Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry się z Wami przy kolejnym poniedziałku. Zaczynam ostatni tydzień banicji. W sobotkę ruszam do domu.

Jesooo jak się cieszę z tych maleńkich wskrzeszeń :):) Żeby tylko przetrwać teraz te upały, bo pokoik mam na poddaszu, a co za tym idzie darmową saunę. 

Miłego dnia ludziska i fajnego forumowania :)

 

Ewuniu to tylko nago spać :haha::love:.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, lucyna.beata napisał:

 

mi pomaga neurodoron lewiosenek sobie liczysz ale byc moze to nasze durne lata?? one daja ttez czasami popalic

magnez, cynk i szklanka zimne wody przed snem

O dwadzieścia za dużo :szydera:....regularną mendopauzę posiadam i z tym kojarzę tę bezsenność ...ale w domu spałam nieźle ,a tu doopa i identycznie było tutaj w lutym ,jak tu pracowałam ....musi jakiś niezdrowy klimat i ciekawostka , opiekunka stała ,też źle sypia ,jak nie " sypia" :szydera: i korzysta z tabletków na spanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ten stan znam tylko z młodości...:haha: Impreza, kapanko i....do roboty...:haha: O obłędzie mowy nie było...:szydera: Proponuję drzemkę popołudniową wykonać i odespać...imprezkę...:haha:

Bywałyśmy na tych samych imprezach!? Nie pamiętam ...musi było szeroko :szydera:...no tak było.Człek gębę otarł,wstał od stołu , prysznic, makijaż i do firmy biegusiem,coby się nie spóźnić... Ach , było, minęło i se nevrati ... wspomnień czar ...ale wnukom nie opowiem, chyba,że zapomnę,że o tym miałam nie odpowiadać .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, anna5826 napisał:

To chyba @ nie lubila Polakow ??/  bo z Wloch 1 euro ....

A propos Włochów wczoraj spotkałam jednego jak byłam na spacerku :haha:po niemiecku ani w ząb nie mówił hi hi

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

A propos Włochów wczoraj spotkałam jednego jak byłam na spacerku :haha:niemiecku ani w ząb nie mówił hi hi

Pracowalam u rodzinki wlosko-niemieckiej ...Synek twierdzil ze to jedna Mafia ...bandyci .... ups nie wiem czym sobie tak u niego podpadli ....moze pojechal upomniec sie o majatek po ojcu ???

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...