Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LACH napisał:

Powiedz mi co oznacza ten emotikon(:haha:) ? Nie potrafię go zinterpretować!

:szydera:

Hm może on znaczyć tyle co nic albo znaczyć bardzo wiele myślę,że dla każdego oznacza coś innego dla mnie np.oznacza ,że jestem wesoła ,mam dobry humor ,dobrze się bawię i jestem przyjażnie nastawiona do świata ;):haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

Hm może on znaczyć tyle co nic albo znaczyć bardzo wiele myślę,że dla każdego oznacza coś innego dla mnie np.oznacza ,że jestem wesoła ,mam dobry humor ,dobrze się bawię i jestem przyjażnie nastawiona do świata ;):haha:

Dziękuję. Poniał. A teraz popedałuję.

Plan ambitny. 42 klocki .

:hura:;):haha::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

Wiecie co ...od wczoraj biję się z myślami i gryzę palce ,ale w końcu się zdecydowałam ujawnić swoje myśli ,siorbiąc drugi kubek kawy .

@Helena2311 i @ania39 zapoczątkowały piękną akcję ,chcąc pomóc koleżance ,jednej z nas ,też opiekunce , która znalazła się na życiowym zakręcie ,w ciężkiej sytuacji zdrowotnej i finansowej . Wiele z nas chce szczerze pomóc ,tak z odruchu serca i chwała im za to . Ale nie rozumiem ,że ktoś , nawet w takim specjalnym wątku , potrafi siebie lansować ,bez głębszego zastanowienia ,bez żadnej refleksji ,po prostu jazda bez trzymanki . Cholera , przecież Wszyscy ( od Karpat po Ural) wiedzą o niesamowitym szczęściu jakie spotkało jedną z Nas. Wszyscy wiemy i " szczerze zazdraszczamy" ,ale nie ,o tym trzeba komunikować w każdym wątku , żebyśmy czasem nie zapomnieli . Czasami mniej znaczy więcej , trochę skromności jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Sorry,ale musiałam , czasem człowiek musi ,bo się udusi....a teraz czekam na czerwone pioruny ,ale mam je głęboko w ....:haha:...

Sama lepiej nie napisałabym. Ja słyszałam takie powiedzenie, że jak ktoś jest naprawdę mądry to nie musi ciągle o tym mówić, bo wszyscy wiedzą. To samo jest ze szczęściem :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Dzień Dobry klepakom,:tak2:,Cudownej pracy i pięknego urlopu Wszystkim życzę, jestem jaka jestem,,nigdy nie chciałabym komu kolwiek zaszkodzić,,każdy z nas jest inny,,tak jak i nasi PDP,,nie jestem msciwa ,,nigdy nikomu nie dalam czerwonej japy ,,bo uważam ,że każdy ma inny pogląg na wiele rzeczy i staram się każdą nawet negatywną wypowiedz  uszanować ,,a że inaczej myśli jak ja ,to dla mnie nischt zu tragisch, nie mam nerwa ,,w szkole byłam parę lat temu i to mi wystarczy,,tutaj nie potrzebuję nauczycieli,,za stara jestem aby się komu kolwiek przyporządkować,,że lubię od czasu do czasu wybiec poza  regulamin czy zakaz to każdemu się zdarza, tak juz mi to pozostanie,,jak uraziłam koleżanki czego w ogóle nie chciałam ,to bardzo przepraszam, za dużo w życiu przeszłam aby jeszcze się stresować na forum,,życie jest piękne  z uśmiechem na buzi :oklaski:

Oczywiscie zycie jest piekne...ale..jak napisalam ci na poscie ktory usunięto...

Blond...odpuść..przynajmniej w tym temacie...

Inna sprawa...A może zacznij od zwykłego zapytania..hej co słychać jak zdrowie...Wiesz mnie ostatnimi dniami same dobre rzeczy spotykaja..zakomunikiwalam i to starczy..podzieliłam się tym faktem...rozumiem że rozpiera cię energia itd...Ale wiesz że można czasami kogoś przytłoczyć....pomijam że nie zawsze czas i miejsce na takie czy inne formy dialogu ...

Proszę..odpuść i wysłuchaj się czasani w innych

Sorki

Wolę tak niż czerwony ryj

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Hm może on znaczyć tyle co nic albo znaczyć bardzo wiele myślę,że dla każdego oznacza coś innego dla mnie np.oznacza ,że jestem wesoła ,mam dobry humor ,dobrze się bawię i jestem przyjażnie nastawiona do świata ;):haha:

Obojętnie z jakiego powodu..można też nieźle się bawic

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się wreszcie przywitam :)

Zamienię dzisiejszy poniedziałek na piątek (może być 13-tego), lub oddam za darmo (w gratisie wczorajsza niedziela) :haha:

Poniedziałek zaczął mi  się poniedziałkowo, kawka poranna wystygła, ale byle do przodu i buziaki Wam :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

To się wreszcie przywitam :)

Zamienię dzisiejszy poniedziałek na piątek (może być 13-tego), lub oddam za darmo (w gratisie wczorajsza niedziela) :haha:

Poniedziałek zaczął mi  się poniedziałkowo, kawka poranna wystygła, ale byle do przodu i buziaki Wam :cmok:

Zimna kawa to jeszcze nie tragedia. Brak kawy to tragedia. :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

I dlatego pójdę sprawdzić, czy cosik w puszce na popołudnie się dla mnie ostało...:szydera: Może jakieś trolle mi wysiorbały...:haha:

No to znać daj...zajadę na kubełek wysiorbiemy..A może jeszcze ktoś chętny dołączy?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Bogata ta bawarska łąka...:oklaski: Rozpoznaję tylko onętka...reszta to dla mnie tabula raza...:haha: Ale bukiet piękny...:dobrze:

Bogata,ale ostał się tylko maciupińki kawalątek,resztę wyrżnęli pewnie na karmę dla trzody.Co do zielska to też nie wiem co to za badyle,ale ładne to brałam:szydera:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Oj Danusia :) pewnie zaspana byłaś,zrobiłaś dwie i nawet nie zaskoczyłaś,że już jedna wypita:szydera:

Zawszę pije dwie siekiery rano, a zostałam przy jednej O.o, dzień na pełnych obrotach a ja nie O.o Ale powoli uzupełniam, a taki głód kawy mam, że nie wiem czy jeszcze przypadkiem dziś tej jutrzejszej nie wypiję :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

taki głód kawy mam, że nie wiem czy jeszcze przypadkiem dziś tej jutrzejszej nie wypiję :haha:

Siadaj,zrobię dwie bo i mi się chce kawy :) Miałam dzisiaj dyżur nocny_pilnowałam księżyca i teraz padam na ryjek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...