Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

@Barbara48 gdzie ten Fitnes ,,,bo napewno chętni się znajdą,,,:oklaski: a tak pozatym,,to dobrze ,że młodzi ludzie mają chęci i pomysly,,życzę Twojemu synowi dużo klientów ,,:hura: 

Dzięki Blondi :cmok:

W moim rodzinnym mieście.

On już ma mnostwo klientow, tylko wynajmował powierzchnie w Fitness gdzie pracował 4 lata, zanim założył działalność.

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

a wiesz ze musze sie z toba zgodzic:dobrze:

tu ogarniam moje otoczenie...i to co mnie drazni....moglabym oczywsice bardziej wymiatac i szukac ale...no wlasnie...to nie moj swiat...nie bede lizac mieszkania tylko dlatego ze zmienniczka bedzie, dziadek lubi swoj porzadek i nie bede mu go burzyla ...sprzatam jak mam czas i chec...sprzatam nie raz w tygodnu ale dziele to...raz kurze potem odkurzanie potem wc obie potem zmiana poscieli...jezeli mam faktycznie wiecej luzu to np zrobie sobe cos w szafkach w kuchni ale...dziele tak, zeby praca byla na na biezaco...

ni zarastam brudem ale nie daje sie zwariowac..dla mnie wazny jest porzadek dnia przy babce 

wkur..lam sie na okno to je sobie umylam..w swoim pokoju a ze dziadek byl akurat przy tym...poprosil zaplacil umylam reszte..ale nie od razu...codziennie po jednym...moj czas tez jest cenny

 

Ja mylam u siebie - dziadek nie widzial .... Mylam w kuchni i w ich salonie takie WIELKIE na cala sciane ale ani mru mru nie powiedzial ... Ale zaczal sam myc i poprawilam te mazy ....  O piernik to placa za okna - ????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...