Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Blondi napisał:

ja mam pudrowy róż,,:oklaski: czy nie lepiej żartowac :hura: :serce:

słuchaj blondasku ja tez lubię żarty czasem przekraczam granicę haha przyzwoitości ale.....nie spotkałam sie nigdy (a mowie o życiu w realu) zeby ktoś miał mi to za zle.Realnie ludzie sa bardziej tolerancyjni i  jest większa swoboda wypowiedzi i poglądów.Dlatego tu na forum możemy tylko sie pośmiać i pogadać i głupotkach.  A na marginesie to nie wiedziałam ze jestes hahahahahaha podstarzałą gimnazjalistką.To chyba pogratulować:haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1bozka napisał:

słuchaj blondasku ja tez lubię żarty czasem przekraczam granicę haha przyzwoitości ale.....nie spotkałam sie nigdy (a mowie o życiu w realu) zeby ktoś miał mi to za zle.Realnie ludzie sa bardziej tolerancyjni i  jest większa swoboda wypowiedzi i poglądów.Dlatego tu na forum możemy tylko sie pośmiać i pogadać i głupotkach.  A na marginesie to nie wiedziałam ze jestes hahahahahaha podstarzałą gimnazjalistką.To chyba pogratulować:haha:

nischt zu tragisch,,:hura: mogę być starą  podstawówką,,,hahahha 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

nie wiem o czym mówisz ..piłes coś trawkę palisz, grzybków sie najadłes czy czegoś tam naćpałeś...poje....ło cię

Nic z powyższych. Spokojnie. Pisałem  o mordach w wątku pierwszej wypłaty.:szydera:

Edytowane przez LACH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

 nie świadczy to o zazdrości, ale o tym, że oczekują umiaru i taktu w stosownych wątkach. 

Zgadzam się z całą Twoją wypowiedzią, ale zacytowałam ten fragment, w którym jest sedno (moim zdaniem).

Rozumiem @Blondi, że ze szczęścia chcesz krzyczeć, całemu światu to ogłaszać. To naturalne.

Nie wiem dokładnie, co zaszło w tamtym wątku, bo wieczorami rzadko na forum bywam, wiem tyle, co przeczytałam później.

Ubodło mnie jednak to, że dużą część forumowiczów/forumowiczek " (w tym i mnie)  obrażasz słowami "moher, kółko różańcowe", co powszechnie uchodzi za pogardliwe obelgi.

Po pierwsze primo- już w kilku wątkach pisałyśmy o swoim podejściu do życia (nie-moherowym ;) ).

Po drugie primo- nie czas, nie miejsce.

Po trzecie primo- i tak Cię lubię, @Blondi

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , poczytałam , zatwierdziłam i pozwalam ,możecie pisać dalej - ja czytam głównie. Skomentuję czasami , a może to tylko  do czasu - pod nosem. Tymczasem donoszę, że wkomponowałam swoje „limo” powywrotkowe w gustowny makijaż . Zakwasy mam na całym ciele , ale to normalne i cieszę się bardzo, że tylko to. Dzisiejszy dzień jest niewiadomą dla mnie, a właściwie, to nie wiem , czy wyrobię się i dojadę do Afryki. A ona powiedziała, że do jutra tego ciasta już nie będzie , buuu. Bywacie tymczasem w zdrowiu , spokoju i miłym nastroju . To napisałam 3 godz. temu i teraz dopiero puszczam, bez czytanki, co tu się popełniło. U mnie te ostatnie godz. były nawet wzruszające

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie coś naszło,aby tu napisać.Postaram się nie zabierać zbyt dużo czasu.Biorę w obronę @Blondi.Kobieta jest szczęśliwa,chce,to wykrzyczeć z siebie.Niech krzyczy,niech się cieszy.Że zrobiła,to tu czy tam?!Mnie,to nie przeszkadza i życzę Jej szczęścia.To,że pisze o moherowych beretach,kółkach różańcowych,że pójdzie sobie gdzie indziej.Ma prawo.Ja się nie identyfikuję ani z moherem,ani z różańcem,czyli nie przyjmuję tego do siebie i się nie obrażam.A,że ma takie czy inne usposobienie?!Jakby wszyscy byli jednacy,to byłoby nudno.Na mnie Niemcy mówią "wielki łobuz".Jak zacznę szaleć,to szaleję.Mam też gorsze dni.A,to Forum jest dla Nas.Tu mamy się wyżalić,pochwalić,poradzić.Bo jak mnie zaczniecie krytykować,to ja przeczytam,pomyślę i nie będę się w ogóle udzielać.Bo przyjaciele są po to,aby pomagać,zrozumieć,wytłumaczyć.Dobrego i spokojnego dnia.:cześć2:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Margaritka napisał:

Witam , poczytałam , zatwierdziłam i pozwalam ,możecie pisać dalej - ja czytam głównie. Skomentuję czasami , a może to tylko  do czasu - pod nosem. Tymczasem donoszę, że wkomponowałam swoje „limo” powywrotkowe w gustowny makijaż . Zakwasy mam na całym ciele , ale to normalne i cieszę się bardzo, że tylko to. Dzisiejszy dzień jest niewiadomą dla mnie, a właściwie, to nie wiem , czy wyrobię się i dojadę do Afryki. A ona powiedziała, że do jutra tego ciasta już nie będzie , buuu. Bywacie tymczasem w zdrowiu , spokoju i miłym nastroju . To napisałam 3 godz. temu i teraz dopiero puszczam, bez czytanki, co tu się popełniło. U mnie te ostatnie godz. były nawet wzruszające

"A ja czekam na tę chwilę ,serce jak szalone bije"....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie tylko. 

Sypnęłam też Blondi mordkami w wątku pomocowym. Bo słów mi brakowało odpowiednich. 

Teraz będę musiała się "produkować" :haha:

Lepiej się produkować :) Przynajmniej można wszystko wyjaśnić , żeby nie było niedomówień . To , że nie zgadzamy się z czymś , nie oznacza , że  nie lubimy z Tą osobą klepać na inne tematy :tak2:

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wiem, czy się cieszyć....:haha: Niektórzy dostali niezasłużenie, niektórzy zasłużenie....a teraz pozostają słowa....tylko, że wielu ich nie użyje...niestety...:| I teraz będzie to forum miodem i mlekiem płynące, błogostanem i szczęściem epatujące....:cool: 

to nie kwestia czy slow uzyja ale...czy zakumaja co autor ma na mysli...nikogo nie zamierza obrazac..od razu zaznaczam...taki na mysl przyszlo..bezosobowo i ogolnikowo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...