Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, INEZ napisał:

No jak taką rewię mody tam chcesz odstawiać to rzeczywiście problem :haha:

nie nie...na zlecenie to mala podreczna torebusia....powrot jest problemem...wszystko fajne i tak dalej...sie by kupowalo ...potem troche chemii bo jednak tamta jest ...mniej oszukana...kawa ...a ja teraz juz na dwa domy wiec...sie nazbiera

ale z synem ustalilam ze w grudniu po mnie przyjedzie moim tirem to sie zapakuje i znow na pol roku spokoj bedzie:)..ale nic nie palnuje bo wiesz...dzisj tu a jutro moge byc juz w innym miejscu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Margaritka napisał:

Przez ostatnie ok.5 lat nie jechałam ani razu do pracy, albo z pracy busem, autokarem, czy autem. Pylam samolocikiem . Uwielbiam ten czas, kiedy wsiądę do samolotu i już za ok . 1,5 godz. jestem w swojej Polsce, gdzie by to nie było. Tutaj też jak przylatuję, to szybko przestawiam się , bo myślę , że jestem jakby u siebie tylko trochę inaczej gadają :p

:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

nie nie...na zlecenie to mala podreczna torebusia....powrot jest problemem...wszystko fajne i tak dalej...sie by kupowalo ...potem troche chemii bo jednak tamta jest ...mniej oszukana...kawa ...a ja teraz juz na dwa domy wiec...sie nazbiera

ale z synem ustalilam ze w grudniu po mnie przyjedzie moim tirem to sie zapakuje i znow na pol roku spokoj bedzie:)..ale nic nie palnuje bo wiesz...dzisj tu a jutro moge byc juz w innym miejscu

:tak:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Dobry wieczór :)

@Barbara48 i @LACH życzę Wam szczęśliwej drogi do domu i wspaniałego urlopu :oklaski::oklaski:

@Maria Jolanta niech ta Stella okaże się jeszcze lepszą od poprzedniej :d

A całej reszcie ludzików życzę fajnego wieczoru :)

 

Dziękuję :serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Dodzisława napisał:

Oczywiście, że się działo :d i to nawet bardzo dużo. Codziennie gimnastyka na basenie solankowym, okłady z borowiny, masaż klasyczny, kąpiel perełkowa, oraz laser, ktory uruchamiał jedyny przystojny męzczyzna w moim sanatorium i w dodatku w stosownym wieku :d Potem spacer wzdłuż tężni solankowych , powrót przez uroczy park ze stawami i pięknymi fontannami. Od 19 00 parkietoterapia, drineczek, potem drugi a potem trzeci i o 22 00 grzecznie do łożeczka. Tyle się działo Kasiu miła, że ja się obrobić nie mogłam. Ruchocinek jest cudowny, uzdrawia ciało, ale przede wszystkim duszę :d . Wypoczęłam jak nigdy dotąd. Na drugi rok tez jadę. :d 

A co tam w Połczynie? 

No właśnie czasu nie ma!!!Zarobiona taka jestem,że ledwo na bloga wystarcza:(Wieczorkiem popisze bo sie właśnie  zadziało ,że ho ho

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już spakowana, ledwo walizki zniosłam po schodach. 

Teraz czekam na busa, kierowca juz dzwonił ze bedzie okolo 23. 

Jutro juz zacznie się gonitwa, o 13 kosmetyczka, potem trochę po sklepach bo jednak potrzebuje jeszcze 3 sukienkę. 

A w sobote i niedziele wesele. 

No i zaproszeń na grilla, imprezy od groma. 

W sobotę przez skaypa poznałam przyszłego swata i już zapowiedział imprezę zapoznawczą u niego. 

Tego urlopu to mi chyba braknie :hura:.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Margaritka napisał:

Przez ostatnie ok.5 lat nie jechałam ani razu do pracy, albo z pracy busem, autokarem, czy autem. Pylam samolocikiem . Uwielbiam ten czas, kiedy wsiądę do samolotu i już za ok . 1,5 godz. jestem w swojej Polsce, gdzie by to nie było. Tutaj też jak przylatuję, to szybko przestawiam się , bo myślę , że jestem jakby u siebie tylko trochę inaczej gadają :p

yyytu tzn gdzie?O.o

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj szogun czmychnal legnac na troche wiec ja zbieram sie w sobie i do pampa ruszam

milego wieczoru zycze oiekunowemu towarzystwu

kto wyjezdza szerokosci kto przyjezdza powodzenia

siemodezwemjutro

mirelko wpadly mi nasze zdjecia w ogromnymi grzybami..i cala masa innych wybralam kilka chce druknac i oprawic...niech bedzie ze mna jeszcze ktos oprocz toranagi i jego zony..:haha:

....a news...steinberghaus w polowie frederyka powalila...nie ma miejsca na prawdziwki...ale knajpa ponoc otwarta jest juz drugi sezon z rzedu

nasza ecka tez w polowie tylko..mnostwo drzwe polamalo...czyli nie ma po co tam jechac...jezeli chodzi o grzybobranie....szkoda..

do jutera zatem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...