Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Helena2311 napisał:

Kiedyś pisałam,że zmienniczka pode mną ryje.I zgodnie z przysłowiem"Kto pod kim dołki kopie"...zmieni mnie ostatni raz.:hura:

nigdy się nie mścij.jpg

ja nie rozumiem dlaczego ktoś pod kimś ryje...przecież to chore. Zlecenie i  koniec do domu,co sie chce przez to uzyskać.Chyba ja jestem z innego świata.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 1bozka napisał:

ja nie rozumiem dlaczego ktoś pod kimś ryje...przecież to chore. Zlecenie i  koniec do domu,co sie chce przez to uzyskać.Chyba ja jestem z innego świata.

Bo ryja tylko "MIOTLY" ...kiedys zajezdzam na zlecenie a tu Polka do mnie ; jak dobrze ze ty przyjechalas - bo poprzedniczka co tu byla to zlodziejka i brudas...ups uszy mi zwiedly -pierwszy raz kobiete widze ... Ale ja zaprawiona w wyjazdach ... milcze ... za chwilke mnie opiernicza czemu za sprzatanie sie nie biore ...ups ... mhmm mowie wiesz co gdy wyjedziesz spokojnie wezme sie za sprzatanie ...biegasz , pakujesz sie ..wiec mozesz sie poslizgnac ... dam rade jutro posprzatac ... Opowida mi ze przescieradlo zginelo ... ups Mowie glosno 10 zl przescieradlo kosztuje i robila by z siebie swinie za 10 zl ??? Okazalo sie ze to przescieradlo bylo w stercie prania na fotelu ... a brudaska ??? UPS na drugi dzien chcialam umyc pod lozkiem podopiecznej a stamtad SUPLY pajeczyn niby BASIORY wyciagaja mi sie na mopie ... Odsuwam lozko i szok ...bo to az zarosniete tymi pajeczynami .... tak samo w takim saloniku przy kuchni ... czyli byla 2 miesiace i tego nie wymyla ???  Nim ocenisz DRUGA ..popatrz co zostawiasz sama !!!!  To nie byly pajeczyny 2 miesieczne ale kilku letnie a wiem ze ona tam kilka razy jezdzila .....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, anna5826 napisał:

Bo ryja tylko "MIOTLY" ...kiedys zajezdzam na zlecenie a tu Polka do mnie ; jak dobrze ze ty przyjechalas - bo poprzedniczka co tu byla to zlodziejka i brudas...ups uszy mi zwiedly -pierwszy raz kobiete widze ... Ale ja zaprawiona w wyjazdach ... milcze ... za chwilke mnie opiernicza czemu za sprzatanie sie nie biore ...ups ... mhmm mowie wiesz co gdy wyjedziesz spokojnie wezme sie za sprzatanie ...biegasz , pakujesz sie ..wiec mozesz sie poslizgnac ... dam rade jutro posprzatac ... Opowida mi ze przescieradlo zginelo ... ups Mowie glosno 10 zl przescieradlo kosztuje i robila by z siebie swinie za 10 zl ??? Okazalo sie ze to przescieradlo bylo w stercie prania na fotelu ... a brudaska ??? UPS na drugi dzien chcialam umyc pod lozkiem podopiecznej a stamtad SUPLY pajeczyn niby BASIORY wyciagaja mi sie na mopie ... Odsuwam lozko i szok ...bo to az zarosniete tymi pajeczynami .... tak samo w takim saloniku przy kuchni ... czyli byla 2 miesiace i tego nie wymyla ???  Nim ocenisz DRUGA ..popatrz co zostawiasz sama !!!!  To nie byly pajeczyny 2 miesieczne ale kilku letnie a wiem ze ona tam kilka razy jezdzila .....

I tu przyznam Ci rację.Nikt kto zna swoją wartość nie będzie nabijał sobie plusów kosztem drugiego człowieka.Nie musi.I nie ważne co poprzedniczka czy poprzednik zrobili a czego nie zrobili,ważne jest to co i jak my robimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Joy napisał:

I tu przyznam Ci rację.Nikt kto zna swoją wartość nie będzie nabijał sobie plusów kosztem drugiego człowieka.Nie musi.I nie ważne co poprzedniczka czy poprzednik zrobili a czego nie zrobili,ważne jest to co i jak my robimy :)

Kiedys wrecz ..gdy rodzina zobaczyla ze mieszkanie powoli doprowadzam do porzadku ... umyli toalete jakims extra srodkiem ... ze lsnila ..a ja dumalam co tu kupic by to doprowadzic do porzadku ... Niestety tam tez Polka pracowala .... ani slowa nie odezwalam sie alez syyyfff  ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Joy napisał:

I tu przyznam Ci rację.Nikt kto zna swoją wartość nie będzie nabijał sobie plusów kosztem drugiego człowieka.Nie musi.I nie ważne co poprzedniczka czy poprzednik zrobili a czego nie zrobili,ważne jest to co i jak my robimy :)

Z tego co mowila FIRME powiadomila ze tamta byla zlodziejem i syfiara ... SZOK .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, anna5826 napisał:

Kiedys wrecz ..gdy rodzina zobaczyla ze mieszkanie powoli doprowadzam do porzadku ... umyli toalete jakims extra srodkiem ... ze lsnila ..a ja dumalam co tu kupic by to doprowadzic do porzadku ... Niestety tam tez Polka pracowala .... ani slowa nie odezwalam sie alez syyyfff  ....

Z natury jestem pedantyczna,więc siłą rzeczy staram się wokół siebie utrzymać porządek ale..... właśnie :) nikt mi tutaj nie płaci za wymiatanie wiekowych brudów z każdego kąta chałupy.Tutaj jestem po to ,aby Pdp czuła się szczęśliwa a jej akurat zależy na zupełnie czym innym niż wypucowane kąty :) .Gdyby było inaczej to pewnie przychodziąby tutaj pani do sprzątania,tak sądzę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, anna5826 napisał:

Za chwilke mnie opiernicza czemu za sprzatanie sie nie biore

Nie wyobrażam sobie sytuacji że zmienniczka ma sprzątać po mnie. 

Sprzątam na bieżąco ale przed każdym wyjazdem na urlop, tak extra, żeby dziewczyna dobrze sie tutaj czuła.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Tutaj jestem po to ,aby Pdp czuła się szczęśliwa

Dokładnie tak samo jest u mnie. Mam sie opiekowac Pdp, to jest najwazniejsze. 

Z racji tego ze cale życie pracowałam w sklepie jestem przyzwyczajona do czystosci. 

Nie mam tu wyznaczonych dni na sprzatanie czy pranie. 

Robię to kiedy uznam za stosowne, tak mi powiedziano. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...