Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Afryka napisał:

Helen ,jak mówię ,że to był koszmar,to był . Chciałam Ci obiad zaserwować i za chu...steczkę nie dało rady .:haha:

Może jeszcze Ci się przyśnię,to się dogadamy co do szczegółów.Trochę mi teraz na wadze nie przybyło,bo ty jesteś dobrą kucharką.:oklaski:

nie może.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joy napisał:

Z natury jestem pedantyczna,więc siłą rzeczy staram się wokół siebie utrzymać porządek ale..... właśnie :) nikt mi tutaj nie płaci za wymiatanie wiekowych brudów z każdego kąta chałupy.Tutaj jestem po to ,aby Pdp czuła się szczęśliwa a jej akurat zależy na zupełnie czym innym niż wypucowane kąty :) .Gdyby było inaczej to pewnie przychodziąby tutaj pani do sprzątania,tak sądzę :) 

a wiesz ze musze sie z toba zgodzic:dobrze:

tu ogarniam moje otoczenie...i to co mnie drazni....moglabym oczywsice bardziej wymiatac i szukac ale...no wlasnie...to nie moj swiat...nie bede lizac mieszkania tylko dlatego ze zmienniczka bedzie, dziadek lubi swoj porzadek i nie bede mu go burzyla ...sprzatam jak mam czas i chec...sprzatam nie raz w tygodnu ale dziele to...raz kurze potem odkurzanie potem wc obie potem zmiana poscieli...jezeli mam faktycznie wiecej luzu to np zrobie sobe cos w szafkach w kuchni ale...dziele tak, zeby praca byla na na biezaco...

ni zarastam brudem ale nie daje sie zwariowac..dla mnie wazny jest porzadek dnia przy babce 

wkur..lam sie na okno to je sobie umylam..w swoim pokoju a ze dziadek byl akurat przy tym...poprosil zaplacil umylam reszte..ale nie od razu...codziennie po jednym...moj czas tez jest cenny

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Barbara48 napisał:

,, Marzenia się nie spełniają,  marzenia się spełnia ." 

Kiedyś o tym przeczytałem,  a teraz sam jestem tego uczestnikiem. To był niesamowity dzień. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Sny można urzeczywistnić. Dziękujemy wam za przybycie tego dnia, to wy stworzyliście to miejsce , bo uwierzyliście w nas. Obiecujemy, że będziecie się czuć u nas,  jak u siebie w domu a cele z którymi przyjdzie wam się zmierzyć z nami nie będą takie straszne. 

Jestem najszczesliwszym człowiekiem na ziemi, nie dlatego że tak wyszło, a dlatego bo sam kreuje swoją rzeczywistość.

 

Pochwalam się! !!!

Mój kochany Synek:serce:. w sobotę otworzył Fitness Club :oklaski:

gratulacje :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

:smutek:Chamstwa unikaj ,nie znaj zazdrości ,nie kochaj tego co nie wart miłości :haha:ups to nie do Ciebie @Mirelka1965 nie bierz tego personalnie odnośnie innego postu mi się ten wierszyk przypomniał a z tym Twoim dobrze się nie zgadzam :oops:

mozna inaczej komus....doj...c..przewrotnie inteligentnie ...niekoniecznie na poziomie naszego rozmowcy;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

,, Marzenia się nie spełniają,  marzenia się spełnia ." 

Kiedyś o tym przeczytałem,  a teraz sam jestem tego uczestnikiem. To był niesamowity dzień. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Sny można urzeczywistnić. Dziękujemy wam za przybycie tego dnia, to wy stworzyliście to miejsce , bo uwierzyliście w nas. Obiecujemy, że będziecie się czuć u nas,  jak u siebie w domu a cele z którymi przyjdzie wam się zmierzyć z nami nie będą takie straszne. 

Jestem najszczesliwszym człowiekiem na ziemi, nie dlatego że tak wyszło, a dlatego bo sam kreuje swoją rzeczywistość.

 

Pochwalam się! !!!

Mój kochany Synek:serce:. w sobotę otworzył Fitness Club :oklaski:

gratulacje matko:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki !? Spałam bite trzy godziny , nie mogłam się wybudzić z tej " drzemki" ... czuję się jakby mnie walec przejechał ...ja pierdziu ,O.o...jakiś sen miałam,że @Helena2311 przyjechała mnie zmieniać ,a ja przez cały ten sen próbowałam jej obiad odgrzać i co rusz ,mi się coś na kuchni paliło ...normalny koszmar .Suma sumarum Helen nie posiadała ,a ja spaliłam patelnię i dwie ścierki kuchenne :szydera:...i tak na marginesie,co ja będę w nocy robić !? 

2061169_dobranoc.jpg.9d2f90961a8471e8d74e686aec6f61ea.jpgdokladnie tak bedziesz myslala i....zasniesz

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...