Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Barbara48 napisał:

Ta ruchowa terapia jest znakomita, jeszcze 3 kwiatki posadziłam i zasiałam 2 rodzaje koperku. 

Moze te france juz mi nie zeżrą, ale pewności nie mam. 

Zeżrą, zeżrą bo im posiałaś świeżutkie i smaczniutkie  :haha: same nie mają naturalnego wroga w przyrodzie, więc są górą ... Nie mają wroga bo śmierdzą przeokropnie, choć tak pojedynczo (i jak są na chodzie) to tego się nie wyczuwa... Kiedyś położyłam trupem wiele, to nie mogłam wejść na ogród, choć był na wolnym powietrzu :o, jak to ogród ... Czas kupić w jakimś ogrodniczym  Schneckenkorn do miejsc gdzie rosną warzywa i owoce :tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.Informacja dla Desantu z Hiltona.Pamiętacie zapewne opiekunkę o niku"użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka".Oto co Ona napisała w Hiltonie:"Jestem teraz bez pracy,bez żadnego źródła dochodu a i córka musi się wyprowadzić...wszystkie wiemy,że oszczędności szybko się kończą...na razie(mimo,że mam czas czekając na jod)nie mogę pracować,bo nie powinnam dźwigać...mam nadzieję,że po jodowaniu będę już na tyle dobrze się czuć,że coś popracuję,bo inaczej umrę z głodu". U Niej zdiagnozowano raka tarczycy z przerzutami.Trzeba dziewczynie pomóc.W taki sam sposób jak,to zrobiono jeszcze w Hiltonie dla...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Helena2311 napisał:

Dobry wieczór.Informacja dla Desantu z Hiltona.Pamiętacie zapewne opiekunkę o niku"użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka".Oto co Ona napisała w Hiltonie:"Jestem teraz bez pracy,bez żadnego źródła dochodu a i córka musi się wyprowadzić...wszystkie wiemy,że oszczędności szybko się kończą...na razie(mimo,że mam czas czekając na jod)nie mogę pracować,bo nie powinnam dźwigać...mam nadzieję,że po jodowaniu będę już na tyle dobrze się czuć,że coś popracuję,bo inaczej umrę z głodu". U Niej zdiagnozowano raka tarczycy z przerzutami.Trzeba dziewczynie pomóc.W taki sam sposób jak,to zrobiono jeszcze w Hiltonie dla...

ufffff kamień z serca mi spadł, bo myślę od kilku godz co napisać, wszystkie znamy Kingę....potrzeba tylko nr konta,albo jak kto może_ważne,aby ona się dobrze poczuła i nie dała tej wstrętnej bestii...

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...pakuję lapka , bo w każdej chwili może kierowca zadzwonić z hasłem " czekamy pod domem ...długo jeszcze ?! " ....Odezwę się już z Polski ...Pa...MRÓWECZKI :cmok:

Już pewnie jedziesz....

 

Szczęśliwej podróży :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ania39 napisał:

ufffff kamień z serca mi spadł, bo myślę od kilku godz co napisać, wszystkie znamy Kingę....potrzeba tylko nr konta,albo jak kto może_ważne,aby ona się dobrze poczuła i nie dała tej wstrętnej bestii...

Napisałam ,żeby do mnie napisała na maila,bo ja mam otwarty profil.Po zmianach,wszystkie profile są zamknięte i każda musi sama otworzyć.Dam znać.Dzięki.:dobrze:

Edytowane przez Helena2311
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Spoko-loko....żabki i freshmarkety mają otwarte...:oklaski:

W nich nie potrafie kupowac ... jakos przyzwyczailam sie do popularnych ...A przy okazji zobaczylam jakie pustki w sklepach ... Jutro u mnie rodzinny obiad i musialam dokupic troszke ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, NNNdanuta napisał:

Zeżrą, zeżrą bo im posiałaś świeżutkie i smaczniutkie  :haha: same nie mają naturalnego wroga w przyrodzie, więc są górą ... Nie mają wroga bo śmierdzą przeokropnie, choć tak pojedynczo (i jak są na chodzie) to tego się nie wyczuwa... Kiedyś położyłam trupem wiele, to nie mogłam wejść na ogród, choć był na wolnym powietrzu :o, jak to ogród ... Czas kupić w jakimś ogrodniczym  Schneckenkorn do miejsc gdzie rosną warzywa i owoce :tak2:

Danusiu, nic nie pomaga, ja je perfidnie na trasę wrzucam 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Helena2311 napisał:

Dobry wieczór.Informacja dla Desantu z Hiltona.Pamiętacie zapewne opiekunkę o niku"użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka".Oto co Ona napisała w Hiltonie:"Jestem teraz bez pracy,bez żadnego źródła dochodu a i córka musi się wyprowadzić...wszystkie wiemy,że oszczędności szybko się kończą...na razie(mimo,że mam czas czekając na jod)nie mogę pracować,bo nie powinnam dźwigać...mam nadzieję,że po jodowaniu będę już na tyle dobrze się czuć,że coś popracuję,bo inaczej umrę z głodu". U Niej zdiagnozowano raka tarczycy z przerzutami.Trzeba dziewczynie pomóc.W taki sam sposób jak,to zrobiono jeszcze w Hiltonie dla...

