Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

I to był nie taki wybór xd za drugim razem stanę tam gdzie napisane:

- trochę niższe niż topole :haha:

Masz dylemat...:haha: Mnie by się przydała trzecia ręka....:szydera: O nogach do samej ziemi nie wspomnę....:haha: Ale rozum, to też niegłupia rzecz...:oklaski: Najgorsze, że wybór  (nie zawsze) nie  należy do nas...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Masz dylemat...:haha: Mnie by się przydała trzecia ręka....:szydera: O nogach do samej ziemi nie wspomnę....:haha: Ale rozum, to też niegłupia rzecz...:oklaski: Najgorsze, że wybór  (nie zawsze) nie  należy do nas...:szydera:

Ty się nie proś o trzecią rękę, bo jeszcze jaka boginię Kali z Ciebie zrobią :haha:Ty "se" odejmij roboty... xd Przestałam żyć w zgodzie z naturą odkąd zaczęłam się depilować :haha: 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ty się nie proś o trzecią rękę, bo jeszcze jaka boginię Kali z Ciebie zrobią :haha:Ty "se" odejmij roboty... xd Przestałam żyć w zgodzie z naturą odkąd zaczęłam się depilować :haha: 

A ja żyję w zgodzie z naturą.....od depilacji do depilacji...:szydera: A trzecia ręka to nie do roboty jest potrzebna...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja żyję w zgodzie z naturą.....od depilacji do depilacji...:szydera: A trzecia ręka to nie do roboty jest potrzebna...:szydera:

Tak sobie kiedyś w DM przystanęłam i patrzyłam w stronę wibratorów.Do ręki nie wzięłam,ale tak mnie do nich ciągnęło...dziwna sprawa...he,he...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja żyję w zgodzie z naturą.....od depilacji do depilacji...:szydera: A trzecia ręka to nie do roboty jest potrzebna...:szydera:

Ja staram się żyć zgodnie z duchem czasu bo zgodnie z naturą już żyłam... Dlatego nigdy więcej soków z czarnego bzu, który zrywałam całymi wannami i przerabiałam dniami i nocami ... xd

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja staram się żyć zgodnie z duchem czasu bo zgodnie z naturą już żyłam... Dlatego nigdy więcej soków z czarnego bzu, który zrywałam całymi wannami i przerabiałam dniami i nocami ... xd

A ja przerabiam...ale nie zajmuje mi to tyle czasu...:haha: Może szybciej przerabiam? :szydera: A  życie z duchem czasu znam...znam...czas leci nieubłaganie...na urlopie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Helena2311 napisał:

Dzień dobry.Nie mam jeszcze żadnych wiadomości,ale czekam.Oby jak najmniej takich informacji.Spokoju i radości życzę.A,to ja Helena.Jeśli ktoś chce się ze mną zaprzyjaźnić na fb,to niech szuka Helena Józefowska.

lenkajpg.jpg

Nie mam fb ale pozdrawiam serdecznie!!!:hura::hura::hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja przerabiam...ale nie zajmuje mi to tyle czasu...:haha: Może szybciej przerabiam? :szydera: A  życie z duchem czasu znam...znam...czas leci nieubłaganie...na urlopie...:szydera:

Ja taka wyznawczyni Kanta się zrobiłam przy tej naszej robocie :szydera: Co można to trzeba o kant rozbić :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Helena2311 napisał:

Napisałam ,żeby do mnie napisała na maila,bo ja mam otwarty profil.Po zmianach,wszystkie profile są zamknięte i każda musi sama otworzyć.Dam znać.Dzięki.:dobrze:

Kinga jest na Facebook'u.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...