Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Basiaim napisał:

Nie nerwujsja ;)

Ja dziś rano dostałam wiadomość od dalekiej znajomej, z którą zamieniłam niedawno kilka zdań  na FB, gdy szukała/szuka zmienniczki.

Wiadomość brzmiała - "Dziś nad ranem zmarła Kora".

Pomyślałam, ze to ta babcia, która się opiekowała, więc odpisałam "Przykre, to już Ci zmienniczka niepotrzebna".

 

Beka? 

Hmmmm....czyli nie jestem sama w klubie "bekowców"....:haha: A tak na serio...żal kobiety...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I teraz....:oklaski: Do dzieła....:oklaski:

A co myślisz,że ja robię :$ ,Byłam ,obejrzałam znaczy się przywitałam powiedziałam tylko,że ja tu pracuje i tyle ;) Teraz czekam na jakiś ruch z jego strony będzie chciał to przyjdzie :hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Hmmmm....czyli nie jestem sama w klubie "bekowców"....:haha: A tak na serio...żal kobiety...

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Hmmmm....czyli nie jestem sama w klubie "bekowców"....:haha: A tak na serio...żal kobiety...:(

Nie jesteś sama, ja to samo pomyślałam. A to się zdarzyło o 5:30 dziś rano, więc zanim świat obiegła ta wiadomość to trochę potrwalo. A po drugie mamy założony temat do" wiadomości z kraju i świata " 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

A co myślisz,że ja robię :$ ,Byłam ,obejrzałam znaczy się przywitałam powiedziałam tylko,że ja tu pracuje i tyle ;) Teraz czekam na jakiś ruch z jego strony będzie chciał to przyjdzie :hura:

jeszcze raz...słuze pomocą jak cos:wino:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dziś idę do dyskoteki,a potem już sobie odpuszczę. Formę złapałem, więc dobrze czuł się będę na parkiecie w lokalu w Ciechocinku:haha:być może tam skieruje mnie NFZ niebawem. A teraz trzeba dziadkowi powoli kolacyjkę przygotować. Miłego wieczoru i spokojnej nocy :cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Radek50 napisał:

Jeszcze dziś idę do dyskoteki,a potem już sobie odpuszczę. Formę złapałem, więc dobrze czuł się będę na parkiecie w lokalu w Ciechocinku:haha:być może tam skieruje mnie NFZ niebawem. A teraz trzeba dziadkowi powoli kolacyjkę przygotować. Miłego wieczoru i spokojnej nocy :cześć:

Miałam się też zapisać na te kolonie ale mi czasu brakło :d Za krótki urlop.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Radek50 napisał:

Jeszcze dziś idę do dyskoteki,a potem już sobie odpuszczę. Formę złapałem, więc dobrze czuł się będę na parkiecie w lokalu w Ciechocinku:haha:być może tam skieruje mnie NFZ niebawem. A teraz trzeba dziadkowi powoli kolacyjkę przygotować. Miłego wieczoru i spokojnej nocy :cześć:

:oklaski:też chodzisz spać z dziadkiem ?:szok: No co to teraz się porobiło ? i potem się dziwić,że towarzystwa sobie znależć wśród rodaków nie możemy tylko spędzamy te wieczory i pauzy samotnie na tarasie :szok::smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lucyna.beata napisał:

doczytalam...ale wiesz lepszy ktos niz...samemu radzic sobie z deprecha....moze nie do konca wyslucha tak jak sobie zyczysz...ale nie jestes sama...mysle z e ty licza sie intencje ze ktos ten czas znalazl:d

:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

:oklaski:też chodzisz spać z dziadkiem ?:szok: No co to teraz się porobiło ? i potem się dziwić,że towarzystwa sobie znależć wśród rodaków nie możemy tylko spędzamy te wieczory i pauzy samotnie na tarasie :szok::smutek:

inez..no jak mozesz takie rzeczy sugerowac koledze...widzialas fotecke...100% menczizna:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...