Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

image.png.3b8a1e674504e68e75ac1c62875d8b54.png Siorbię i włos mi się jeży....nie tylko na głowie....:haha: Co tu się wczoraj wyrabiało? :szok: Zaraz poczytam,a le to prawie 10 stron....:o No nic...biorę się do roboty... :haha: Miłego dzioneczka kochani....:oklaski:

mirela tak mi do glowy teraz przyszlo...nastpenyc razem sprawdz znajomosc kodeksu ruchu...powietrznego u pilotow :haha:12308230_tak-troche-na-wesolo-dzis-.jpg.6f25f4f904c446af051bcc7176f6c87a.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Z jakiego rana ? ....Dla Lucy rano to godzina 4 ....Teraz to już prawie południe :haha:

@:cmok:

a co na to moge???? no co ja na to moge??

fakt, ze 4ta rano to blady swit i  do tej 5-5.30 jeszcze bym legla ale...na tym turnusie urlopowym sie nie da:haha:...no bo teraz mam urlop jak wiekszosc....do roboty to ja w polowie sierpnia zajade ...

ide parzyc druga kawe komu komu???

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie wiesz Basiunia jakie ? ....Podejrzewam , że nasz @maras1...marzy , że on z żoną ...własną ślubną ...będzie moczył się w basenie ...z drinkiem w dłoni ....a ustrzelona dziewczyna będzie nad nimi stojała i wachlowała palmowymi liśćmi ....coby wiaterek lekuchny im robić . Takie jakby wakacje pod palmami ....by se mieli .....Nooo...czaisz ?:szydera:

Ależ ja ich bardzo chętnie powachluję, nawet swojego męża ślubnego, do pomocy wezmę, coby @maras1owi i jego żonce  było dobrze, taka jestem :).

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Próbowałam nadrobić zaległości z forum, ale się nie da. Jedyne co zauważyłam to brak czerwonych mordek. Może to i dobrze? Poza jednym razem wcale ich nie używałam i  właśnie doczytałam, że jestem moherem, nie jestem szalona, a moje życie to nie bajka. Zakładam, że dobrze tych czerwonych mordek użyłam? Zrobiłam to jako wyraz niezgody na paplaninę nie na temat w poważnym wątku popełnioną przez (sądząc po stylu) nieco starszą gimnazjalistkę.

Czytam dużo, piszę mało, jestem tolerancyjna, ale to mnie ruszyło.  Miłego dnia.

A masz , jeszcze raz :dobrze:....a i jeszcze Ci poprawię " moherowy berecik " .....:cześć2:...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) U mnie trochę czas przyspieszył,i dobrze :) Już wiem,że to mój ostatni piątek w tym miejscu.Jak sobie tak pomyślę,że za tydzień o tej porze będę w busiku to nawet kawy mi nie potrzeba :) Ale jak macie to chętnie się poczęstuję:haha:

Spokojnego dnia wszystkim życzę :) I zabieram się za czytanie zaległości:kawa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blondi napisał:

Muszę to powiedzieć ,,bo mnie męczy,,,wolnośc słowa zawsze tutaj na forum była ,,była  ,,wszyscy pisaliśmy o wszystkim,,nawet nieraz dużo ciekawiej jak teraz ,,ale nischt zu tragisch ,mi się zawsze wszystko podoba ,,akceptuje wiele rzeczy,staram się zrozumiec ludzi i ich podejscia ,nieraz mają złe dni jak nasi PDP ,,normalka ,mają fochy i grymasy,,ale tutaj nikt niech nikogo nie ustawia do pionu,niech wszyscy będą tacy jacy są,,,fajni , zazdrosni ,wredni itd, ja jestem Blondi ,,i mnie mohery i kólko różancowe  na tym forum zablokowało!!! czemu? wszyscy wiedzą ,że to mój drugi dom,,,ale zaczynam nie lubiec tego forum,,mafie są tu jakies,,moherowo rządzi,,tego nie wolno a to możesz ,,jak w szkole ,,masakra jakas,,nie było tego wczesniej,,,jest nas teraz  tutaj dużo,,akceptujmy wszystko,,, mamy być sobą a nie udawakami ,,na forum wpadamy i chcemy się czuc super i pisać o wszystkim ,a ten kto nie chce czytac-niech nie czyta ,,zazdrosnikow jest full,,wiem ,że nie jednemu weszłam za skórę ,,ale nawet tego oszołoma kocham,,bo jak by mnie poznał to na 100% by zmienił zdanie,,a jestem szalona i kochana ,,

