Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No !!! gdzie wszyscy zniknęli,,jest jeszcze wcześnie, a mi się gęba drze ,,godzina do przodu przecież jest,  a u mnie zima, śnieg popruszył, łoj łoj łoj, a mój przypał kwiatki kupił na cmentarz, na te mrozy ,jakie teraz idą,, ręce opadają, :szydera: a w domu stoi taki ślicznusi piękny stroik ze sztucznych kwiatów, idealny na mrozy,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

No !!! gdzie wszyscy zniknęli,,jest jeszcze wcześnie, a mi się gęba drze ,,godzina do przodu przecież jest,  a u mnie zima, śnieg popruszył, łoj łoj łoj, a mój przypał kwiatki kupił na cmentarz, na te mrozy ,jakie teraz idą,, ręce opadają, :szydera: a w domu stoi taki ślicznusi piękny stroik ze sztucznych kwiatów, idealny na mrozy,,

Gniazdko już se szykuje ....nie za wcześnie ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Baśka   Baska :przekleństwa: czytaj ze zrozumieniem:szydera: zaraz mi z łóżka zrobisz ogródek:święty:

Zrozumiałam , że Słodziak kwiatki na cmentarz zakupił . Grzecznie zapytałam , czy nie za wcześnie na uwijanie se gniazdka . Odpowiedziałaś , że macie wielkie łoże ....no to pytam , gdzie te kwiatki : na cmentarz , czy do łoża ....no chyba , że na płatki będzie je rwał , wtedy nie ma to tamto ....do sypialni ...romantycznie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Najgorszy to jest wiatr, a zaraz po tym nuda w łóżku

Tak ...szczególnie po grochowej albo innej kapuście paskudne mogą być ....te wiatry . W sumie , jakby takie plastikowe płatki w doopska kłuły to na nudę narzekać by nie mogli ....jak kłody by nie leżeli :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zrozumiałam , że Słodziak kwiatki na cmentarz zakupił . Grzecznie zapytałam , czy nie za wcześnie na uwijanie se gniazdka . Odpowiedziałaś , że macie wielkie łoże ....no to pytam , gdzie te kwiatki : na cmentarz , czy do łoża ....no chyba , że na płatki będzie je rwał , wtedy nie ma to tamto ....do sypialni ...romantycznie :szydera:

Ja też teraz kumam wszystko,,jakoś mi ciężko idzie nieraz skumac myśli,,:mur: wybaczyc plis,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak ...szczególnie po grochowej albo innej kapuście paskudne mogą być ....te wiatry . W sumie , jakby takie plastikowe płatki w doopska kłuły to na nudę narzekać by nie mogli ....jak kłody by nie leżeli :szydera:

hahahha   dobre temacisko,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Madzia91 napisał:

Ogródek może skopać opiekun bez 5 klepki. Kiedyś prowadził gdzieś bloga ola Boga botaniczno-histerycznego i chciał za wszelką cenę wyrwać chwasta mego ale później płakał i leciał do mamy krzycząc,że go biję. A ja nieduża kobietka jestem. Sobie.

Pfii... Tu co drugi bez piątej klepki, a gleba piątej klasy. Chwasty najlepiej wyrywał te co go to Franz Mauer przesłuchiwał, bodajże u Ryśka na melinie, a Psy miał 2. A najlepiej biją Niemce, tak krzyczał Jan Maria Rokita, i ja mu wierzę, bo jemu tak dobrze z oczu patrzyło i to rrr miał takie śliczne, a ja nigdy w Paryżu nie byłam. Ale gdzieś zniknął, podejrzewam, że mantla dalej po Lufthansie szuka. A ja nadal szukam glebogryzarki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...