Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Basiaim napisał:

"moher, kółko różańcowe", co powszechnie uchodzi za pogardliwe obelgi.

to piękne słowa:hura:  ja Ciebie przepraszam ,że to tak odebrałaś:),,poznałam tutaj dużo gorsze słownictwo,,może to mnie skłoniło do napisania wszystkiego,,ale cieszy mnie to,że potrafimy pisac ,rozmawiać i akceptować,,a teraz buzka i uśmiechnij się:oklaski::hura::serce:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Helena2311 napisał:

Tak mnie coś naszło,aby tu napisać.Postaram się nie zabierać zbyt dużo czasu.Biorę w obronę @Blondi.Kobieta jest szczęśliwa,chce,to wykrzyczeć z siebie.Niech krzyczy,niech się cieszy.Że zrobiła,to tu czy tam?!Mnie,to nie przeszkadza i życzę Jej szczęścia.To,że pisze o moherowych beretach,kółkach różańcowych,że pójdzie sobie gdzie indziej.Ma prawo.Ja się nie identyfikuję ani z moherem,ani z różańcem,czyli nie przyjmuję tego do siebie i się nie obrażam.A,że ma takie czy inne usposobienie?!Jakby wszyscy byli jednacy,to byłoby nudno.Na mnie Niemcy mówią "wielki łobuz".Jak zacznę szaleć,to szaleję.Mam też gorsze dni.A,to Forum jest dla Nas.Tu mamy się wyżalić,pochwalić,poradzić.Bo jak mnie zaczniecie krytykować,to ja przeczytam,pomyślę i nie będę się w ogóle udzielać.Bo przyjaciele są po to,aby pomagać,zrozumieć,wytłumaczyć.Dobrego i spokojnego dnia.:cześć2:

:tak: dobrze napisane! ale już więcej krzyczeć nie będę,,koniec!:serce:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Barbara48 napisał:

Zgadzam się z Tobą w 200 %.

Tylko szczerość, a nie wbijanie szpili za plecami.

Moja zmienniczka wbija mi,ale jak przyjedzie usłyszy"wiązankę serdecznych życzeń".Są ludzie i ludziska.:grzmotnąć:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Helena2311 napisał:

Tak mnie coś naszło,aby tu napisać.Postaram się nie zabierać zbyt dużo czasu.Biorę w obronę @Blondi.Kobieta jest szczęśliwa,chce,to wykrzyczeć z siebie.Niech krzyczy,niech się cieszy.Że zrobiła,to tu czy tam?!Mnie,to nie przeszkadza i życzę Jej szczęścia.To,że pisze o moherowych beretach,kółkach różańcowych,że pójdzie sobie gdzie indziej.Ma prawo.Ja się nie identyfikuję ani z moherem,ani z różańcem,czyli nie przyjmuję tego do siebie i się nie obrażam.A,że ma takie czy inne usposobienie?!Jakby wszyscy byli jednacy,to byłoby nudno.Na mnie Niemcy mówią "wielki łobuz".Jak zacznę szaleć,to szaleję.Mam też gorsze dni.A,to Forum jest dla Nas.Tu mamy się wyżalić,pochwalić,poradzić.Bo jak mnie zaczniecie krytykować,to ja przeczytam,pomyślę i nie będę się w ogóle udzielać.Bo przyjaciele są po to,aby pomagać,zrozumieć,wytłumaczyć.Dobrego i spokojnego dnia.:cześć2:

:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano mi sie ulalo kiedy poczytalam nasza kolezanke ale widze po paru godzinach ze innym sie sie "ulalo"...moze fakt, ze czerwone mordki zniknely troche co niektorych smielil..ale byc moze sie myle...

dobrze bylo sobie powyjasniac

wlasnie odespalam..dopijam kawe i spadam ...jade na miasto upominki pokupowac u polaka...

dzisiaj jakas patelnia....mimo tego sa chmury..slonce parzy...parzy duchota, zal, gorac...nie wiem jak jeszcze okreslic stan aury..przed poludniem mielismy +42stopnie... 

milego dzinecka

mamy dalej piatecek...jutro weekendzik

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Helena2311 napisał:

Tu mamy się wyżalić,pochwalić,poradzić.Bo jak mnie zaczniecie krytykować,to ja przeczytam,pomyślę i nie będę się w ogóle udzielać.Bo przyjaciele są po to,aby pomagać,zrozumieć,wytłumaczyć.Dobrego i spokojnego dnia.:cześć2:

Zgadzam się z Tobą ale dodam jeszcze  coś siebie . Od przyjaciółki oczekuję , żeby rozmawiała ze mną otwarcie i powiedziała mi wprost jeżeli popełniam jakieś gafy . Jesteśmy dorosłymi ludzmi i nie obrażajmy się gdy  ktoś zwróci nam uwagę .Jeżeli uważamy , że dostała się nam niesłusznie , to mamy prawo polemizować i wyjaśnić sprawę do końca . 

To , że coś nam się  nie podoba w jakiejś wypowiedzi  i mówimy o tym wprost , to nie jest krytyka a tym bardziej zazdrość . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maras1 napisał:

witam,odnośnie wielu postów-jak byłem dzieckiem,babcia zrobiła mi na drutach moherowy beret i musiałem w nim chodzić,na fotkach nawet ładnie wyglądałem:d

A do czego pijesz ? Chcesz nam powiedzieć , że ładnemu we wszystkim ładnie :haha: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

piję ostatnio do lustra:d,uważam ,że nie należy się za szybko obrażać,bo sądzę ,że tu na forum nikt nie ma złych zamiarów,

O mateczko :love: Nie dość , że ładny , to jeszcze inteligentny :cmok:

Idę stąd , bo teraz , to już na żadnej robocie nie bedę mogła  się skupić :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...