Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Blondi napisał:

Muszę to powiedzieć ,,bo mnie męczy,,,wolnośc słowa zawsze tutaj na forum była ,,była  ,,wszyscy pisaliśmy o wszystkim,,nawet nieraz dużo ciekawiej jak teraz ,,ale nischt zu tragisch ,mi się zawsze wszystko podoba ,,akceptuje wiele rzeczy,staram się zrozumiec ludzi i ich podejscia ,nieraz mają złe dni jak nasi PDP ,,normalka ,mają fochy i grymasy,,ale tutaj nikt niech nikogo nie ustawia do pionu,niech wszyscy będą tacy jacy są,,,fajni , zazdrosni ,wredni itd, ja jestem Blondi ,,i mnie mohery i kólko różancowe  na tym forum zablokowało!!! czemu? wszyscy wiedzą ,że to mój drugi dom,,,ale zaczynam nie lubiec tego forum,,mafie są tu jakies,,moherowo rządzi,,tego nie wolno a to możesz ,,jak w szkole ,,masakra jakas,,nie było tego wczesniej,,,jest nas teraz  tutaj dużo,,akceptujmy wszystko,,, mamy być sobą a nie udawakami ,,na forum wpadamy i chcemy się czuc super i pisać o wszystkim ,a ten kto nie chce czytac-niech nie czyta ,,zazdrosnikow jest full,,wiem ,że nie jednemu weszłam za skórę ,,ale nawet tego oszołoma kocham,,bo jak by mnie poznał to na 100% by zmienił zdanie,,a jestem szalona i kochana ,,

kocham Was Wszystkich ,,:serce: tych pięknych i tych brzydkich ,,tych mądrych i tych głupich,,tych wrednych i tych nie wrednych,, zazdrośników  ,,-ale nie muszą  czytać moich postów,,,, tych co mnie nie lubią też,, jestem inna i wiem o tym,,a że popiszę sobie tutaj o seksie ,,o kochaniu ? o swoim życiu teraz -toż to jest piękne ,,,:serce: co ja mam teraz za bajke!!! buziaki dla Wszystkich,,, nie blokujcie mnie ,,bo ucieknę na inne forum,,taka prawda,,,lubię prawdę ,,prawdę -pa!!!:love:

Tak czytam, choć rzadko się zagłębiam w czytanie,ale chyba przesadzasz,tu nie ma moherów tu są same mądre i piękne dziewczyny i tu nie ma czego komu zazdrościć,bo i czego tej cudownej roboty co? Forum jest po to aby się odreagować i dobrze się bawić,jak ktoś się chce odkrywać do końca to ok,ja nigdy tego nie robię i też nie polecam.To jest świat wirtualny jedni znają się dobrze inni grają ,a inni kreują się na kogoś kim nie są i nie będą, co człowiek to charakter. Nie mam nic przeciwko moherom ale akurat tu ich nie zauważyłam może nie za bardzo się wtajemniczam a i do ciekawskich nie należę.Trzeba poluzować majty i nie podniecać się za bardzo bo nie zdrowo.A do kółka różańcowego polecam na emeryturze się zapisać ponoć jest fajnie.Bo z tej pracy nie wróżę wielkich pieniędzy to może pleban coś dorzuci.:szydera:A ty nigdzie nie uciekaj bo Cię znajdziemy

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Teresadd napisał:

Może ktoś w skrócie napisze co się stało.? @Blondi nie lubi nas,a i mordki czerwone zniknęły.Tyle doczytałam.Idę obiad pitolić ,bo w pracy jestem.

Nie. To nie tak. 

Blondi użyła niefortunnych słów i się jej oberwało. :haha:

Myślę że lepiej poopalać się na słoneczku albo pobiegać między kroplami deszczu.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LACH napisał:

I po ryju!!! :hura::szydera::hura:

I super :oklaski: Nie każdy z każdym musi rozmawiać,nie każdy z każdym musi się zgadzać.A jeśli już coś nie tak to można powiedzieć,te czerwone ryjki psuły atmosferę..Podejrzenia i domysły,a fuj :( Dobrze,że się zdematerializowały:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Ja też cieszę się że nie ma czerwonych mordek choć sama niedawno dość obficie nimi sypnęłam. :haha:

Bo były. :haha:

Niedobra kobieto:ostrzegam: . Jak mogłaś tyle mordek sypnąć dziewczynie tak dzielnie walczącej o swoją agencję , która ma same sprawdzone miejsca pracy , rzetelnie wywiązuję się ze swoich obietnic i działa na rynku pracy , aż 3 tygodnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Kazdego po kolei:serce:  @Mirelka1965 dla Ciebie :serce: i dla każdego :serce: ,,muszę napisać ,że calkowicie się z Tobą zgadzam i z wieloma innymi na tym forum,,w 100 % macie rację:oklaski: tak samo myślę,:święty:,ale teraz tak na poważnie ,,może założymy kółko mocherowo-rożancowe'? hahaha:hura: 

Od rana popłoch w pisaniu i tworzeniu ,,trochę adrenaliny nikomu nie zaszkodzi,,wolnosc słowa i to mi sie podoba,, czerwone gęby zniknęły-hurra,,tylko teraz jak nerwowcy się wyżyją? czyba tak:grzmotnąć: albo :mur: ,,

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Niedobra kobieto:ostrzegam: . Jak mogłaś tyle mordek sypnąć dziewczynie tak dzielnie walczącej o swoją agencję , która ma same sprawdzone miejsca pracy , rzetelnie wywiązuję się ze swoich obietnic i działa na rynku pracy , aż 3 tygodnie :szydera:

Nie tylko. 

Sypnęłam też Blondi mordkami w wątku pomocowym. Bo słów mi brakowało odpowiednich. 

Teraz będę musiała się "produkować" :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...