Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I ja dobiłam...i ja siorbię....i ja jestem po szlugasku...:oklaski: 846900044_poniedziaekniejesttakle.jpg.cc8a6ab6cbb20092a215674a72d518a5.jpg Miłego dzionka kochani...:cmok: Teraz biorę się za czytanie wczorajszych klepanek...:szydera:...masakra ileście naklepali...:szok:...No...mam co robić przy kawie...:haha:

nie wiem czy doczytasz calosc bo wyglada na to ze jeden z postow jest jakby zablokowany..przynajmniej dla mnie

milego dnia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Obudziłam się dzisiaj i nie otwierałam przez chwilę oczu , bo pomyślałam , że sen o moim domu , że w nim jestem ..... pójdzieeeee....się teges .Nie poszedł ....i jest cudownie .....Zielenina ( czyt. kwiatki ) , która wymagała wody , podlewania nie uschła....aż tak bardzo ....może tylko parę listków za bardzo pożółkło , ale to chyba ze starości ....Te , które miały być bardzo rzadko podlewane ....też jeszcze się trzymają .....jakoś , tylko chyba obraziły się na mnie troszeczkę , bo żaden ze storczyków nie ma pączków kwiatowych ....Co tam ...niech se nie zakwitają ...ważne , że ja jestem u siebie ...dokończę tylko rozpakowywanie walizki i toreb , które na mnie czekały ....Uprzątnę to taratajstwo spod nóg , żeby orła na jakimś zakręcie nie wywinąć i gitarra ...Pomaluśku dochodzić do siebie ....pomaluśku , bo pośpiech wskazany jest tylko podczas łapania pcheł ....podobno .

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Teresadd napisał:

Witam pracujących i urlopujących.Upału dalszy ciąg do znudzenia.Spokojnego dnia życzę wam kochani.

 

u mnie zaczal sie..."wymitowo"... cala posciel za...brudzona...dziadek mnie nie budzil wiec nie wiem co i jak...ale brda pdp byla ufajana wiec obstawiam ze sie nie nudzil...pralka juz trzecia idzie..a jeszcze nie koniec

milego

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeprazam bardzo ale moze mnie ktos oswiecic co stalo sie z czescia wpisow na poscie dotyczacym pomocy dla dziewczyny? sama doczytywalam jeszcze wczesnym rankiem wczorajsze dialogi i dopisalam swoje spotrzezenia a teraz widze ...no wlasnie nie widze ani swojego wpisu ani tych...ze tak sie wyraze...maloistotnych :kopara:

jest moze ktos w temacie zorientowany?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy ! :cześć2:

Następny tydzień świstaka przed nami ,a więc do dzieła ludu roboczy :haha:.

I tym optymistycznym akcentem witam się z Wami Drodzy ( przecież nikt poniżej 1500 euro nie schodzi ,nieprawdaż :haha:) Opiekunowie płci obojga.:całus:  Życzę spokoju ducha , wytrwałości i obyśmy zdrowi byli .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy ! :cześć2:

Następny tydzień świstaka przed nami ,a więc do dzieła ludu roboczy :haha:.

I tym optymistycznym akcentem witam się z Wami Drodzy ( przecież nikt poniżej 1500 euro nie schodzi ,nieprawdaż :haha:) Opiekunowie płci obojga.:całus:  Życzę spokoju ducha , wytrwałości i obyśmy zdrowi byli .:d

netto czy brutto??:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy ! :cześć2:

Następny tydzień świstaka przed nami ,a więc do dzieła ludu roboczy :haha:.

I tym optymistycznym akcentem witam się z Wami Drodzy ( przecież nikt poniżej 1500 euro nie schodzi ,nieprawdaż :haha:) Opiekunowie płci obojga.:całus:  Życzę spokoju ducha , wytrwałości i obyśmy zdrowi byli .:d

A te 1500 euro to za co ma być za 2 czy 3 miesiące ?:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

ja??? mi zakomunikowano ze nie mam uprawnien i ..prosza o kontakt ...ale nie znalazlam go rowniez na tapecie...moze juz po poscie?

 

Uuu uprawnienia musisz mieć koniecznie ;) szczególnie na prowadzenie pojazdów wszelakich :haha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Teraz poważniejsza sprawa jak upiec taki chleb serowo-wędlinowy ? wygląda to jak pasztet i jest w takiej srebrnej foremce ?ile mam piec to wiem tylko mam gdzieś nalać wody a tego to już nie zdążyłam dopytać gdzie :$

inez moja droga

ruszaj do mireli...ona ma w kieszeniach tony przepisow

ale..nie na tym watku...bo wiesz:haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...