Świetny pomysł . Myślę , że nie tylko desantowcy się dołożą :tak2: W kupie siła , nigdy nie wiadomo co nam los ześle . Trzymaj rękę na pulsie i poinformuj nas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

Ta ruchowa terapia jest znakomita, jeszcze 3 kwiatki posadziłam i zasiałam 2 rodzaje koperku. 

Moze te france juz mi nie zeżrą, ale pewności nie mam. 

Ktos mowil zeby pokrzywy zalac woda i tak okolo tygodnia by sie moczyly ... a pozniej polewac tym rosliny ...ze niby robactwo zabija i dobre tez jako nawoz ... Nie wiem czy to byl zart ..czy prawda ..sprobowac warto ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Świetny pomysł . Myślę , że nie tylko desantowcy się dołożą :tak2: W kupie siła , nigdy nie wiadomo co nam los ześle . Trzymaj rękę na pulsie i poinformuj nas .

 

1 minutę temu, violka napisał:

Świetny pomysł . Myślę , że nie tylko desantowcy się dołożą :tak2: W kupie siła , nigdy nie wiadomo co nam los ześle . Trzymaj rękę na pulsie i poinformuj nas .

Dzięki.:dobrze:Jak będę już coś wiedziała,to dam znać.Idę do łóżka.Dobranoc.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Helena2311 napisał:

Dobry wieczór.Informacja dla Desantu z Hilton

I nie tylko!

 Hilton nie Hilton a dziewczyna potrzebuje pomocy! Łatwiej dawać niż brać! Helenka potrzebny tylko nr konta.

I wszystko będzie dobrze. Nosi zwycięzkie imię! Daj jej dobre słowo od Opiekunkaradzi. Dziękuję R

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

I nie tylko!

 Hilton nie Hilton a dziewczyna potrzebuje pomocy! Łatwiej dawać niż brać! Helenka potrzebny tylko nr konta.

I wszystko będzie dobrze. Nosi zwycięzkie imię! Daj jej dobre słowo od Opiekunkaradzi. Dziękuję R

Dobrze.Dziękuję.Napisałam do Niej na Forum ,że będzie wsparcie.Jeszcze raz dzięki.:dobrze:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, anna5826 napisał:

Trzeba sie wspierac ... a dod otucha ze inni pamietaja tez pomaga ....

wiesz..lezac w szpitalnym lozku nic tak nie buduje jak swiadomosc ze..nie jest sie samemu z tym co nas dotyka, lzej przejsc bezsilnosc zlosc niemoc zal i samotnosc..bo tak naprawde jest sie samemu...ale male wsparcie finansowe, czy slowne...to juz duzo ..naprawde duzo

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Mój dzień pracy się skończył ale jak znam życie to Kasieńka wpadnie jeszcze do mnie kilka razy pogadać i życzyć miłej nocy. :haha:

Nawet się zdziwiłam że tylko raz wpadła życzyć mi miłej nocy i poszła spać.

No i BUMS !

Właśnie weszła opowiedzieć mi że była na cmentarzu. I wiecie co ? Ja jej wierzę.

Wlazła, gadała jak najęta, nie mogłam się jej pozbyć z pokoju, nawet jak światło zgasiłam. Normalnie cyrk i bal murzynów. :szydera: Z trudem powstrzymywałam się żeby nie śmiać się na głos ale głowę musiałam odwracać w drugą stronę. :haha::szydera:

Na szczęście rano nie wpada tylko czeka aż wstanę.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nawet się zdziwiłam że tylko raz wpadła życzyć mi miłej nocy i poszła spać.

No i BUMS !

Właśnie weszła opowiedzieć mi że była na cmentarzu. I wiecie co ? Ja jej wierzę.

Wlazła, gadała jak najęta, nie mogłam się jej pozbyć z pokoju, nawet jak światło zgasiłam. Normalnie cyrk i bal murzynów. :szydera: Z trudem powstrzymywałam się żeby nie śmiać się na głos ale głowę musiałam odwracać w drugą stronę. :haha::szydera:

Na szczęście rano nie wpada tylko czeka aż wstanę.

Jak Cie tak czytam , to aż się cieszę , że taka prawdziwa anielica jest z tej mojej Anielicy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jak Cie tak czytam , to aż się cieszę , że taka prawdziwa anielica jest z tej mojej Anielicy :haha:

A co chcesz od mojej Kasieńki ? Niczego jej nie brakuje przecież. :haha:Lubię ją i te jej wyskoki mnie w 99 % bawią i tylko w 1 % wkurzają.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

A co chcesz od mojej Kasieńki ? Niczego jej nie brakuje przecież. :haha:Lubię ją i te jej wyskoki mnie w 99 % bawią i tylko w 1 % wkurzają.

Gdybyś jej nie lubiła , to nie bawiłyby Cie tak , te jej wyskoki :tak2: Ja moją też lubię ale wieczorem już brak mi cierpliwości :$ zawsze mam telefon w pogotowiu i w razie czego udaję , że rozmawiam z mężem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...