Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Dodzisława napisał:

Skarbie, złamałam we własnym pokoju sanatoryjnym idąc zgasić światło przed snem :( Jak zapierniczyłam w obudowe łózka, to aż mi się gwiazdy pokazały. A to wszystko przez ten mój temperament :d . Zamiast iść dostojnie jak przystało na starszą bądź co bądź panią, to jak dzierlatka leciałam. Kara więc musi być długa i uciązliwa :d Ma się zrastać podobno 5 tygodni. Przekichane :( 

Ojej przykro mi.:cmok: życzę, żeby szybko się zrosło.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Żadnego futra nie nie kupuj :lanie:

Piękne kobiety nie potrzebują takich dodatków :d

Piękne kobiety mają piękną swoją kobiecość,nie muszą  nic eksponować .A zresztą nie każdy z każdym..hmm tak myślę.Niektórzy  mi mówią ze za dużo myślę..hahaha

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

I żadnyh relacji z tego sławnego Ruchocinka:(  Nic się nie działo???

Oczywiście, że się działo :d i to nawet bardzo dużo. Codziennie gimnastyka na basenie solankowym, okłady z borowiny, masaż klasyczny, kąpiel perełkowa, oraz laser, ktory uruchamiał jedyny przystojny męzczyzna w moim sanatorium i w dodatku w stosownym wieku :d Potem spacer wzdłuż tężni solankowych , powrót przez uroczy park ze stawami i pięknymi fontannami. Od 19 00 parkietoterapia, drineczek, potem drugi a potem trzeci i o 22 00 grzecznie do łożeczka. Tyle się działo Kasiu miła, że ja się obrobić nie mogłam. Ruchocinek jest cudowny, uzdrawia ciało, ale przede wszystkim duszę :d . Wypoczęłam jak nigdy dotąd. Na drugi rok tez jadę. :d 

A co tam w Połczynie? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

Dobry wieczór wszystkim. 

Gęba mnie rozbolała od gadania dzisiaj. 

Najpierw grill, a o 19 przyjechała zmienniczka. 

Jak pomyslę ze jutro tez tyle będę nadawać to mi się słabo robi. 

Haaaa tampony do uszu sobie wsadz :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

ok,dziewczyny komary znowu gryzą ,idę spać                                                                                         image.png.b5ee37fc437f663098c406cf1ceada66.png

:cześć:...a u mnie żadnych latających paskudztw...:oklaski: Okna na durch pootwierane...i nic...:oklaski: Może dlatego, że mam pełno lawendy w ogrodzie? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, maras1 napisał:

ok,dziewczyny komary znowu gryzą ,idę spać                                                                                         image.png.b5ee37fc437f663098c406cf1ceada66.png

Teraz to już trochę przesadziłeś, to my na jednoosobówkach drewnianych, a ty jak jakiś Graf :przekleństwa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Barbara48 napisał:

Teraz to już trochę przesadziłeś, to my na jednoosobówkach drewnianych, a ty jak jakiś Graf :przekleństwa:

Piernik Iszy raz widze takie Cudenko ... Alez jestem zacofana .... i tak mozna do rana krecic sie w koleczko zgodnie z kierunkiem zegara ...bara bara bar ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...