Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, 1bozka napisał:

ja nie rozumiem dlaczego ktoś pod kimś ryje...przecież to chore. Zlecenie i  koniec do domu,co sie chce przez to uzyskać.Chyba ja jestem z innego świata.

Jestem stałą opiekunką a zmienniczce myliły się role.Chciała mnie kontrolować,zasypywała mnie SMS po zjeździe do Polski.Jeśli czegoś odmawiałam zrobić,to się zaczęła mścić.Dziś się dowiedziałam,że koniec z tym.A miałam już tego serdecznie dość.Myślę,że ona ma problem z samą sobą.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Helena2311 napisał:

Jestem stałą opiekunką a zmienniczce myliły się role.Chciała mnie kontrolować,zasypywała mnie SMS po zjeździe do Polski.Jeśli czegoś odmawiałam zrobić,to się zaczęła mścić.Dziś się dowiedziałam,że koniec z tym.A miałam już tego serdecznie dość.Myślę,że ona ma problem z samą sobą.

Bo nadgorliwosc jest gorsza od falszyzmu ....  Sa takie co wszystko najlepiej robia i wiedza ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Bo nadgorliwosc jest gorsza od falszyzmu ....  Sa takie co wszystko najlepiej robia i wiedza ....

Dziś słyszałam jak Niemka(opiekunka prawna) wyrażała się na mój temat do agencji.To opiekunka prawna i niemiecka koordynatorka zrobiły z tym porządek.Trochę,to trwało,ale skończyło się dobrze dla mnie.Jak pomyślę o tej sprawie,to postanowiłam,że nie będę taka miła w,niektórych sprawach.Czasem trzeba być chamską.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Helena2311 napisał:

Dziś słyszałam jak Niemka(opiekunka prawna) wyrażała się na mój temat do agencji.To opiekunka prawna i niemiecka koordynatorka zrobiły z tym porządek.Trochę,to trwało,ale skończyło się dobrze dla mnie.Jak pomyślę o tej sprawie,to postanowiłam,że nie będę taka miła w,niektórych sprawach.Czasem trzeba być chamską.

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Helena2311 napisał:

Jestem stałą opiekunką a zmienniczce myliły się role.Chciała mnie kontrolować,zasypywała mnie SMS po zjeździe do Polski.Jeśli czegoś odmawiałam zrobić,to się zaczęła mścić.Dziś się dowiedziałam,że koniec z tym.A miałam już tego serdecznie dość.Myślę,że ona ma problem z samą sobą.

ja tez tak mysle,:cześć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piszecie o zmienniczkach ,,raz pojechalam na zastępstwo,,ale to była jeszcze zima ,,trochę dziwny dom,,duży dom ale dziwny,,miałam swoją całą górę,,wydawałoby się ,że tam jest bardzo sucho ale nie:szok:,smrod jakiejś stęchlizny ,,wilgoci,,staroci itd, myslałam ,że się w pierwszą noc zaduszę,,a była jeszcze ze mną zmienniczka to nie moglam okna otworzyć,,ale jak ona pojechala to ja w ruch,,powera dostalam do wypędzenia tego smroda,,co pierwsze okna poszly w ruch i firanki,,a potem reszta,,bylam tam 2 msc, ,,smród zabity,,oddychałam ,,okna codziennie otwarte,, gdy przyjechała ponownie po mnie ,,ale już się nie spotkałyśmy ,,bo ja z rana fru zrobiłam a ona przyjechała popołudniu,,dzwoni do mnie ,bardzo dziękowała mi ,że taki piękny zapach zostawilam ,,że taki porządek i tak czysciutko  i że tego smordu teraz nie ma i jak ja to zrobiłam:hura: itd, itd, miło mi było,,:oklaski: 
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:
  • Piszecie o zmienniczkach ,,raz pojechalam na zastępstwo,,ale to była jeszcze zima ,,trochę dziwny dom,,duży dom ale dziwny,,miałam swoją całą górę,,wydawałoby się ,że tam jest bardzo sucho ale nie:szok:,smrod jakiejś stęchlizny ,,wilgoci,,staroci itd, myslałam ,że się w pierwszą noc zaduszę,,a była jeszcze ze mną zmienniczka to nie moglam okna otworzyć,,ale jak ona pojechala to ja w ruch,,powera dostalam do wypędzenia tego smroda,,co pierwsze okna poszly w ruch i firanki,,a potem reszta,,bylam tam 2 msc, ,,smród zabity,,oddychałam ,,okna codziennie otwarte,, gdy przyjechała ponownie po mnie ,,ale już się nie spotkałyśmy ,,bo ja z rana fru zrobiłam a ona przyjechała popołudniu,,dzwoni do mnie ,bardzo dziękowała mi ,że taki piękny zapach zostawilam ,,że taki porządek i tak czysciutko  i że tego smordu teraz nie ma i jak ja to zrobiłam:hura: itd, itd, miło mi było,,:oklaski: 

Wystarczyło posprz:haha:ątać 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...