Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, 1bozka napisał:

a to rzut beretem. Haha ja jak sie to mowi 10 godzin i jestes a moze mniej Panowie kierowcy nie żałują prędkoś:cześć:ci 

Mindestens 14 godzin. My nie pojedziemy z punktu A do punktu B...po drodze trzeba porozwozić ludków. A ja będę jeszcze miała przesiadkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Barbara48 napisał:

Jessu, INEZ, nie moje te psy, ale jak ja je kocham :serce:

Takie dwa moje szczęścia :oklaski:

Ja to napisałam w kontekście tego co wczoraj pisał Maras ,żartowałam,że to jego mini zoo nie pozwala mu ani na centymetr zboczyć ze ściśle wytyczonej trasy do domku ;) Sama jestem szczęśliwą posiadaczką sierściucha co prawda jednego ale wiem jaki to obowiązek  no i on też zwsze czeka na mnie przy furtce i pierwszy na mnie wskakuje :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Cieplutko od rana a jeden taki domorosły meteorolog ( mój syn ) przewidywał załamanie pogody i jakieś sztormy ...i im podobne zefirki :szydera:...Na razie jest cieplutko ...nic a nic się nie sprawdza ....mam nadzieję , że będzie cudnie . Liczę się z tym , że tutaj jest dopiero 8.35 i wszystko może się zmienić ...Co tam ....będzie zimno ...deszczowo , czy wietrznie ....sie pójdzie na zwiedzanie .....sklepów . Rozrywki nie zabraknie ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, lucyna.beata napisał:

bozka do mnie ze zlecenia do gdanska jest teoretycznie 515 km ale jezeli biuro uklada kierowcom marszrute po calym landzie wychodzi na to, ze jade ponad 1200km...i trwa to cale......16-17 godzin..trudno policzyc...moze mirela bedzie miala szczescie jazdy bez objazdow itd ale chyba sie nie  da rady..kazdy musi lub chce gdzies dojechac

Nie strasz dziewczyny. Jak firma duża to może fajnie ustawić trasę. Jeździłam już ponad tysiąc km i najdłużej 12 godzin.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Opiekunkowo :)

 

Tak sobie wczoraj jeszcze o tych busiarniach myslalam.  Czytalam tez,ze niektore  opekunki zamawiaja busy,a one po nich nie przyjezdzaja,a kierowcy nawet tel. nie odbieraja.

Sama mnie to spotkalo. Zamowilam busa do De juz 2 tyg. wczesniej. W tygodniu wyjazdu jeszcze raz potwierdzilam. 

Wszystko bylo ok.

W dzien wyjazdu,spakowana,wyszykowana,maz wolne wzial,bo muial mnie na busa odstawic na godzine 17.00.

A tu  przed 12.00 telefon,ze busik nie moze mnie zabrac,bo jakis tam gosciu z rana zrezygnowal

Wyszlo na to,ze kierowca  w takim przypadku nie moze mnie ponad 200km wziesc,bo to sie nie oplaca.

 

I co wy na to????

 

Zmienniczka  ma wyjazd zalatwiony na niedziele do domu,a ja mam wyjechac dopiero  w poniedzialek. 

Ile problemow taka busiarnia nam opiekunkom robi!!!  

Nie wiem jak mam ten problem ugrysc. Takie cos powinno byc karane,bo 3 dniowki tez przez nich stracilam,nie mowiac juz o stresie ,bo pdp-ni nasi nie moga zostac sami. 

4 godziny  w nerwach telefony do zmienniczki,do jej koordynatorki,firmy ,a na koncu rodziny.

Busiarnie mam wrazenie ,ze czuja sie bezkarnie.  Chyba zaczne nagrywac rezerwacje,potwierdzenia,a jak jeszcze jakas firma przewozowa mnie tak zalatwi,to podam ja do sadu,bo innego wyjscia chyba nie ma.

 

Ma ktos jakies inne pomysly  ,jak sobie radzic w takim przypadku?

 

Milego dnia zycze :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Andreaa napisał:

 

Ma ktos jakies inne pomysly  ,jak sobie radzic w takim przypadku?

 

Milego dnia zycze :-)

Busiarnia busiarni nie równa.Od trzech lat jeżdżę z jedyną firmą i zdarzały się sytuacje,że na mój kierunek nie było chętnych ,i w takim momencie firma przekazywała mnie innej zaprzyjaźnionej busiarni,z całym dobrodziejstwem inwentarza , czyli że zniżkami jakie nabyłam u nich . Także w tej kwestii złego słowa nie mogę powiedzieć ,co innego czas podróży,bo z tym bywa różnie . Zależy od ilości pasażerów i dokąd zmierzają czyli jeździmy po dorfach czy prujemy do dużego miasta.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Ja to napisałam w kontekście tego co wczoraj pisał Maras ,żartowałam,że to jego mini zoo nie pozwala mu ani na centymetr zboczyć ze ściśle wytyczonej trasy do domku ;) Sama jestem szczęśliwą posiadaczką sierściucha co prawda jednego ale wiem jaki to obowiązek  no i on też zwsze czeka na mnie przy furtce i pierwszy na mnie wskakuje :haha:

Zrozumiałam żart :cmok:.

Ja się odniosłam do moich ulubienic w pracy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko i miłego dnia życzę :całus:.

W końcu doczekałam dnia że wstałam kiedy się wyspałam a nie kiedy telefon mnie budzi. 

Oczywiscie kawa do łóżka też,, przyszła ":szydera:.

Dziś jeszcze zakupowe szaleństwo.

Obiadu gotować nie będę przez najbliższe dni, dziś zostałam zaproszona już. 

Tak to można żyć :oklaski:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Afryka napisał:

Busiarnia busiarni nie równa.Od trzech lat jeżdżę z jedyną firmą i zdarzały się sytuacje,że na mój kierunek nie było chętnych ,i w takim momencie firma przekazywała mnie innej zaprzyjaźnionej busiarni,z całym dobrodziejstwem inwentarza , czyli że zniżkami jakie nabyłam u nich . Także w tej kwestii złego słowa nie mogę powiedzieć ,co innego czas podróży,bo z tym bywa różnie . Zależy od ilości pasażerów i dokąd zmierzają czyli jeździmy po dorfach czy prujemy do dużego miasta.:haha:

Ta babeczka z busiarni,ktora do mnie dzwonila mowila,ze chciala mnie do innej busiarni wsadzic,zeby mi ten wyjazd zapewnic. Jednak bylo juz za pozno,bo  albo byl juz komplet,albo nie ten kierunek.

W kazdym razie zostalam na lodzie w nerwach. Uwazam,ze tak byc nie powinno.

Co do samego czasu w drodze,to ja zawsze bylam zdania,ze lepiej dluzej,wolniej,a bezpieczniej. Takie spoznienia mi nie przeszkadzaja,bo to trasa,sa korki i inne sprawy niezalezne od kierowcy.

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...