Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Blondi napisał:

Muszę to powiedzieć ,,bo mnie męczy,,,wolnośc słowa zawsze tutaj na forum była ,,była  ,,wszyscy pisaliśmy o wszystkim,,nawet nieraz dużo ciekawiej jak teraz ,,ale nischt zu tragisch ,mi się zawsze wszystko podoba ,,akceptuje wiele rzeczy,staram się zrozumiec ludzi i ich podejscia ,nieraz mają złe dni jak nasi PDP ,,normalka ,mają fochy i grymasy,,ale tutaj nikt niech nikogo nie ustawia do pionu,niech wszyscy będą tacy jacy są,,,fajni , zazdrosni ,wredni itd, ja jestem Blondi ,,i mnie mohery i kólko różancowe  na tym forum zablokowało!!! czemu? wszyscy wiedzą ,że to mój drugi dom,,,ale zaczynam nie lubiec tego forum,,mafie są tu jakies,,moherowo rządzi,,tego nie wolno a to możesz ,,jak w szkole ,,masakra jakas,,nie było tego wczesniej,,,jest nas teraz  tutaj dużo,,akceptujmy wszystko,,, mamy być sobą a nie udawakami ,,na forum wpadamy i chcemy się czuc super i pisać o wszystkim ,a ten kto nie chce czytac-niech nie czyta ,,zazdrosnikow jest full,,wiem ,że nie jednemu weszłam za skórę ,,ale nawet tego oszołoma kocham,,bo jak by mnie poznał to na 100% by zmienił zdanie,,a jestem szalona i kochana ,,

kocham Was Wszystkich ,,:serce: tych pięknych i tych brzydkich ,,tych mądrych i tych głupich,,tych wrednych i tych nie wrednych,, zazdrośników  ,,-ale nie muszą  czytać moich postów,,,, tych co mnie nie lubią też,, jestem inna i wiem o tym,,a że popiszę sobie tutaj o seksie ,,o kochaniu ? o swoim życiu teraz -toż to jest piękne ,,,:serce: co ja mam teraz za bajke!!! buziaki dla Wszystkich,,, nie blokujcie mnie ,,bo ucieknę na inne forum,,taka prawda,,,lubię prawdę ,,prawdę -pa!!!:love:

@Blondi ,krótko skwituje to co napisałaś nota bene moim zdaniem nie potrzebnie .Każdy z nas jest trochę inny od całej reszty świata i każdy z nas chce żeby inni zaakceptowali go takim jakim jest .Ja też :$

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blondi napisał:

Muszę to powiedzieć ,,bo mnie męczy,,,wolnośc słowa zawsze tutaj na forum była ,,była  ,,wszyscy pisaliśmy o wszystkim,,nawet nieraz dużo ciekawiej jak teraz ,,ale nischt zu tragisch ,mi się zawsze wszystko podoba ,,akceptuje wiele rzeczy,staram się zrozumiec ludzi i ich podejscia ,nieraz mają złe dni jak nasi PDP ,,normalka ,mają fochy i grymasy,,ale tutaj nikt niech nikogo nie ustawia do pionu,niech wszyscy będą tacy jacy są,,,fajni , zazdrosni ,wredni itd, ja jestem Blondi ,,i mnie mohery i kólko różancowe  na tym forum zablokowało!!! czemu? wszyscy wiedzą ,że to mój drugi dom,,,ale zaczynam nie lubiec tego forum,,mafie są tu jakies,,moherowo rządzi,,tego nie wolno a to możesz ,,jak w szkole ,,masakra jakas,,nie było tego wczesniej,,,jest nas teraz  tutaj dużo,,akceptujmy wszystko,,, mamy być sobą a nie udawakami ,,na forum wpadamy i chcemy się czuc super i pisać o wszystkim ,a ten kto nie chce czytac-niech nie czyta ,,zazdrosnikow jest full,,wiem ,że nie jednemu weszłam za skórę ,,ale nawet tego oszołoma kocham,,bo jak by mnie poznał to na 100% by zmienił zdanie,,a jestem szalona i kochana ,,

