Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Basiaim napisał:

Dobry na wieczór.

Nie wiem, czy dziś tu byłam, czy nie...

 

Nie wiem, czy u Was też, ale u mnie strasznie gorąco .

U mnie teraz 31 st. A w dzień było 38. Podobno jutro będzie chlodniej i deszczyk popada 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 1bozka napisał:

czemu nie??jak tak..haha:zdrówko::wino:i tak do rana.Ale...ja jutro śpię a Ty......

Jakie śpię do lasu z nami idziesz myśliwy coś nam upoluje ,my nazbieramy owoców leśnych i grzybów, koledzy opiekunowie nam piwko podrzucą ,damy radę ,pokażę Ci jak to się robi :$.Szykuj się bo zmiany potrzebuje ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strzymałam....:haha: Wdepnęłam na chwilkę, coby sprawdzić działanie internetu...działa...:oklaski: I teraz Księżniczka Mirelka pożegna was z bajkowego Zamku, o trzech basztach, wewnętrznym dziedzińcu i trzykondygnacyjnych krużgankach drewnianych na Bajerach...:tak2:  585134754_dobranocruchome.gif.0713ecdcef01b50509df0215beb0c143.gif Do jutra kochani...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@INEZ....cyt." szykuj się ,bo zmiany potrzebuje "....ja pierniczę , ale Cię przycisnelooo ...:d

A przycisnęło :haha: co chciałabyś na polowanie pojechać i  prawdziwą strzelbę myśliwego zobaczyć ?;) jak tak  to odezwij się na priv .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Obudzą się młodzi jak im dostęp do internetu zabiorą i do Niemiec po wizę stać będą.A wtedy to chyba po jabłkach będzie.

juz jest za pozno..on ma wladze praktycznie absolutna w kraju zaczal sprytnie ludziom dal kase i zaczal ustawiac sobie tyly...tej poje...a zebre jak zwykle wzial potem maciere..cza tez zakasowal sad ordynacje i bedzie manipulowal wyborami wiec praktycznie mozemy mu nagwizdac...ale wedlug ego  to inni kradli  za to za jego rzadow..limuznynami sie rodziny do lekarza wozi..na dodatek nieubezpieczonymi..o wartosci dwoch milionow..wiec czym oni sie roznia od poprzednich partii? nie sztuka jest pierd..lic o patriotyzmie...trzeba jeszcze obywateli szanowac a to arogancja na kazdym kroku ...no ale jak ktos taki jak malyczlowiek z wielkim ego sam do siebie szacunku nie ma?

jak afryka napisala...plakac sie chce....

oby nie btlo powtorki z grudnia i z 1970 roku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...