Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Sobota sobotą, a buzia się drze...:haha: I dlatego pozwolę sobie pożegnać się dzisiaj...:cmok: I chociażimage.thumb.png.b6ef9b9f337040471989b6455cdd92aa.png ...pozostaje życzyć...:haha: Do jutra kochani...:cześć:

:cmok:

Ja też niedługo ....Jeszcze tylko Vabank obejrzę do końca ...po raz setny ( ? ) , ale lubię :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Sobota sobotą, a buzia się drze...:haha: I dlatego pozwolę sobie pożegnać się dzisiaj...:cmok: I chociażimage.thumb.png.b6ef9b9f337040471989b6455cdd92aa.png ...pozostaje życzyć...:haha: Do jutra kochani...:cześć:

Słoneczko Ty moje kochane :d Ja wiem , że ludzie na urlopie czasu nie mierzą :oklaski:ale dzisiaj jest piątek :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Barbara48 napisał:

Dobra, koniec głupot, bo czytam i się śmieję, aż babcie dziwnie na mnie patrzą :haha:.

A na podwórku spęd chłopów, mój szef zakończył żniwa przy pomocy sąsiadów, teraz trinkują. 

Ty to masz tam prawdziwą wiochę,,żniwa ,,babcie , trinkowanie ,,ja u siebie słyszę śpiewy ludzisków,,może też po żniwach są,,nic nie wiadomo,,festyn tutaj za festynem,,nie idzie ogarnąc tych imprez,,ale nischt zu tragisch,,w domu tydzien i nierobota też wskazana:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

Ty to masz tam prawdziwą wiochę,,żniwa ,,babcie , trinkowanie ,,ja u siebie słyszę śpiewy ludzisków,,może też po żniwach są,,nic nie wiadomo,,festyn tutaj za festynem,,nie idzie ogarnąc tych imprez,,ale nischt zu tragisch,,w domu tydzien i nierobota też wskazana:szydera:

Jestem już zmęczona tym tłokiem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, maras1 napisał:

trzymajcie się do jutra ,jadę na stację po piwko:d

zaczekaj ,,kup jeszcze 5 paczej fajek i 5 winek ,,wody niegazowanej i gazowanej,,lemoniadę,ciasteczka i czekoladki a potem zrobimy imprezę,,no co!~!! zatkało? zrzutkę zrobimy jakby co,,nie zamartwiaj się,,jakos to będzie,,:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...