kocham Was Wszystkich ,,:serce: tych pięknych i tych brzydkich ,,tych mądrych i tych głupich,,tych wrednych i tych nie wrednych,, zazdrośników  ,,-ale nie muszą  czytać moich postów,,,, tych co mnie nie lubią też,, jestem inna i wiem o tym,,a że popiszę sobie tutaj o seksie ,,o kochaniu ? o swoim życiu teraz -toż to jest piękne ,,,:serce: co ja mam teraz za bajke!!! buziaki dla Wszystkich,,, nie blokujcie mnie ,,bo ucieknę na inne forum,,taka prawda,,,lubię prawdę ,,prawdę -pa!!!:love:

blondi..jak sama napisalas..kazdy jest inny...ty ja i kazdy kolejny...nastepny....

a moze to wlasnie jest piekne?

gdybysmy byli jednakowi byloby nudno...owszem mnie tez irytuja sytuacje kiedy nie wiedziec czemu to forum mnie przytlacza, wypowiedzi czesto jak dla mnie bez skladu bez ladu...napisalam do ciebie komentarz na usunietym wpisie/poscie..wole wprost niz czerwony ryj...to byla moja irytyacja

kiedy nie wiedziec czemu czuje sie ignorowana...ale...czy ja mam sie na forum samo w sobie obrazac? leeee...chyba nie....kiedys pisalam..intencje...blondi, powody dla ktorych tu sie pojawiasz"czy dla aplauzu, czy z nudow, czy twoch...kompleksow...kazdy je ma...jedni walcza z nimi...inni wmawiaja sobie...ze wszystko jest ok...i ich nie maja....takie wyparcie..

wiesz...moze to kwestia temperamentow?

ja tez swoje przerobilam w zyciu a jeszcze sporo przede mna...ale no wlasnie...i tu przystopowalam....dobor slow to tez wazne...

nie kazdy akceptuje twoja zywiolowosc podobnie jak nie kazdy akceptuje moj sposob komentarzy, dobor slow...

ale ja pije kawe na forum, rozmawiam z forum zloszczac sie ze to tylko wirtualny swiat...pytam wiec teraz ciebie...z jakiego powodu ty tu jestes??

wtedy sama bedziesz wiedziala...czy zdanie i opinia inncyh sa dla ciebie wazniejsze niz forum?

czymsie cieplo

 

 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieeeeeemaaaaano...

noc za krotka...za krotka...

od przedwczoraj moja babulenka jakas nieswoja...dobrze ze maz jest on dziala na nia jak najlepszy lek na swiecie...momentalnie otwiera swoje niebieskie ogromne oczy i...smieje sie...wiecie?! smieje sie w glos...mi sie do tej pory nie udalo ja pobudzic do smiechu...

tak czy owak...jest troche wiecej biegania....lozko poziomo , lozko pod skosem itd...

wczoraj cwiczylismy ulozenie babki bocznie a to przy sondzie wcale nie jest takie latwe....

przerwac tego nie mozna...wiec staramy sie jej pomoc, ulzyc...i momo ca;ej irytacji jaka cala czasami mnie ogarnia na tok myslenia meza babki...szacun...bo przeciez mogly sie pozbyc problemu...oddac ja do domu opieki ...a jednak nie zrobil tego...czort wie dlaczego..moze dlatego zeby mmiec jakis cel????

