Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię upałów....mimo,ze dzis mam 4 H pauza zostałam w domu.....rolety opuszczone, okna zamknięte, oglądam tv, czytam , robię listę zakupów i takie tam inne.....leżę. Słyszę, ze ktoś wchodzi po schodach na górę....na moje salony....słyszę, ze nieśmiało pyta czy może wejść chociaż drzwi na oścież otwarte....:haha:.....najpierw wchodzi taca z kawą, gofrem z bitą śmietaną i poziomkami i malutkim wazonikiem z kwiatuszkami....A później synowa Pdp.....:d......taki mały gest a cieszy.....

Przerwę mam do 17.00 i teraz czas na drzemkę.....:trele:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię upałów....mimo,ze dzis mam 4 H pauza zostałam w domu.....rolety opuszczone, okna zamknięte, oglądam tv, czytam , robię listę zakupów i takie tam inne.....leżę. Słyszę, ze ktoś wchodzi po schodach na górę....na moje salony....słyszę, ze nieśmiało pyta czy może wejść chociaż drzwi na oścież otwarte....:haha:.....najpierw wchodzi taca z kawą, gofrem z bitą śmietaną i poziomkami i malutkim wazonikiem z kwiatuszkami....A później synowa Pdp.....:d......taki mały gest a cieszy.....

Przerwę mam do 17.00 i teraz czas na drzemkę.....:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

matko litościwa,przecież wy bardziej świntuszycie niż ja,ale się porobiło

ale ja caly czas o kawie a tu slowo jedno za duzo...i wskakuje temat niemalze orgii

tak czy owak....jezeli ci po drodze bedzie zapraszam...moze nie sniadanie ale milo bedzie poznac...

widzisz ze dziewczyny wyposzczone ...

a poza tym temat seksu jest tematem najbezpieczniejszym...bez polityki bez obgadwyania a za to relaksujacy..odorbinkee

 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...