Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, violka napisał:

Dzień dobry ludkowie :cmok:

Chciałam Wam przypomnieć , że dzisiaj w nocy będzie zaćmienie księżyca . . Ostatnie takie zaćmienie było w 1915 roku . Wróżki zalecają odłożyć dzisiaj całą robotę na bok i skupić się tylko na marzeniach , bo dzisiejszy księżyc ma wielką moc :haha: :d Ja zamierzam dostosować się do wskazówek :d

Miłego dnia z marzeniami życzę :d:oklaski:

to ja chyba wezme nocny dyzur a szoguna spac wygonie...pomarze podmucham a swieczke i iech mi sie spelni...a jutro bede odsypiac :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, erika napisał:

To super ja wysiadalam ostatnia, kierowca moim zdaniem zwolnił jak zostałam sama w Jak go poganialam :szydera:to pyta gdzie ja jadę? No na wioskę a więc jedziemy wioskami.na dodatek pod koniec jazdy palił w aucie Wg  planu Google powinnam jechać do 7 godz a jechałam ponad 11 to tylko było 600km od mojego domu.  Chyba porozmawiam z szefem ja wrócę do domu xd

łeeee tam..nie zrobisz tego...jako dziewczyna pelna empatii nie zaszkodzisz chlopakowi:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

to ja chyba wezme nocny dyzur a szoguna spac wygonie...pomarze podmucham a swieczke i iech mi sie spelni...a jutro bede odsypiac :haha:

Ja chyba zacznę marzyć o fajnej Steli O.o Właśnie zadzwoniła do mnie moja ( dziwna )  zmienniczka z informacją , że babcia  jesienią pójdzie do Heimu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja chyba zacznę marzyć o fajnej Steli O.o Właśnie zadzwoniła do mnie moja ( dziwna )  zmienniczka z informacją , że babcia  jesienią pójdzie do Heimu :(

łoooooo:kopara:

i co teraz??

mnie intryguje kto tu przyjedzie ale...po ostatnich dziwnych zmianach agencja jest w slowach oszczedna....moze to moj charakterek dal sie paniom we znaki a moze ....zakres czynnosci???

ja owszem pytalam zdawkowa odpowiedz dostalam wiec zakonczylam rozmowe stwierdzeniem ze dziewczyny powinny sie cieszyc ze nie trafily na dziewczyne ktora ja w pazdzierniku w ubieglym roku zmienialam...nie zycze ...nie zycze nkomu takich wrazen

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

łoooooo:kopara:

i co teraz??

mnie intryguje kto tu przyjedzie ale...po ostatnich dziwnych zmianach agencja jest w slowach oszczedna....moze to moj charakterek dal sie paniom we znaki a moze ....zakres czynnosci???

ja owszem pytalam zdawkowa odpowiedz dostalam wiec zakonczylam rozmowe stwierdzeniem ze dziewczyny powinny sie cieszyc ze nie trafily na dziewczyne ktora ja w pazdzierniku w ubieglym roku zmienialam...nie zycze ...nie zycze nkomu takich wrazen

Jeszcze raz pojadę . Mam nadzieję , że tylko taką bajkę wymyślili dla ojej zmienniczki , żeby bezboleśnie pozbyć się jej ( jest baaaardzo trudna O.o) Jeżeli jednak to prawda , to będę szukać nowego miejsca ale będzie mi naprawdę szkoda :( i siebie i babci :smutek:

A tak fajnie tam wszystko poukładałam :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jeszcze raz pojadę . Mam nadzieję , że tylko taką bajkę wymyślili dla ojej zmienniczki , żeby bezboleśnie pozbyć się jej ( jest baaaardzo trudna O.o) Jeżeli jednak to prawda , to będę szukać nowego miejsca ale będzie mi naprawdę szkoda :( i siebie i babci :smutek:

A tak fajnie tam wszystko poukładałam :przekleństwa:

no jest to irutyjace...ale wiesz violka...taka nasza robota...mowia ze nie powinno sie do pdp przywiazywac ale wiesz...raz ze ulozenie steli kosztuje sporo czasu i wysilku a dwa...ze jakiejs wiezi emocjonalnej..nie da sie...tak ja to widze...cos musi zaiskrzyc wtedy sie uklada

bedzie dobrze...musi byc....zawsze wychodzimy obronna reka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

no jest to irutyjace...ale wiesz violka...taka nasza robota...mowia ze nie powinno sie do pdp przywiazywac ale wiesz...raz ze ulozenie steli kosztuje sporo czasu i wysilku a dwa...ze jakiejs wiezi emocjonalnej..nie da sie...tak ja to widze...cos musi zaiskrzyc wtedy sie uklada

bedzie dobrze...musi byc....zawsze wychodzimy obronna reka

I tego się trzymam :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

nie taki bry. nawet wiatru nie ma a upał straszny

no wiem wiem tu tez..malo tego las sie pali kolo postdamu ...nie tak daleko ode mnie...ludzie sie popakowali troche nauczeni pozaremw grecji ale w gdansku tez nijako...

az sie boje ze cisza przed tym co od skandynawii idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...