Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pogadałam z rodzinką. Mają załatwić możliwość wyłączania kuchenki na noc, dodatkowy zamek w drzwiach wyjściowych żeby można było zamykać na noc. Kasieńka ma klucze ale tego nie dostanie. :haha:

Pokazałam im zupę na bukszpanie. :szydera:

Niby zabawne to co napisałaś ale jakoś tak mi przykro jak patrze na tych podopiecznych z demencją ,ciało jeszcze sprawne a umysł już do kitu :(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Niby zabawne to co napisałaś ale jakoś tak mi przykro jak patrze na tych podopiecznych z demencją ,ciało jeszcze sprawne a umysł już do kitu :(

Ciężko to mi było jak moja Babcia miała Azheimera. Teraz pracuję i robię wszystko by nie zwariować i się nie denerwować. A jedyny skuteczny sposób to się wyluzować i nie przejmować. I potrafić spojrzeć na to wszystko z pewną dozą humoru. Nie znałam Kasieńki jak była zdrowa więc jest mi łatwiej. Przykro to mi było jak widziałam swoją Babcię która zwracała się do mnie "Pani" bo nie pamiętała kim jestem....

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Super juz sie cieszę:oklaski:wszystkie chłopaki nasze:zdrówko:

:$ jest tylko jeden problem ja pojechałam z tej firmy 1 raz ,ten wyjazd będę pamiętała do końca życia  i bardzo się cieszę,że Ty rozwiązałaś umowę z tą firmą.Mogę podać Ci namiary na moją obecną firmę oni mają tylko jeden rejon Niemiec więc jest duża szansa ,że będziemy blisko siebie a nawet może w jednym obozie znaczy się mieście :hura::zdrówko::drink::wino:mam nadzieję,że żaden Niemiec  nam się nie oprze  jak ruszymy na łowy znaczy się na miasto  :$:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

:$ jest tylko jeden problem ja pojechałam z tej firmy 1 raz ,ten wyjazd będę pamiętała do końca życia  i bardzo się cieszę,że Ty rozwiązałaś umowę z tą firmą.Mogę podać Ci namiary na moją obecną firmę oni mają tylko jeden rejon Niemiec więc jest duża szansa ,że będziemy blisko siebie a nawet może w jednym obozie znaczy się mieście :hura::zdrówko::drink::wino:mam nadzieję,że żaden Niemiec  nam się nie oprze  jak ruszymy na łowy znaczy się na miasto  :$:hura:

Mnie nie zapraszasz. :grzmotnąć:

Ale chyba wiem dlaczego.

Żebym Wam zwierzyny nie odstraszyła. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mnie nie zapraszasz. :grzmotnąć:

Ale chyba wiem dlaczego.

Żebym Wam zwierzyny nie odstraszyła. :haha:

Wiesz jak daleko Ty jesteś ode mnie chyba z 1000 km :( jak zmienisz rewir to znaczy rejon to daj znać obejrzymy i zadecydujemy z @1bozka czy się nadajesz ;).Tylko się nie ciesz za w czasu bo nic nie obiecuje ;).Na razie mam dla Ciebie :zdrówko: trzeba sprawdzić jaka masz kondycję :święty:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, INEZ napisał:

:$ jest tylko jeden problem ja pojechałam z tej firmy 1 raz ,ten wyjazd będę pamiętała do końca życia  i bardzo się cieszę,że Ty rozwiązałaś umowę z tą firmą.Mogę podać Ci namiary na moją obecną firmę oni mają tylko jeden rejon Niemiec więc jest duża szansa ,że będziemy blisko siebie a nawet może w jednym obozie znaczy się mieście :hura::zdrówko::drink::wino:mam nadzieję,że żaden Niemiec  nam się nie oprze  jak ruszymy na łowy znaczy się na miasto  :$:hura:

jasne ze chce na priv:zdrówko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Wiesz jak daleko Ty jesteś ode mnie chyba z 1000 km :( jak zmienisz rewir to znaczy rejon to daj znać obejrzymy i zadecydujemy z @1bozka czy się nadajesz ;).Tylko się nie ciesz za w czasu bo nic nie obiecuje ;).Na razie mam dla Ciebie :zdrówko: trzeba sprawdzić jaka masz kondycję :święty:

 bo moja kondycha jest hmmm...no samochodowa,haha:oklaski: mysle ze ok

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, INEZ napisał:

:$ jest tylko jeden problem ja pojechałam z tej firmy 1 raz ,ten wyjazd będę pamiętała do końca życia  i bardzo się cieszę,że Ty rozwiązałaś umowę z tą firmą.Mogę podać Ci namiary na moją obecną firmę oni mają tylko jeden rejon Niemiec więc jest duża szansa ,że będziemy blisko siebie a nawet może w jednym obozie znaczy się mieście :hura::zdrówko::drink::wino:mam nadzieję,że żaden Niemiec  nam się nie oprze  jak ruszymy na łowy znaczy się na miasto  :$:hura:

żaden Niemiec  sie nie oprze ..bo oni nie mają ładnych kobiet,wszystkie takie kwadratowe:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufffff . Wreszcie chwila spokoju O.o Na dokładkę miałam u siebie nową koleżankę , lat 12 :haha:Nie wiem kto jest bardzie zmęczony ... ja , czy nasz pies :szydera: Fajna młoda kobietka , ale ten potok słów i co rusz nowe pomysły , wykończyłby nawet człowieka z ADHD :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - wieczór . Dopaliłam się dzisiaj w wyjątkowo spokojny dzień. Taka pogoda to marzenie . Jeszcze cały sierpień ma być pogodny i gorący . Teraz wyglądam jak prawdziwa  Włoszka . Czy ktoś na forum zna dobrze język włoski ? prosiłabym o dosłowne tłumaczenie sms-a. Kombinuje i kombinuje, wychodzi mi, że chyba za mąż wyjdę. He,he,he,he .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Moja też tylko samochodowa.

I w gębie też czasem jestem mocna. Tylko bez podtekstów proszę. :haha:

.no przecież nie komentuje ze mięśnie żwaczy masz mocne:haha:cos musiałaś długo w ustach trzymać ze sie tak wyrobiły.Ja nie komentuje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Basiaim napisał:

 Ale mi się dzień zaczął! Wszystko mi z rąk leciało, dosłownie. Na szczęście nic nie potłukłam, ale niewiele brakowało.
Potem wyrąbałabym się o wózek pdp, w ostatniej chwili złapałam równowagę.
Myślę sobie- I ja mam w taki dzień do miasta jechać? Toż utopię się po drodze w kanale, albo zginę pod kołami aut.

Na szczęście od południa mi się odmieniło- przyjemne wiadomości od wielbicieli ;) :haha:.miłe gesty tu od rodziny.
Pojechałam do miasta, pochodziłam. lista zakupów w głowie, co by nie przesadzić.
weszłam do H&M (nie lubię tego sklepu, ale jakoś mnie tam zaciągło).... Jakieś 2-3 tygodnie temu mierzyłam sukienkę. Idealna na mnie, ale pomyślałam, ze nie potrzebuję aż tak.
Ale siedziała mi w głowie...Dziś, weszłam tam, a sukienka przeceniona na ..... 9,99€!

Pokaż nam tę kieckę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...