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lucyna.beata napisał:

no dobra...

czekam na kawe ale jakos nikt nie zaprasza...sama sobie musze zrobic

spiochy melduje ze mamy dzis piatecek.....

dzienbry wszyscy 

 

 

Dzień dobry wszystkim:love: pije szybciutko kawkę, zaraz przyjedzie :oklaski: a więc do zobaczenia czy usłyszenia jak tylko będę na miejscu:cmok:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, nie przejmuj się tym wszystkim . Podchodź na luzie do wszystkiego. Pamiętam Twój entuzjazm,jak stawiałaś pierwsze kroki na tym forum.Jestem dłużej na tym forum, niż Ty. Jednak rzadko pisałem, a jak już, to jako Gość. Mam prawo do porównania tego, co było, a co jest teraz. Więc też tu sporadycznie się udzielam. Szkoda czasami nerwów, niepotrzebnego stresu. Z wieloma wpisami się nie zgadzam i nie dyskutuję. Wolę poczytać w internecie coś innego. Poza tym nie mam tyle czasu na "lapka"...skupiam się na pracy, na przyjemnościach płynących z pobytu na obecnej szteli (raz w tygodniu pozwolenie na wyjście do dyskoteki, wspólne zwiedzanie z dziadkiem bliższych i dalszych okolic itd.)

Blondi, jesteś naprawdę wspaniałą osobą i przede wszystkim autentyczną. Cieszę się Twoim szczęściem. Dam Ci teraz coś na czerwono, co może zrównoważy w pewien sposób te czerwone mordki. :serce::serce::serce::serce::serce:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Barbara48 napisał:

Jej, szkoda, a jakie? 

Nie wiesz Basiunia jakie ? ....Podejrzewam , że nasz @maras1...marzy , że on z żoną ...własną ślubną ...będzie moczył się w basenie ...z drinkiem w dłoni ....a ustrzelona dziewczyna będzie nad nimi stojała i wachlowała palmowymi liśćmi ....coby wiaterek lekuchny im robić . Takie jakby wakacje pod palmami ....by se mieli .....Nooo...czaisz ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wstałam przed wrednym dzwonkiem budzika , bo sytuacja tego wymagała , żeby go dzisiaj nastawić na dryndanie ....Muszę dokończyć obklejanie paczuszki ( taka tam ...na ok. metr długości ) i oczekiwanie na kuriera , który to ma się zjawić w godzinach ...8 -18 ...:-(....A takie fajne plany na dzisiaj miałam i niestety muszę w domu kiblować aż się w/w kurier zjawi ....Trochę z tych moich planów przerzucę na synową ....dziewczyna dzielnie mi pomaga ...i będzie git . Jakoś dam radę .....Cieszę się na mój prawdziwy ...mało co ...krótki urlop u córki , ale jak na razie to jestem bardzo zmęczona . Za krótki czas od powrotu z D. a za dużo spraw do pozałatwiania  na głowie ....Muszę wziąć się w garść ...i sama sobie zasadzić kopniaka na rozpęd ...może pomoże ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Radek50 napisał:

Blondi, nie przejmuj się tym wszystkim . Podchodź na luzie do wszystkiego. Pamiętam Twój entuzjazm,jak stawiałaś pierwsze kroki na tym forum.Jestem dłużej na tym forum, niż Ty. Jednak rzadko pisałem, a jak już, to jako Gość. Mam prawo do porównania tego, co było, a co jest teraz. Więc też tu sporadycznie się udzielam. Szkoda czasami nerwów, niepotrzebnego stresu. Z wieloma wpisami się nie zgadzam i nie dyskutuję. Wolę poczytać w internecie coś innego. Poza tym nie mam tyle czasu na "lapka"...skupiam się na pracy, na przyjemnościach płynących z pobytu na obecnej szteli (raz w tygodniu pozwolenie na wyjście do dyskoteki, wspólne zwiedzanie z dziadkiem bliższych i dalszych okolic itd.)

Blondi, jesteś naprawdę wspaniałą osobą i przede wszystkim autentyczną. Cieszę się Twoim szczęściem. Dam Ci teraz coś na czerwono, co może zrównoważy w pewien sposób te czerwone mordki. :serce::serce::serce::serce::serce:

serduszka zawsze w cenie ale czerwonych mordek juz niet:dobrze:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...