Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, Andreaa napisał:

Juz przenigdy nie bede Wam narzekac na to,ze slonca nie mam,ze mi chlodno,ze pochmurno,ze deszczowo...

A tak wogole to oddam slonce,za darmo,nawet doplace odrobine,byleby kto je ode mnie sobie wzial;)

A mniej sobie tak samo jak my xd duchota i spiekota... xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

A mniej sobie tak samo jak my xd duchota i spiekota... xd

Wczorajszy dzien to jeszcze do wytrzymania byl,ale dzisiaj to juz masakra. Do tego nie moge drzwi balkonu otworzyc,ani okna,bo komary mnie zezra.

Przedostania noc tak sie przed nimi schowalam ,ze tylko nos i czolo mi spod koldry wystawalo,a i tak obudzilam sie z podpuchnietymi powiekami i czerwonym czolem. Strasznie namolne byly,cala czworka mnie tak urzadzila.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Wczorajszy dzien to jeszcze do wytrzymania byl,ale dzisiaj to juz masakra. Do tego nie moge drzwi balkonu otworzyc,ani okna,bo komary mnie zezra.

Przedostania noc tak sie przed nimi schowalam ,ze tylko nos i czolo mi spod koldry wystawalo,a i tak obudzilam sie z podpuchnietymi powiekami i czerwonym czolem. Strasznie namolne byly,cala czworka mnie tak urzadzila.

To Ty się nie słońca pozbywaj... Ty się pozbądź komarów :szydera: wtedy to słońce będzie Ci łatwiej znieść... Słońce jest na pewno wrogiem komarów :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Wczorajszy dzien to jeszcze do wytrzymania byl,ale dzisiaj to juz masakra. Do tego nie moge drzwi balkonu otworzyc,ani okna,bo komary mnie zezra.

Przedostania noc tak sie przed nimi schowalam ,ze tylko nos i czolo mi spod koldry wystawalo,a i tak obudzilam sie z podpuchnietymi powiekami i czerwonym czolem. Strasznie namolne byly,cala czworka mnie tak urzadzila.

Jak nie masz żadnego spreya przeciw komarom,to się olejkiem waniliowym do ciasta wysmaruj. Dzięki Bogu ,mam moskitiery zamontowane w oknach mojego mieszkania ,w salonie i sypialni ,bo tylko tych skuwisynów brakowałoby mi do pełni " szczęścia" :haha:... nie wiem jak u Ciebie,ale u mnie ma w środę przyjść apogeum ....40 stopni .:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie na tarasie z lampeczką:wino:w miłym towarzystwie oczywiscie,i nagle 

...łubudu...i jeszcze,i jeszcze,burza szukam patrzę gdzie moj  piesior :haha: pies obronny :szok:  ,ha jego nie ma i tylko ogon zza fotela wystaje.Pewnie sobie pomyślał niech go pańcia broni:haha:.   Dobranoc  wszystkim miłego wieczoru 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Afryka napisał:

Jak nie masz żadnego spreya przeciw komarom,to się olejkiem waniliowym do ciasta wysmaruj. Dzięki Bogu ,mam moskitiery zamontowane w oknach mojego mieszkania ,w salonie i sypialni ,bo tylko tych skuwisynów brakowałoby mi do pełni " szczęścia" :haha:... nie wiem jak u Ciebie,ale u mnie ma w środę przyjść apogeum ....40 stopni .:mur:

U siostr tyle lat pracowalam i zadnen komar mnie nie ucial. Myslalam,ze pryskaja. Nie ma ich  w sumie wiele,ale cholerstwa strasznie ciete sa i do tego jakies wielkie.

W srode jade z pdp-na do Passau do lekarza i to  w samo poludnie. Super ;)

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, INEZ napisał:

Tu gdzie jestem nie ma komarów i nic mnie nie tnie i nad uchem nie brzęczy :hura:

Dobranoc :cześć:

W Much (bo w Much jestem)  jest dużo much ale komarów nie ma :d  Śpijcie dobrze :cześć:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

yyyy..a blusuta na lapku odpalilas i nacisnelas...odbierz plik??

(...)

ale najpierw...wlacz ikonke blusuta na obu urzadzeniach

a pro po...na lapku musisz blusuta czasami aktywowac za kazdym razem..a czasami raz wystarczy

Za każdym razem czytam tego Twojego blusuta jako "biusta".

Ale ja już tak mam...z przekręcaniem słowa pisanego.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Basiaim napisał:

Za każdym razem czytam tego Twojego blusuta jako "biusta".

Ale ja już tak mam...z przekręcaniem słowa pisanego.

ha...nie jestes odosobniona...a serio..ja mam problem z literowkami...jak chce sybko cos napisac...to mi sie literki przekrecaja ...i dooopa.....wiec moze mamy jakas wspolna chorobe????????:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bladym switem...? jeszcze ie...jeszcze poki co ciemno w zasadzie toz to noc jeszczeO.o

no dobra...tak czy owak....ja juz na chodzie

mam w pokoju  25 stopni...na zewnatrz 22...cala noc chodza wentylatory ...dobrze ze cichutko...na dzisiaj ard1  mowilo ze ma padac....chmurki widzialam...ale czy aby??? nie mam pojecia...potrzeba deszczu bo zacznie brakowac wody do gaszenia pozaru w lesie z postadm...

komarow nie ma ale nie chce myslec co bedzie jak poziom wody w haveli opadnie...moskitiery nie pomoga....wylegnie sie to wszystko

 

t

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - trochę spałam choć pozycja nie była zbyt wygodna . Teraz czas odespać brakujące godziny .Jaki mamy dzisiaj dzień ? aaaa to chyba wtorek zagląda nam w oczy . Dobrej mocnej kawki z rana - zapraszam:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa: i jeszcze jedna dla Franka Dolasa :kawa: .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Radek50 napisał:

:cześć2:siedzę na tarasie, piję kawę, termometr wskazuje 23 stopnie, słoneczko świeci, dziadek chrapie. Witam Was milutko w ostatnim dniu sierpnia i życzę spokojnego, miłego dnia :)

Aż mnie przestraszyłeś, że coś przegapiłam jak zwykle :szydera: A to Ty tylko tak przyśpieszyłeś ... mamy ostatni dzień lipca :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Radek50 napisał:

:cześć2:siedzę na tarasie, piję kawę, termometr wskazuje 23 stopnie, słoneczko świeci, dziadek chrapie. Witam Was milutko w ostatnim dniu sierpnia i życzę spokojnego, miłego dnia :)

Lipiec się dzisiaj kończy :haha:.Witaj w klubie kompletnie rozkojarzonych ale co tam nie długo i sierpień się skończy ;)

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Radek50 napisał:

:cześć2:siedzę na tarasie, piję kawę, termometr wskazuje 23 stopnie, słoneczko świeci, dziadek chrapie. Witam Was milutko w ostatnim dniu sierpnia i życzę spokojnego, miłego dnia :)

Gdyby to było ostatni dzień sierpnia, to skakałabym z radości...:haha: A tu coopa...nie ma letko...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...