Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Co by tu napisać.?

Zaraz mnie trafi jaśnisty szlag.Ale podejrzewam ,że większość tak ma co siedzi w Polsce.Jeszcze męża mam na składzie. Żyje jeszcze,bo mord oboje mamy w oczach.Córka wróciła wczoraj do Gdańska.Chłopak jej programista pracy ma dużo, więc może nie zginie przy nim.

Czekam co z moim wyjazdem ,bo dzisiaj premier ma wprowadzić nowe obostrzenia.

Słońce świeci, ale dość zimno.

I tak na zmianę z psem wychodzimy.

Zdrowego dnia wszystkim życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Madzia91 napisał:

To dobrze, że już chodzicie na zmianę z psem. Raz wy ,raz pies bo od dzisiaj wyjścia tylko pojedynczo. Pies idąc do Żabki musi mieć rękawiczki -2 pary, maskę, smycz,GPS,ukończony kurs pasterski oraz znać PIN do karty, W przeciwnym razie trafi do schroniska. I nie będzie to schronisko pod Kasprowym. 

A nie daj bobrze trafi na Psy 4, to będzie zgromadzenie albo msza, ale rodzin to się nie tyczy. I zapomniałaś, że musi jeszcze mieć kurs przewodnika dla ociemniałego ludu, chociaż cytując klasyka : Ciemny lud wszystko kupi, to lepiej, żeby ten pies poszedł do Lidla albo Biedry, bo Żabka to wujek samo zło z Torunia. A o schronienie czy tam azyl, zawsze można poprosić San Escobar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Madzia91 napisał:

Ociemniały to był Łysek z pokładu Idy a Ida dostała Oskara od psa ,który jeździł koleją na San Escobar z przesiadką w Toruniu gdzie redemptorysta pływał żabką z wujkiem do Biedry,która zeszła na psy razem z rodziną Radia Ma Rycha a Ryśka każdy zna bo grał w Klanie gdzie zmarł w skutek nagłej śmierci Klanowirusa prosto z usa .

 

Ma Rycha to niejaka Ochódzki Irena , a Maryśka ma Giuseppe z Warszawy, a Giuseppe ma maryśkę, prosto od porucznika Columbo z Kolumbii.  A Kolombina prowadza się z dogiem arlekinem. I znowu zeszliśmy na psy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Ma Rycha to niejaka Ochódzki Irena , a Maryśka ma Giuseppe z Warszawy, a Giuseppe ma maryśkę, prosto od porucznika Columbo z Kolumbii.  A Kolombina prowadza się z dogiem arlekinem. I znowu zeszliśmy na psy. 

Bez komisarza Alexa nie rozgryziesz ...chyba , że pies Cywil pomoże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Madzia91 napisał:

Dokładnie. Z Kolumbii to był Kolumb,Indianie z Indii,Zbyszko z Bogdańca a Giuseppe tańczył na balkonie z pizzą i zatargał wirusa do Włochów w postaci chińskich paprochów ale za Maryśkę to wsadzili Krystynę z gazowni bo to zła kobieta była a dziecko spało za ścianą...

 

 

Krystynę z gazowni wsadzili , ale Zdzisław Dyrma był też współwinny ....zasadniczo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Madzia91 napisał:

Zasadniczo szkołę skończył w trybie 6 letnim bo było ciężko. 

Ciężko- srężko ...Stanisław Anioł po ukończeniu szkół podstawowych nie opitalał się , tylko z Mieczysławą zawarł związek małżeński ...i też karierę zrobił ...Nikodema Dyzmy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@sayonara 52 wpadłam nieproszona   w odwiedziny do Ciebie .Czekamy : jutro o 22.34 odkneblowana będziesz . Pora późnawa , ale lepiej późno niż wcale :hura:

Dalibóg, że @sayonara 52 mieści się w przedziale wiekowym, bo od jutra, zgodnie z rozporządzeniem, seniorzy powyżej 65 roku mogą zakupy robić od 10-12, to udzielać się na forum może tyż!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Dalibóg, że @sayonara 52 mieści się w przedziale wiekowym, bo od jutra, zgodnie z rozporządzeniem, seniorzy powyżej 65 roku mogą zakupy robić od 10-12, to udzielać się na forum może tyż!?

Mam nadzieję , że do końca września to się zmieni , bo inaczej ledwie przetrę oczęta już na zakupy będę musiała rwać :szydera:

P. S ...A niczym tak bardzo się nie brzydzę jak szujami ...tfuuuu...Ty też , prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mam nadzieję , że do końca września to się zmieni , bo inaczej ledwie przetrę oczęta już na zakupy będę musiała rwać :szydera:

P. S ...A niczym tak bardzo się nie brzydzę jak szujami ...tfuuuu...Ty też , prawda ?

Ja też się brzydzę... ujami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Witam  poetki forumowe,,:cmok: coś się tu zmieniło,,:szok:   

Witaj Blondasku ...nic się nie zmieniło , wszystko po staremu , czyli ...jak zwykle spokojnie , nudno , dzień kablem się ciągnie .

Sorki ...muszę do łazienki , odpluć muszę , bo mi ślina przeszkadza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Witaj Blondasku ...nic się nie zmieniło , wszystko po staremu , czyli ...jak zwykle spokojnie , nudno , dzień kablem się ciągnie .

Sorki ...muszę do łazienki , odpluć muszę , bo mi ślina przeszkadza .

Musisz tak głośno o tym pluciu drzeć się??? uszy aż bolą,,:szydera: a zmieniło się,,Madzia 91 zniknęła:szydera:  może do roboty pojechała bo już 3 dni dawno minęły :szydera: masz rację dzień kablem się ciągnie:tak2: 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...