Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Margaritka napisał:

Witam w tym szczególnym dla mnie dniu. 30 lat temu o godz. 17.20 przyszła na świat moja jedyna , dobra, mądra, ambitna i prześliczna córka tzn . ja ją urodziłam, a poczęła się z miłości. Płakałam tak głośno , ze szczęścia, że aż położna( pamiętam, Ela ) się przestraszyła. Ode mnie , moja Córeczka dostała już kwiaty, a po pracy ma suprise , na bogato - mocno maczałam w tym palce. Ja też zapraszam na kawę i lody k/ Kwiryniusza, na Munsterplatz , bo to i moje święto. :oklaski:

:zdrówko:  :cmok:...a kawę i lody spożyję w sobotę . Wszystkiego najlepszego dla latorośli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LACH napisał:

Tak Basiu. Ale najpierw na południe i dopiero jutro do moich najdroższych.

:hura::tak2::hura:

A Tobie życzę spokojnej drogi i bardzo miłego pobytu w Polsce.

Raduj się radością bliskich.

:cześć2:

Dziękuję :cmok:.

Tobie rowniez szczęśliwej drogi i cudnego urlopowania :oklaski:.

Ja dopiero o 23 jadę. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Margaritka napisał:

Witam w tym szczególnym dla mnie dniu. 30 lat temu o godz. 17.20 przyszła na świat moja jedyna , dobra, mądra, ambitna i prześliczna córka tzn . ja ją urodziłam, a poczęła się z miłości. Płakałam tak głośno , ze szczęścia, że aż położna( pamiętam, Ela ) się przestraszyła. Ode mnie , moja Córeczka dostała już kwiaty, a po pracy ma suprise , na bogato - mocno maczałam w tym palce. Ja też zapraszam na kawę i lody k/ Kwiryniusza, na Munsterplatz , bo to i moje święto. :oklaski:

urodziny.jpg.0d3d2499c7849d0c96289b579b8a5f18.jpg dla Was obu...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, erika napisał:

Zgadza się i tak będzie jeszcze długo. Śpię na golasa :haha:tak jak w domu, ale i tak mnie poty oblewają, uff. Jeszcze wczoraj byłyśmy na urodzinach i się obrzarłam :ona sam wieczór. Masakra, dlatego noc była długa, ciągle się budzilam:|

nie moge spac na golo wesolo bo jakby mi tak w nocy dziadek zapukal do pokoju zeby wspomoc go przy zonie to by mi na zawal jeb...l i nowego zlecenia szukac bym musiala:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powie wam ze sie rozplynelam na rowerze dzisiaj...jeszcze kolo 10ej bylo jako tako ale...po jakiejs godzinie pot ciurkiem po plerach w gatki ...stalam na swiatlach chwile ...mialam wrazenie ze jestem ljak lod na patyku...topnieje...

ubralam sie naprawde lekutko przewiewnie a i tak koszulka a w zasadzie wszystko mozna bylo wyrzymac...

nie zrobilam swojego dystansu:mur:, w pewnej chwili jakby mi ktos wtyczke z gniazdka wyjal...wychlupalam wode i do domu...na oparach dojechalam ...chlodny prysznic...teraz paruje...

zerknelam na termometr...:kopara:...45stopni w mieszkaniu 27

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Margaritka napisał:

Witam w tym szczególnym dla mnie dniu. 30 lat temu o godz. 17.20 przyszła na świat moja jedyna , dobra, mądra, ambitna i prześliczna córka tzn . ja ją urodziłam, a poczęła się z miłości. Płakałam tak głośno , ze szczęścia, że aż położna( pamiętam, Ela ) się przestraszyła. Ode mnie , moja Córeczka dostała już kwiaty, a po pracy ma suprise , na bogato - mocno maczałam w tym palce. Ja też zapraszam na kawę i lody k/ Kwiryniusza, na Munsterplatz , bo to i moje święto. :oklaski:

Wszystkiego najlepszego dla Was obu :) 

560880_401843513159239_370949689_n (1) (Kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Margaritka napisał:

Witam w tym szczególnym dla mnie dniu. 30 lat temu o godz. 17.20 przyszła na świat moja jedyna , dobra, mądra, ambitna i prześliczna córka tzn . ja ją urodziłam, a poczęła się z miłości. Płakałam tak głośno , ze szczęścia, że aż położna( pamiętam, Ela ) się przestraszyła. Ode mnie , moja Córeczka dostała już kwiaty, a po pracy ma suprise , na bogato - mocno maczałam w tym palce. Ja też zapraszam na kawę i lody k/ Kwiryniusza, na Munsterplatz , bo to i moje święto. :oklaski:

w sumie to najpierw gratulecje dla mamy ze taka core urodzila a potem coreczce :dobrze:

najlepszego dla was obu moje drogie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam co piszecie o temperaturach w DE i robi mi się niedobrze...:tak2:  Wniosek....nie pojadę na urlop w ciepłe kraje...:haha:Jednak Europa na północ od Gdyni bardziej mi odpowiada komfortem cieplnym...:haha: 

