Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Dzień dobry w niedzielny poranek.:cześć3:

Wiem, że w niedzielę jest rosołek ale, żeby tak z samego rana

rosołkami częstować?

A gdzie  jest  kawa ja się pytam?, tradycje się zmieniły czy jak? haaa.

Miłego i fajnego dnia życzę z kawą czy bez  kawy.

 

:święty:

 

22 lipiec i niedziela ??/ Wprawdzie SWIETO dzis w Polsce ...  ja bez zakupow ale pociesze sie tym rosolkiem ...chociaz twierdzicie ze zimny ... Milego Piatku zycze ...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lucyna.beata napisał:

Do mikrofali sobie wstawi...Lucy na wolnym dzisiaj

Może i  masz rację ...Z mikrofali też może być ....Co się wysilać ...przecież nikt mu w gardziel nie wlewał . Zresztą ...na kaca najlepsza praca ...Za robotę niech się bierze ...Postrzelał ...podżarł jak na wywczasach jakichś ....w Sopot ...popitką poprawił .....to niech się sam leczy jak bulionik smakować nie będzie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może i  masz rację ...Z mikrofali też może być ....Co się wysilać ...przecież nikt mu w gardziel nie wlewał . Zresztą ...na kaca najlepsza praca ...Za robotę niech się bierze ...Postrzelał ...podżarł jak na wywczasach jakichś ....w Sopot ...popitką poprawił .....to niech się sam leczy jak bulionik smakować nie będzie :haha:

Eeee tam...rosołek....:haha: Na kaca najlepsza...klinika, tfu...klinik...:haha: A jak brak ratunku, to potas w postaci soku pomidorowego i dawka glukozy...w kroplówce...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy ... ochłodziło się lekuchno i jest czym z rana oddychać ,ale słonko już nadaje na wysokich obrotach ... nie popuszcza.

Dobrego dnia Ludeczkowie :całus:...dla tych urlopujących ,pracujących ,skacowanych,niewyspanych , zakręconych itp. i itd.

A tak na marginesie @Mirelka1965 ,to zmiana ustroju znów nastąpiła ...w "czarny czwartek " >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

U mnie niedziela=dzień duszowania pdp, ale tutaj to lajcik.

Duchota jak wszędzie. W przyszłym tygodniu jeszcze gorzej ma być.

 

image.png.0db047a85d7c9219ed6454be7af16feb.png

 

Nie. :oklaski::hura:

Ale już byłam po odbiór paczki. Przy okazji szukając paczkomatu zwiedziłam nowy dworzec autobusowy i wywaliłam wielkie gały jak zobaczyłam że w miejscu które ostatnio było placem na sprzedaż powstał wielki nowy budynek. Ale już nie patrzyłam co w nim jest bo paczka była duża i ciężka a przede mną trochę do dźwigania.

Nie chce mi się wdrapywać na Ślężę dzisiaj ale wiem że jak już się wdrapię to będę zadowolona. Więc pojadę i się wdrapię. Jakoś. Najwyżej mnie ktoś z tyłu popchnie. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy ... ochłodziło się lekuchno i jest czym z rana oddychać ,ale słonko już nadaje na wysokich obrotach ... nie popuszcza.

Dobrego dnia Ludeczkowie :całus:...dla tych urlopujących ,pracujących ,skacowanych,niewyspanych , zakręconych itp. i itd.

A tak na marginesie @Mirelka1965 ,to zmiana ustroju znów nastąpiła ...w "czarny czwartek " >:(

Niestety...nastąpiła...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie. :oklaski::hura:

Ale już byłam po odbiór paczki. Przy okazji szukając paczkomatu zwiedziłam nowy dworzec autobusowy i wywaliłam wielkie gały jak zobaczyłam że w miejscu które ostatnio było placem na sprzedaż powstał wielki nowy budynek. Ale już nie patrzyłam co w nim jest bo paczka była duża i ciężka a przede mną trochę do dźwigania.

Nie chce mi się wdrapywać na Ślężę dzisiaj ale wiem że jak już się wdrapię to będę zadowolona. Więc pojadę i się wdrapię. Jakoś. Najwyżej mnie ktoś z tyłu popchnie. :haha:

Oby popychacz był płci odpowiedniej...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy ... ochłodziło się lekuchno i jest czym z rana oddychać ,ale słonko już nadaje na wysokich obrotach ... nie popuszcza.

Dobrego dnia Ludeczkowie :całus:...dla tych urlopujących ,pracujących ,skacowanych,niewyspanych , zakręconych itp. i itd.

A tak na marginesie @Mirelka1965 ,to zmiana ustroju znów nastąpiła ...w "czarny czwartek " >:(

TAK ..slucham wczoraj ze SAD NAJWYZSZY emigrowal do Niemiec i stamtad bedzie mial baczenie na Polske ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...