Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Heidi napisał:

Tylko nie ja!!!. Plissss....Mam już  bolacg kręgosłup,  ręce w odciskach/bomblach. Krzyczę z bólu  w nocy,  kiedy mam ochotę zmienić pozycję spania (sama oczywiście). Może ktoś na ochotnika? 

akurat ciebie dzewczyno pod uwage nie biore...ty jestes od rozdzielenia roboty kazdemu wedlug..ilosci postow...czyli stron zapisanych:haha:...chyba mi sie oberwie

sugerujesz pomoc przy przekladaniu ciebie z lewej na prawa ??

jakies podusie? znajdziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja się wycwaniłam i wysyłam sobie zdjęcia z aparatu na pocztę . Odbieram swoją pocztę na laptopie i pobieram zdjęcie z wiadomości :haha:

Dzięki, też tak zrobię może się uda . Jedną wadę mam , jedna jedyną, jestem leń .xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Czołem  dzieciaki :cześć3:. Melduję się na forumowym pokładzie. Rety !!!!Mam 174 strony do przeczytaniaO.o. Szybciej dolecę na Marsa nim zdążę  ogarnąć tematy tu poruszone .Klepiecie jak po maryśce. Może jakaś pauza?  Co?  Już całkiem za niedługo  wpadnę na urlop do De:oklaski:. W domu chcą mnie zaorać. Do przeczytania.  Prawdopodobnie tym razem będzie to urlipiwy raj w  Dusseldorf. Mamy tam kogoś  na zleceniu pi 13-tym sierpnia ?

Czołem:cześć3: :) .Oficjalnie odwołuję wszystko co Ci napisałam w kwestii popowrotowego sprzątania.W nosie mam ekologię,zaraz wszystkich pomorduję,albo sama padnę zanim odgruzuję dom :( .Mają szczęście ,że jest tak gorąco i nawet :przekleństwa: mi się nie chce ;) .A Ty jak będziesz znikać na tak długo też oberwiesz:lanie:.

A tak w ogóle to cieszę się,że się pokazałaś bo już zaczynałam się martwić czy nie padłaś od tego "nicnierobienia":cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Joy napisał:

Czołem:cześć3: :) .Oficjalnie odwołuję wszystko co Ci napisałam w kwestii popowrotowego sprzątania.W nosie mam ekologię,zaraz wszystkich pomorduję,albo sama padnę zanim odgruzuję dom :( .Mają szczęście ,że jest tak gorąco i nawet :przekleństwa: mi się nie chce ;) .A Ty jak będziesz znikać na tak długo też oberwiesz:lanie:.

A tak w ogóle to cieszę się,że się pokazałaś bo już zaczynałam się martwić czy nie padłaś od tego "nicnierobienia":cmok:

na moment..

ja juz sie boje powrotu do domu...za dwa tygodnie bede mordowac.....albo na zawal..pier...ne...albo sie napije do lustra  z okazji....radosnego powrotu do domu...

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

No właśnie O.o coś mi nie wychodzi >:(

yyyy..a blusuta na lapku odpalilas i nacisnelas...odbierz plik??

powinno zaczac na zielono mykac takim paseczkiem ze pliki sa pobierane i potem cie zapytam gdzie je zapisac to nacisnij "przegldaj" powinno ci sie rozwinac meniu i wtedy sobie wybierz

a i oczywiscie na swoim telefonie musisz swojeg lapka do urzadzen widocznych dodac...podobnie musisz zrobic w druga strone czyli dodac telefon do lapka ...powinien cie sam zapytac 

ale najpierw...wlacz ikonke blusuta na obu urzadzeniach

a pro po...na lapku musisz blusuta czasami aktywowac za kazdym razem..a czasami raz wystarczy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Joy napisał:

Czołem:cześć3: :) .Oficjalnie odwołuję wszystko co Ci napisałam w kwestii popowrotowego sprzątania.W nosie mam ekologię,zaraz wszystkich pomorduję,albo sama padnę zanim odgruzuję dom :( .Mają szczęście ,że jest tak gorąco i nawet :przekleństwa: mi się nie chce ;) .A Ty jak będziesz znikać na tak długo też oberwiesz:lanie:.

A tak w ogóle to cieszę się,że się pokazałaś bo już zaczynałam się martwić czy nie padłaś od tego "nicnierobienia":cmok:

Witaj w klubie dziewczyn , zostawiających swoje gniazdko pod opieką facetów :szydera:

Dzielna jesteś :d Dasz radę :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...