Z wiadomości niesympatycznych...zepsuło mi się autko...:smutek: Mój Niuniuś kochany wczoraj zachorował...:smutek: Prawdopodobnie wysprzęglik albo pompka...to takie paskudztwa od sprzęgła...Pan Mechanik przyjechał, obadał dziecko moje i zabierze za dni parę na warsztat...:( A mnie nie będzie przy rekonwalescencji... :smutek: Dobrze...hmmm złe słowo... że to stało się teraz....Co by było, gdyby po złej stronie mocy mnie to spotkało? No, ale nabędę nowego doświadczenia...:haha: Pojadę pierwszy raz do pracy busikiem...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czytam co piszecie o temperaturach w DE i robi mi się niedobrze...:tak2:  Wniosek....nie pojadę na urlop w ciepłe kraje...:haha:Jednak Europa na północ od Gdyni bardziej mi odpowiada komfortem cieplnym...:haha: 

Z wiadomości niesympatycznych...zepsuło mi się autko...:smutek: Mój Niuniuś kochany wczoraj zachorował...:smutek: Prawdopodobnie wysprzęglik albo pompka...to takie paskudztwa od sprzęgła...Pan Mechanik przyjechał, obadał dziecko moje i zabierze za dni parę na warsztat...:( A mnie nie będzie przy rekonwalescencji... :smutek: Dobrze...hmmm złe słowo... że to stało się teraz....Co by było, gdyby po złej stronie mocy mnie to spotkało? No, ale nabędę nowego doświadczenia...:haha: Pojadę pierwszy raz do pracy busikiem...:szydera:

No i jak Ty będziesz się na ten Nordkyn busikiem tłukła? Użyj wdzięków swych,wspomóż czarami i zmobilizuj pana mechanika do ekspresowej naprawy:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Czytam co piszecie o temperaturach w DE i robi mi się niedobrze...:tak2:  Wniosek....nie pojadę na urlop w ciepłe kraje...:haha:Jednak Europa na północ od Gdyni bardziej mi odpowiada komfortem cieplnym...:haha: 

Z wiadomości niesympatycznych...zepsuło mi się autko...:smutek: Mój Niuniuś kochany wczoraj zachorował...:smutek: Prawdopodobnie wysprzęglik albo pompka...to takie paskudztwa od sprzęgła...Pan Mechanik przyjechał, obadał dziecko moje i zabierze za dni parę na warsztat...:( A mnie nie będzie przy rekonwalescencji... :smutek: Dobrze...hmmm złe słowo... że to stało się teraz....Co by było, gdyby po złej stronie mocy mnie to spotkało? No, ale nabędę nowego doświadczenia...:haha: Pojadę pierwszy raz do pracy busikiem...:szydera:

mirelko moj krzysztof tez byl u lekarza....pompka z wysprzegikiem mnie kosztowala ...te 800pln...wiesz..nfz nie chce finansowac quwa..i nie moglam mego dzieciecia utulic tylko inno go na nogi...o sorki na kola stawiali...serce mi krwawilo

zabukowalas bilecik?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aniao napisał:

Dziękuję. Zrobię wszystko żeby był dobry.

Muszę się pochwalić wróciłam właśnie z miasta byłam zrobić rekonesans bo nie odpuszczam w poszukiwaniach i i dowiedziałam się ,że nie daleczko pracuje opiekun z Polski :$:hura: .Teraz jest na urlopie ale za nie długo wraca  nawet wiem w którym domu pracuję hm i teraz się zastanawiam pójść tam czy nie pójść ?.Podobno jest stanu wolnego to może nie będzie się obawiał,że żonie ktoś życzliwy doniesie >:( a i papierosy pali :hura:

Nie wiem jak to się stało,że zacytowałam @aniao hi hi

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Margaritka napisał:

Witam w tym szczególnym dla mnie dniu. 30 lat temu o godz. 17.20 przyszła na świat moja jedyna , dobra, mądra, ambitna i prześliczna córka tzn . ja ją urodziłam, a poczęła się z miłości. Płakałam tak głośno , ze szczęścia, że aż położna( pamiętam, Ela ) się przestraszyła. Ode mnie , moja Córeczka dostała już kwiaty, a po pracy ma suprise , na bogato - mocno maczałam w tym palce. Ja też zapraszam na kawę i lody k/ Kwiryniusza, na Munsterplatz , bo to i moje święto. :oklaski:

To dla Twojej còrci

wp_ss_20180501_0002 (2).png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

Muszę się pochwalić wróciłam właśnie z miasta byłam zrobić rekonesans bo nie odpuszczam w poszukiwaniach i i dowiedziałam się ,że nie daleczko pracuje opiekun z Polski :$:hura: .Teraz jest na urlopie ale za nie długo wraca  nawet wiem w którym domu pracuję hm i teraz się zastanawiam pójść tam czy nie pójść ?.Podobno jest stanu wolnego to może nie będzie się obawiał,że żonie ktoś życzliwy doniesie >:( a i papierosy pali :hura:

Nie wiem jak to się stało,że zacytowałam @aniao hi hi

Pewnie ze pójść, zostawić karteczkę z nr. telefonu... będzie chciał to zadrynda :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Margaritka napisał:

Witam w tym szczególnym dla mnie dniu. 30 lat temu o godz. 17.20 przyszła na świat moja jedyna , dobra, mądra, ambitna i prześliczna córka tzn . ja ją urodziłam, a poczęła się z miłości. Płakałam tak głośno , ze szczęścia, że aż położna( pamiętam, Ela ) się przestraszyła. Ode mnie , moja Córeczka dostała już kwiaty, a po pracy ma suprise , na bogato - mocno maczałam w tym palce. Ja też zapraszam na kawę i lody k/ Kwiryniusza, na Munsterplatz , bo to i moje święto. :oklaski:

Moje Gratulacje Margaritko kochana.:ciacho:

:1007_hearts:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...