kocham Was Wszystkich ,,:serce: tych pięknych i tych brzydkich ,,tych mądrych i tych głupich,,tych wrednych i tych nie wrednych,, zazdrośników  ,,-ale nie muszą  czytać moich postów,,,, tych co mnie nie lubią też,, jestem inna i wiem o tym,,a że popiszę sobie tutaj o seksie ,,o kochaniu ? o swoim życiu teraz -toż to jest piękne ,,,:serce: co ja mam teraz za bajke!!! buziaki dla Wszystkich,,, nie blokujcie mnie ,,bo ucieknę na inne forum,,taka prawda,,,lubię prawdę ,,prawdę -pa!!!:love:

Jestem już trochę na tym forum, ale tego posta kompletnie nie rozumiem. Nie pojmuję @Blondi, czemu porównujesz nas do moherów, kółka różańcowego, zazdrośników etc....Wszyscy jesteśmy w jakiś sposób mądrzy, w jakiś sposób głupi, pewnie niektórzy są piękni i pewnie niektórzy są brzydcy, są podglądacze i są przytakiwacze. Ale wszyscy mamy prawo do swobodnej wypowiedzi. Niektórzy robią to otwarcie, a niektórzy za pomocą emotek. Natomiast wielu z nas oczekuje od forum miejsca, gdzie może się poczuć swobodnie, gdzie może się wygadać, poplotkować, pożalić i pochwalić. Jeśli nie zauważyłaś, że wielu ludzi przytłacza twój styl wypowiedzi, twoje skupianie się na sobie i skupianie na sobie czyjejś uwagi, to wielka szkoda. Generalnie nadmiar wszystkiego szkodzi...są takie powiedzenia, które oddają całą tę sytuację najlepiej...pierwsze, że kota też można zagłaskać na śmierć, a drugie, że od nadmiaru słodyczy może zemdlić do wymiotów...i ja tak rozumiem reakcję części forumowiczów...nadmiar kochania, nadmiar szczęścia, nadmiar wszystkiego...to jest za słodkie...to potrafi zemdlić i zjeżyć włosy na karku. I należałoby to zrozumieć. Chciałbym wyjaśnić również, że to co piszę to nie jest pouczanie.To mówi zdrowy rozsądek. Uważam, że każdy powinien znaleźć w sobie odrobinę samokrytyki i próbować wpasować się do większości, tak, jak zrobiło to wielu z nas. Jest wielu uczestników, którzy podziwiają twoją żywiołowość, ale są i bardziej stonowani. I nie świadczy to o zazdrości, ale o tym, że oczekują umiaru i taktu w stosownych wątkach. Staram się być osobą obiektywną i tolerancyjną, a właściwie za taką chcę się uważać, jednakże nawet mnie ubodły twoje słowa. Dla mnie jest jasne, że negatywne emocje części uczestników uraziły twoją miłość własną, ale straszenie odejściem na inne forum to dziecinada, to terroryzowanie zabraniem zabawek do innej piaskownicy. Poczułam niesmak. I tak go wyrażam. Otwarcie też napisałam prawdę...taką jak ja widzę. Amen...powiedziałam niemoherowa i nieróżańcowa ja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy ....następny upalny dzień przed nami oraz już za chwileczkę ,już za momencik " pławienie wieloryba" ...w Imię Ojca i Syna :haha:..Amen.

Dobrego dnia Ludeczkowie .:całus:

afryko dzika...zabrzmialo ja u naszego ojca r....masz cos wspolnego z tym..."pseudo robin hoodem"?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...