Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Joy napisał:

No i jak Ty będziesz się na ten Nordkyn busikiem tłukła? Użyj wdzięków swych,wspomóż czarami i zmobilizuj pana mechanika do ekspresowej naprawy:tak2:

Nie pomogą nawet największe zaklęcia...ani czar...ani wdzięk...:haha:Wyjazd pojutrze...nawet super czarodziej nie dałby rady...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, lucyna.beata napisał:

mirelko moj krzysztof tez byl u lekarza....pompka z wysprzegikiem mnie kosztowala ...te 800pln...wiesz..nfz nie chce finansowac quwa..i nie moglam mego dzieciecia utulic tylko inno go na nogi...o sorki na kola stawiali...serce mi krwawilo

zabukowalas bilecik?

Mam nadzieję, że choroba mojego Niuńka nie będzie tak kosztowna...:haha:Skoro NFZ nie chce wspomóc , to trzeba jakiś pakiet rodzinny wykupić...dla dzieci specjalnej troski, tfu...innego sortu...:szydera: A w temacie busika odpowiem...tak..zarezerwowany...:tak2: Tylko jak ja podniosę się na nogi o tak nieludzkiej godzinie....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, INEZ napisał:

Muszę się pochwalić wróciłam właśnie z miasta byłam zrobić rekonesans bo nie odpuszczam w poszukiwaniach i i dowiedziałam się ,że nie daleczko pracuje opiekun z Polski :$:hura: .Teraz jest na urlopie ale za nie długo wraca  nawet wiem w którym domu pracuję hm i teraz się zastanawiam pójść tam czy nie pójść ?.Podobno jest stanu wolnego to może nie będzie się obawiał,że żonie ktoś życzliwy doniesie >:( a i papierosy pali :hura:

Nie wiem jak to się stało,że zacytowałam @aniao hi hi

Bo ty też zrobiłaś wszystko, żeby twój dzień był dobry...:oklaski: A teraz czekamy na doniesienia z Pól Amora...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Bo ty też zrobiłaś wszystko, żeby twój dzień był dobry...:oklaski: A teraz czekamy na doniesienia z Pól Amora...:oklaski:

:$ relacjonować będę na bieżąco jeżeli kolega opiekun wyrazi chęć bliższego poznania :haha::hura::oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mam nadzieję, że choroba mojego Niuńka nie będzie tak kosztowna...:haha:Skoro NFZ nie chce wspomóc , to trzeba jakiś pakiet rodzinny wykupić...dla dzieci specjalnej troski, tfu...innego sortu...:szydera: A w temacie busika odpowiem...tak..zarezerwowany...:tak2: Tylko jak ja podniosę się na nogi o tak nieludzkiej godzinie....:haha:

Prawie wszyscy znamy ten ból :smutek:dlatego jedynym plusem podróżowania Sindbadem jest to ,że wyjeżdżam w dzień ;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Prawie wszyscy znamy ten ból :smutek:dlatego jedynym plusem podróżowania Sindbadem jest to ,że wyjeżdżam w dzień ;)

Zgadzam się z tobą...Sindbad ma sens, gdy jedziesz do dużego miasta, albo, że ktoś cię odbierze z dworca. W przypadku małych miasteczek, czy wiosek, są dwie możliwości...autko lub busik...Niestety, tym razem, nie mogę skorzystać z możliwości podróżowania własnym autkiem...zatem busik...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zgadzam się z tobą...Sindbad ma sens, gdy jedziesz do dużego miasta, albo, że ktoś cię odbierze z dworca. W przypadku małych miasteczek, czy wiosek, są dwie możliwości...autko lub busik...Niestety, tym razem, nie mogę skorzystać z możliwości podróżowania własnym autkiem...zatem busik...:tak2:

Pisałam,że z tym odbiorem to jest tylko ściema firmy .Ma Cię ktoś odebrać i już >:(.Ja chciałam busikiem bo w lato to jakoś można przeżyć to wstawanie w  środku nocy a oni uparli się na Sindbada oczywiście firma moja .Jak będę tu wracać to se samolotem przylecę rodzina już się zadeklarowała ,że żaden to dla nich problem ,godzinka drogi na lotnisko :hura:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Pisałam,że z tym odbiorem to jest tylko ściema firmy .Ma Cię ktoś odebrać i już >:(.Ja chciałam busikiem bo w lato to jakoś można przeżyć to wstawanie w  środku nocy a oni uparli się na Sindbada oczywiście firma moja .Jak będę tu wracać to se samolotem przylecę rodzina już się zadeklarowała ,że żaden to dla nich problem ,godzinka drogi na lotnisko :hura:

Samolotkiem najlepiej...:oklaski: Ale to znowu tylko wtedy, gdy do dużego miasta...:( Przerabiałam już dojazd z i na lotnisko środkami komunikacji...>:( Nie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Najbliżej to miałam, jak byłam pod Prenzlau...400 kilosków do pracy...:d 

Ja 550 ale mi się tam przestało podobać :szok: chyba za dłuższymi podróżami się stęskniłam :haha:.Kobiecie to ni jak nie dogodzisz blisko żle :szok: daleko żle :szok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Muszę się pochwalić wróciłam właśnie z miasta byłam zrobić rekonesans bo nie odpuszczam w poszukiwaniach i i dowiedziałam się ,że nie daleczko pracuje opiekun z Polski :$:hura: .Teraz jest na urlopie ale za nie długo wraca  nawet wiem w którym domu pracuję hm i teraz się zastanawiam pójść tam czy nie pójść ?.Podobno jest stanu wolnego to może nie będzie się obawiał,że żonie ktoś życzliwy doniesie >:( a i papierosy pali :hura:

Nie wiem jak to się stało,że zacytowałam @aniao hi hi

idz no jasne ze tak,tylko potem poopowiadaj haha co i jak i w ogóle:oklaski:...........opiekun z Polski,wiesz fajnie brzmi..i jescze wolny a moze to ktòrys z naszych forumowych kolegów???

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...