Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy znów mam pisać dzień dobry :-) , jestem wyspana , objedzona , wypoczęta i mogę zaczynać zmianę . Qrcze tak nie wiele trzeba, żeby opiekunka poczuła się jak  w domu . Prawie jak w domu . Wypada teraz czekać do następnej soboty :drink:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, INEZ napisał:

Na basen idę ;)

Też bym poszła, ale przespałam swój czas . U nas po nocnej burzy i opadach powietrze duszne i ciężkie. Dzisiaj słuchałam informacji, z których wynika, że sierpień będzie taki jak lipiec . Cieszę się na taką pogodę . Lubię ciepełko .

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Zdystansowana jest i rozsądna... :d Ale musi ci nas lubić jak po roku znajomości chce ją zalegalizować oficjalnie... :d

Oczywiście, że Was lubię. Pomogliscie mi przetrwać nie jedna ciężka stelle.  Dzisiaj będzie ślub i wesele :trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no fakt bo jezeli nas to spotka tu z de to biorac pod uwage ze niemiecka sluba zdrowia o wielka sciema...moze to dla nas sie roznie skonczyc...t umowmy sie ze nie bedziemy stawiac pod wiatr:d

Popieram to co napisałaś . Obserwuje od jakiegoś czasu i wyciągam te same wnioski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dorobota napisał:

Też bym poszła, ale przespałam swój czas . U nas po nocnej burzy i opadach powietrze duszne i ciężkie. Dzisiaj słuchałam informacji, z których wynika, że sierpień będzie taki jak lipiec . Cieszę się na taką pogodę . Lubię ciepełko .

 

ja sie tez zacieszam, bo moze na plaze chmychnac...a mam do wyboru do koloru...urlop mo niebawem dluuuugi

tylko ze niestety kapiel groozi chorbskami jakimis....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Taa Ty niby chciałaś a tak rzeczywiście to wcale nie chciałaś :smutek:bo się dzisiaj do południa w łóżku wylegujesz nie wiadomo z kim :szept:a ja się już tak ciężko narobiłam dzisiaj :d

Przyjdzie kryska na Matyska...:haha: My będziemy bąki zbijać,  a @1bozka będzie harować. ..i dźwigać...i nie spać po nocach...:oklaski: I sprawiedliwość się dopełni...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...