Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Dodzisława napisał:

@NNNdanuta Pytanie tylko, jaki dentysta ja przyjmie w Pl? A jak nie daj bobrze powie , że wróciła z De, to już z pewnością nikt jej nie przyjmie. Poza tym kwarantanna 14 dni obowiązuje. W Pl nic nie działa, oprócz szpitali. Lekarze leczą przez telefon, a w szczególnych przypadkach , bardzo szczególnych mozliwa jest konsultacja osobista.

Dziękuje wszystkim za informacje.W Polsce niebęde miała problemu bo siostra jest stomatologiem.

Przepraszam że dopiero teraz odpowiadam ale wczoraj zadzwoniła córka że moja swatka umarła.

Od wczoraj rycze i nie moge sie uspokoić,byłyśmy sąsiadkami więc raczej ze sobą blisko

Jeszcze raz dzięki.

Do dupy te święta

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

@Barbara48Ja jeszcze nie Basiu. Czasu jak zwykle w domku mam mało, wnuki  umilają czas i wpadam z nimi na " wyraz w wyrazie" trochę umysł ćwiczymy, Pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej nocki. Basiu Tobie buziaki:serce: 

Dziękuję Basiu ....ja Tobie też :cmok:xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

@Barbara48Ja jeszcze nie Basiu. Czasu jak zwykle w domku mam mało, wnuki  umilają czas i wpadam z nimi na " wyraz w wyrazie" trochę umysł ćwiczymy, Pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej nocki. Basiu Tobie buziaki:serce: 

To masz fajną rozrywkęBasiu. 

Ja już nie mogę doczekać środy, kiedy pójdę do pracy. 

Buziaczki dla Was :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i do widzenia. I przymroziło, a ja już zmieniłam opony na letnie  :mur:Za półtorej godziny ruszam do Edenu, więc nie będzie mnie czas jakiś na łączach. Pewnie dopiero pojutrze dopadnę do lapka. Póki co mam do pokonania 1200 kilosków i nocleg u koleżanki, gdzie nie będzie czasu na wizytację tutaj, za to będzie czas na plotki, ploteczki, plotunie w realu :haha: Ale wrócę...wrócę niczym bumerang :cześć3: Póki co, życzę miłego wtorku i żegnam się :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Piąty dzień kwarantanny. Jem....śpię....czytam....oglądam tv....znowu jem i tak w kółko....jak dojdę do siódmego dnia to już będzie z górki....nie sądziłam, że to będzie takie męczące.....:szydera:

Policja codziennie sprawdza. Pytają czy wszystko ok.

Pogoda piękna, słońce ale zimno. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie wiem , ile tych zimowych oponek @Mirelka1965 posiada , że chce je wymieniać ,  bo ja mam jedną i ...pomysłu na zmianę na letnią żadnego . Trudno ...przyjdzie ją pokochać i zostawić w spokoju ...niech se będzie :szydera:

Święta ...święta i już po . Pralkę trzeba włączyć , coś przeprasowac , ugotować i do przodu ...i gitarra :d

Miłego dnia Mroweczki .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko. Tak już po świętach, całe szczęście :szydera:. Kawa:kawa:gorąca stoi na stole i pachnie cudnie, częstuję się proszę, bez skrępowania :d, starczy dla wszystkich :dobrze:. Słoneczko świeci za oknem pięknie, ale jakoś zimno jest, dziś chyba nie będzie cieplej. 

Życzę wszystkim miłego dnia a tym co w drodze są, albo za chwilę będą, bezpiecznej podróży i  szczęścia w dotarciu do celu:cmok:

Kot 75.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziem dobry ,wszyscy sie ciesza ze juz po swietach  i ja tez .Najchetniej to bym sie dzis wyzyla na jakiejs robocie  ale w domu czystko wiec sprzatania niewiele , do ogrodu sie nie da wyjsc bo snieg spadl  mokro ciapa ,wiec tez odpoda .  no i dalej nudy . Ale dzis chociaz na zakupy pojde po poludniu .     milego dnia wszystkim zycze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się @Baśka powtarzająca się @Baśka powtarzająca się @NNNdanuta@NNNdanuta Jest tu ktoś z okolic Karlsruhe? Ja jestem w Ettlingen. @Baśka powtarzająca się @NNNdanuta Jest gites. Trochę wkuwam bo lubię wiedzieć co do mnie mówią Córka zadowolona chce żebym został jak najdłużej. Ukrainka była wcześniej przez tydzień ale miała 2.7 i jej podziękowali @Baśka powtarzająca się

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie bardzo mogę ogarnąć to forum na fonie Ich bin zu alt Jak napisać nowy post na dzień dobry? U mnie jest super W niedzielę był obiad z greckiej knajpy i kuch. Nie narzekam myślałem że będzie gorzej. Czasu dużo roboty mało. Dziadki jedzą gotowce Czasem coś ugotuje. Miłego dnia życzę @Baśka powtarzająca się @Baśka powtarzająca się @Baśka powtarzająca się @NNNdanuta@NNNdanuta Jest tu ktoś z okolic Karlsruhe? Ja jestem w Ettlingen. @Baśka powtarzająca się @NNNdanuta Jest gites. Trochę wkuwam bo lubię wiedzieć co do mnie mówią Córka zadowolona chce żebym został jak najdłużej. Ukrainka była wcześniej przez tydzień ale miała 2.7 i jej podziękowali @Baśka powtarzająca się

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, manolo napisał:

Witam wszystkich. Nie bardzo mogę ogarnąć to forum na fonie Ich bin zu alt Jak napisać nowy post na dzień dobry? U mnie jest super W niedzielę był obiad z greckiej knajpy i kuch. Nie narzekam myślałem że będzie gorzej. Czasu dużo roboty mało. Dziadki jedzą gotowce Czasem coś ugotuje. Miłego dnia życzę @Baśka powtarzająca się @Baśka powtarzająca się @Baśka powtarzająca się @NNNdanuta@NNNdanuta Jest tu ktoś z okolic Karlsruhe? Ja jestem w Ettlingen. @Baśka powtarzająca się @NNNdanuta Jest gites. Trochę wkuwam bo lubię wiedzieć co do mnie mówią Córka zadowolona chce żebym został jak najdłużej. Ukrainka była wcześniej przez tydzień ale miała 2.7 i jej podziękowali @Baśka powtarzająca się

Ady słyszę ...nie musisz tak głośno się drzeć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, manolo napisał:

Witam wszystkich. Nie bardzo mogę ogarnąć to forum na fonie Ich bin zu alt Jak napisać nowy post na dzień dobry? U mnie jest super W niedzielę był obiad z greckiej knajpy i kuch. Nie narzekam myślałem że będzie gorzej. Czasu dużo roboty mało. Dziadki jedzą gotowce Czasem coś ugotuje. Miłego dnia życzę @Baśka powtarzająca się @Baśka powtarzająca się @Baśka powtarzająca się @NNNdanuta@NNNdanuta Jest tu ktoś z okolic Karlsruhe? Ja jestem w Ettlingen. @Baśka powtarzająca się @NNNdanuta Jest gites. Trochę wkuwam bo lubię wiedzieć co do mnie mówią Córka zadowolona chce żebym został jak najdłużej. Ukrainka była wcześniej przez tydzień ale miała 2.7 i jej podziękowali @Baśka powtarzająca się

Powtarzasz się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...