Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Krazenie nocne ...sadze ... Nie ma tabletek lub kropelek na spanie ???

Moja Pdp sama nie krąży, zwykła biegunka.

Ja mialam popoludnie wolne, nie wiem czym Ją napaśli. 

Zostawic ich samych na parę godzin, ech :(

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ludeczkowie Roztomili ,dziś niedziela , dzień święty ,więc święcimy i .... śniadanie później ,o dziewiątej :haha:

Kolejny upalny dzień na horyzoncie ( a tak na horyzoncie ,już dawno wstał :haha:) ,takż ,teges...byle do zimy :szydera:...

Miłego ,luzackiego dnia Milusińscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, anna5826 napisał:

W nich nie potrafie kupowac ... jakos przyzwyczailam sie do popularnych ...A przy okazji zobaczylam jakie pustki w sklepach ... Jutro u mnie rodzinny obiad i musialam dokupic troszke ....

Jak się nie ma co sie lubi, to się lubi co się ma...:haha: Gdy potrzeba przyciśnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Helena2311 napisał:

Dzień dobry.Nie mam jeszcze żadnych wiadomości,ale czekam.Oby jak najmniej takich informacji.Spokoju i radości życzę.A,to ja Helena.Jeśli ktoś chce się ze mną zaprzyjaźnić na fb,to niech szuka Helena Józefowska.

lenkajpg.jpg

Następna się ujawniła. :haha:Miło Cię poznać. :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...