabo jarzę 

IMG_20170912_130447_426.JPG

Powiało troszku.Smaruję się olejkiem japońskim.Przyjemnie chłodzi.Bo znikąd ochłody.Już sama nie wiem co jeszcze wymyśleć jak klimy niet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...