Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Joy napisał:

Dziękuję :cmok:Postaram się wydusić z każdego dnia tyle radości ile tylko się da:tak2:Trening rozpoczęłam już dzisiaj,jak tylko przyjechała zmienniczka to wymeldowałam się na małą imprezkę do sąsiadów :oklaski:A teraz zmachana dzisiejszym dniem czekam na busika i tak sobie jeszcze 2 godz poczekam,chyba że przysnę to on będzie czekał :szydera:albo nie :(  

I to jest prawidłowe podejście. Imprezka. :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami :d....afrykański sen wariata nadal trwa.

Wczoraj wieczorem dowiedziałam się od męża przyjaciółki jak jest najlepszy sposób na przetrwanie upałów .Otóż ubieramy na siebie skórzane spodnie ,ciepłą bluzę i kurtkę skórzaną ,taki strój do jazdy na motorze i wystarczy ponoć tylko godzina łażenia w tym ,a po ściągnięciu tegoż ....już nam nic nie przeszkadza .:szydera:

Ochłodzenia Wam życzę i miłego .:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień zaczęłam wcześnie z konieczności, tylko lenistwo nie pozwalało mi  usiąść do laptopa . O rany , tyle godzin do wieczora . Nie wiem czy podołam :-) Jutro sobota a po jutrze " niedziela - będzie dla nas " :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa: tylko tyle mam filiżanek .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, dorobota napisał:

Dzień zaczęłam wcześnie z konieczności, tylko lenistwo nie pozwalało mi  usiąść do laptopa . O rany , tyle godzin do wieczora . Nie wiem czy podołam :-) Jutro sobota a po jutrze " niedziela - będzie dla nas " :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa: tylko tyle mam filiżanek .

wezme swoj kubek:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry się z Wami :d....afrykański sen wariata nadal trwa.

Wczoraj wieczorem dowiedziałam się od męża przyjaciółki jak jest najlepszy sposób na przetrwanie upałów .Otóż ubieramy na siebie skórzane spodnie ,ciepłą bluzę i kurtkę skórzaną ,taki strój do jazdy na motorze i wystarczy ponoć tylko godzina łażenia w tym ,a po ściągnięciu tegoż ....już nam nic nie przeszkadza .:szydera:

Ochłodzenia Wam życzę i miłego .:całus:

nie wyobrazam sie takiego stroju no ale...

zerknelam na termoemtr....plus 34 stopnie

najlepiej przeczekac nic nie robiac ale sse ne da se ne da:mur:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

to moze sie przekonasz ze z domku do domku jest oki.Ile jest kilometrów od Ciebie na zlecenie?

bozka do mnie ze zlecenia do gdanska jest teoretycznie 515 km ale jezeli biuro uklada kierowcom marszrute po calym landzie wychodzi na to, ze jade ponad 1200km...i trwa to cale......16-17 godzin..trudno policzyc...moze mirela bedzie miala szczescie jazdy bez objazdow itd ale chyba sie nie  da rady..kazdy musi lub chce gdzies dojechac

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

a masz ty chociaz jakies normalne miejsce?

ja zawsze zaznaczam ze oko a najlepiej obok kierowcy lub tuz za nim....

Przy wyjściowych siedzę. Mało miejsca na nogi....bo mój podręczny jest taki jakiś...duży...:haha:Za kierowcą jest lepiej...frycowe się płaci...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, dorobota napisał:

Nie, ale robię to 3 razy :trele:.

a tu cie mam

mi czasu nie starcza ale wanna jest....moze sie popluskam jak szogun wyjedzie na urlop..mam wtedy jego lazienke i pokoj do dyspozycji...a wanna z hydromasazem:d

na trzy razy a co ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Przy wyjściowych siedzę. Mało miejsca na nogi....bo mój podręczny jest taki jakiś...duży...:haha:Za kierowcą jest lepiej...frycowe się płaci...:haha:

no to juz wiesz ze na wypadek gdybys rowniez busem wracala albo kolejna razom jechala w ten sposob...zarezerwowac u pani miejsce najlepsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Przy wyjściowych siedzę. Mało miejsca na nogi....bo mój podręczny jest taki jakiś...duży...:haha:Za kierowcą jest lepiej...frycowe się płaci...:haha:

pewnie w tym podręcznym to żarełko masz.Poczęstuj kierowcę to będzie Ci wygodniej:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

a to rzut beretem. Haha ja jak sie to mowi 10 godzin i jestes a moze mniej Panowie kierowcy nie żałują prędkoś:cześć:ci 

Mindestens 14 godzin. My nie pojedziemy z punktu A do punktu B...po drodze trzeba porozwozić ludków. A ja będę jeszcze miała przesiadkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...