Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

jutro mam 1649671355_images(3).jpg.c4abd495cf9f023bab5c1c59d236b1e5.jpgwizyte brata babki ..obiad podam w dunskim arcie..moze wdziac taka kiecke??

jak bede w kuchni z talerzami biegac ha ha ha :szydera:

 

Od razu widać,że w upalny dzień ta fotka zrobiona bo wszystko się do ciała tej pani klei .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomruczlam i do pracy sie zabieram

mam jutro dzien pelen wrazen...od samego rana po wieczor...a potem padne jak berta...i zasne...

w tzw miedzyczasie siie bede meldowac a poranna kawusie oczywiscie wysiorbe z towarzystwem po fachu

kto stawia jutro.....kawe?

k

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no to wracaj ale....przez gdansk bo ja wtedy juz bede sie szwnedac na swoim terenie czyli moja plaza na stogach...dabki za daleko podobnie jak chalupy

przez gdańsk nie mogę,za blisko domu ,żona usłyszy warkot silnika:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

O hybrydach była dyskusja nie dawno ale jak jesteś w domku to jak najbardziej mogłaś zaszaleć :)

Wiem. Czytałam. Zaszalałam pierwszy raz. Tylko nie wiem jaka jest roznica? De -Pl.

Higiena zawsze, mam krőtkie paznokcie, nie zaszkodzę mojej Pdp 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

Wiem. Czytałam. Zaszalałam pierwszy raz. Tylko nie wiem jaka jest roznica? De -Pl.

Higiena zawsze, mam krőtkie paznokcie, nie zaszkodzę mojej Pdp 

Żadna różnica ja też mam w miarę krótkie paznokcie ale przy 2 miesięcznym pobycie w De te hybrydy by mi się nie utrzymały na bank .W Polsce to zawsze poprawić,uzupełnić czy nawet dokleić można o to mi chodziło :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barbara48 napisał:

A ja sobie dzisiaj zaszalałam u kosmetyczki :szydera:tadam :hura:

received_1916964318350043.jpeg

Hybryda ładna, przez moment nawet pomyślałam żeby sobie taką kolejną zrobić :szydera:, ale mocno widoczna, a ja nie wybieram się na Wielką Imprezę . Baw się dobrze i ciesz się tymi paznokietkami. :cmok:Nigdy nie miałam czasu i weny na dbanie o paznokcie, a teraz zwyczajnie mogę sobie na to pozwolić :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...