Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, LACH napisał:

OSTRZEŻENIE!!!
CZYTAJĄCY POWINIEN TRZYMAĆ DO KOŃCA NERWY NA WODZY. W PRZECIWNYM PRZYPADKU PROSZĘ TEGO POSTA ZIGNOROWAĆ!!!

łapa YETI:szok::szok:

Coś Ty, to moja prawa rąsia!!!
Zapytaj @Darekr jak nie wierzysz.
Był onegdaj na spływie Wisłą z wiatrem i z prądem w okolicy Sandomierza i rozmijał się z gościem na kajaku(osada dwunastoosobowa, cała rodzina+ karmiąca żona i teściowa z pieskiem),
który to jednoosobowo wiosłował swoimi dłońmi, nota bene większymi od pióra wiosła, pod wiatr i pod prąd w kierunku Sanoka ale z wiatrem(on tak ma).
Wyobraź sobie również, że prędkość tej dwunastki była dwa razy większa od prędkości kajaka @Darekr (mimo niesprzyjającego meteogramu ICM, o prądzie już nie wspomnę)
I uwaga pytanie!!! (taki qwiz?)
Po jakim czasie przestała mędzić i traktować wiosłującego rączkami jak burą sukę, jego teściowa(a siedziała na dziobie! no właśnie!)??? Co nie???
Nie ma żadnych dodatkowych podpowiedzi!!!
Musisz dojść do tego za pierwszym szczałem!!!
Nagrodę przewidziałem!!!(nauka wiosłowania"na oklep" oraz wspólne śpiewanie szant "Spinakerów" i "Ryczących Dwudziestek" przy uroczej, małej watrze)
Można korzystać z archiwów "Trybuny Ludu"(szeroko już kiedyś opisywała taki spływ)
Gdybyś nie wiedziała skonsultuj się z najbliższym prawdomównym lekarzem bądź nienajaranym farmaceutą, celem diagnozy wyniku nietrafnej odpowiedzi.
Nie spiesz się, masz dużo czasu!!!
Za kwiaty dziękuję(wątek uważam za zamknięty, nie można dodawać kom.), wolę Märzen'a(mały, zimny, jeden)
Więcej pytań nie mam.   
Ano!
Bym zapomniał, tak się rozbujałem(ech te moje: niefrasobliwość, zamaszystość i nieśmiałość),
że ten gość to ja @LACH
a teściowa żyje i ma się świetnie.
To tak pokrótce.
A gdyby ktoś pytał : "skąd płynęła osada do Sanoka"? To odpowiedź brzmi: z Radomia.

Miłej niedzieli.
I kciuki   trzy   mię.

Schützenfest uważam za rozpoczęty!!!
Udana inaiguracja!!! Nie powiem i owszem.

ufff ale się rozpisałeś .na pewno teściowa,wpadła z tego dzioba do wody a Ty jak największy bohater niewieścich serc skoczyłes na ratunek  haha wyciągnąłeś haha  usta usta w ramach pomocy uskuteczniłes napewno i masaż hmm serca od siebie w gratisie dodałeś i zyje ma sie dobrze ........ale co z psem:szok:??????

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 1bozka napisał:

ufff ale się rozpisałeś .na pewno teściowa,wpadła z tego dzioba do wody a Ty jak największy bohater niewieścich serc skoczyłes na ratunek  haha wyciągnąłeś haha  usta usta w ramach pomocy uskuteczniłes napewno i masaż hmm serca od siebie w gratisie dodałeś i zyje ma sie dobrze ........ale co z psem:szok:??????

A pies .....a pies mu mordę lizał :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

W tę piątkową, potrójną, niedzielę wszystko jest możliwe...:szydera: A może to kwestia temperatury zewnętrznej? :haha:

Koniecznie zewnętrznej ?....Ja bym raczej na jakąś wewnętrzną wskazywała ...Taka gorączka nie jest zła ...nawet , ale dzisiaj ...przynajmniej na razie ...nie rozbawia mnie za bardzo . Deprecha mnie jakaś łapie ...Idę stąd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Koniecznie zewnętrznej ?....Ja bym raczej na jakąś wewnętrzną wskazywała ...Taka gorączka nie jest zła ...nawet , ale dzisiaj ...przynajmniej na razie ...nie rozbawia mnie za bardzo . Deprecha mnie jakaś łapie ...Idę stąd .

To nie deprecha...to Reisefieber...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LACH napisał:

Idę z buta potańcować! A może i co ustrzelę?!? I to za darmochę!!! Trzy piątki powrócą do Polski. Ale jestem oszczędny! :hura::szydera::szydera::szydera::hura:

 

Screenshot_20180721-215041.png

zobaczymy czy nasz kolega sie przyzna kogo haha ustrzelił i do za darmochę ato spryciarz...tylko czy bidulek ma dzis siłę po tych pląsach:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Aneczko ....stop ...nie pij już więcej ....Chociaż dzisiaj :szydera:

Basienko po przezyciach w Niemczech ..myslalam ze faktycznie cos pod kopulka mi sie miesza ...bo tu czytam od switu o Niedzieli ..az kalendarz sprawdzalam .... ale moze i masz racje - trzeba dzis wypic druga kawe by Widziec dzis NIEDZIELE i jutro niedziele i pojutrze ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...