Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę zobaczcie jak o forum piszą miło osoby postronne:

♡  ♡  ♡

,, ...ale dużo mi pomaga czytanie was( na zleceniu -psychicznie).Mam nadzieję  że  nie przeszkadzam wam i nie wadze (taka cicha myszka ze mnie-i chyba wole żeby tak pozostalo).Tak fajnie konwersujecie i milo was się  czyta (wszyscy jesteście tacy zgrani, choć  większość  z was nigdy się  nie  widziała w realu-a jest tak jakbyście się znali jak lyse konie-naprawdę sympatycznie)Pozdrawiam i mam nadzieje ,ze nikogo nie krzywdę tym moim czytaniem was...''

 

Jakieś Si!!!:hura::cmok::hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Nie wiem co się dzieje. Czas na tym zleceniu leci szybko, bo rodzina duża, ciągle coś się dzieje, ale ostatni tydzień zwooooooolnił? Zawsze zostawiam sobie gruntowne porządki na koniec, ale nawet to nie pomaga. Miłego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siorbię już kawusię...i siorbię...i siorbię...i nie pomaga...:haha: Źle spałam...krótko...głowa ciężka, atu dzisiaj tyle rzeczy do ogarnięcia...:( No...nic to...może się dzień wydłuży...i noc też się wydłuży...:haha:A tymczasem...image.png.b2caec047069615e840b6bcdebf7305b.png...Miłego dzioneczka kochani życzę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...