Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Sąsiady mnie obudziły! I to trzech naliczyłam, z różnych stron. Alfabetem Mor'sa napitalały po kotletach. Musi jakaś promocja była, a ja garuje w chałupie, to mnie cóś ominęło. I jak tylko się zwlekłam z memłona, to ustały jak na komendę. Wyglada to na zmasowany i przemyślany atak. Jeszcze jakbym tę zaszyfrowaną wiadomość "odczytała" to bym wiedziała o co kaman. A tak to głupia się położyłam i głupia wstałam

Pozytywnego dnia. Nieustająco Mordecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@Mirelka1965 :oklaski:ja mam dylemat bo wnuki bez szkoły, /9 lat bliźniaki/ i nie wiem czy jechać do miasta czy na wies ich przywieżć. Moja druga połowa już nie chce słyszeć o mieście. Córce bym ulżyła bo maja dom na wykończeniu/ malowanie tapety itp./ i brak szybko organizować to wszystko a nie ma jak i czasu. Nie wiem, lekcje maja przez internet ..

Logika nakazuje zabrać do siebie. Tylko to nauczanie zdalne.....Ale ogarniesz. Będzie dwoje dziadków musiało sobie przypomnieć program nauczania klas 1-3 :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Sąsiady mnie obudziły! I to trzech naliczyłam, z różnych stron. Alfabetem Mor'sa napitalały po kotletach. Musi jakaś promocja była, a ja garuje w chałupie, to mnie cóś ominęło. I jak tylko się zwlekłam z memłona, to ustały jak na komendę. Wyglada to na zmasowany i przemyślany atak. Jeszcze jakbym tę zaszyfrowaną wiadomość "odczytała" to bym wiedziała o co kaman. A tak to głupia się położyłam i głupia wstałam

Pozytywnego dnia. Nieustająco Mordecki.

:szydera: no to dzien dobry:cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@Mirelka1965 :oklaski:ja mam dylemat bo wnuki bez szkoły, /9 lat bliźniaki/ i nie wiem czy jechać do miasta czy na wies ich przywieżć. Moja druga połowa już nie chce słyszeć o mieście. Córce bym ulżyła bo maja dom na wykończeniu/ malowanie tapety itp./ i brak szybko organizować to wszystko a nie ma jak i czasu. Nie wiem, lekcje maja przez internet ..

Michasia z tego co słyszę, te lekcje przez internet to masakra,,rodzice nie są alfą i omegą, mają trudnosci, zadane mają 10 razy więcej jak w szkole, poprostu tragedia z tym nauczaniem, wszystko zwalone na rodzicow, a gdzie kadra nauczycielska, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Witam. Spokojnego dnia życzę. Kwarantanna zakończona. Wracam do normalności. Barszczyk czerwony nastawiony / potrawka z kurczaka też będzie., /mąż wrócił o poranku / Blokada z korytarza zdjęta. Ja zdrowa, wypoczęta do bólu . pozdrawiam:serce:

Moja też blokada zdjęta ale nikt mnie  nie chce kontrolowac, więc muszę sama sobie kontrolkę machnąc:szydera: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Michasia z tego co słyszę, te lekcje przez internet to masakra,,rodzice nie są alfą i omegą, mają trudnosci, zadane mają 10 razy więcej jak w szkole, poprostu tragedia z tym nauczaniem, wszystko zwalone na rodzicow, a gdzie kadra nauczycielska, 

Noo..jak do szkoły mieli pod górkę to faktycznie ciężko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo..jak do szkoły mieli pod górkę to faktycznie ciężko :-)

Tyle naszrajbolilaś,że nie nadążam z czytaniem, a co mówić jeszcze jakieś lekcje i zadania,których zawsze nie lubiłam,,:hura: a fb ? a wiadomosci, a coś upichcić, a to jeszcze 3 dzieciaki bez szkoły, zabawy, :przekleństwa: tego już za wiele,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Tyle naszrajbolilaś,że nie nadążam z czytaniem, a co mówić jeszcze jakieś lekcje i zadania,których zawsze nie lubiłam,,:hura: a fb ? a wiadomosci, a coś upichcić, a to jeszcze 3 dzieciaki bez szkoły, zabawy, :przekleństwa: tego już za wiele,,

Blondasu wyluzuj ....ady ja z dziecków dawno wyrosłam . O te najukochańsze niech się rodzice martwią ...babcie/dziadkowie są od rozpieszczania :-)

I nadal posuwać se palcami nie mogę...po ekranie monitora ....oczywiście ... i mam wk...nerwa strasznego :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965Tak myślę zrobić. lekcje co zrobim,y to zrob,my, a nauczyciele faktycznie przesadzają. Z tego co wiem to bardzo dużo mają więcej niż w szkole. Starsza wnusia / domowa / 1 klasa liceum od godz 8.15 do 15.15 lekcje słyszę z balkonu jak jest na łączach grupowych i słuchają wykładowców  .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@Mirelka1965Tak myślę zrobić. lekcje co zrobim,y to zrob,my, a nauczyciele faktycznie przesadzają. Z tego co wiem to bardzo dużo mają więcej niż w szkole. Starsza wnusia / domowa / 1 klasa liceum od godz 8.15 do 15.15 lekcje słyszę z balkonu jak jest na łączach grupowych i słuchają wykładowców  .

Szkoły zamknęli jakiś czas temu. A materiał leżał odłogiem. Teraz nadrabiają. Życie. Wam życzę powodzenia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Blondasu wyluzuj ....ady ja z dziecków dawno wyrosłam . O te najukochańsze niech się rodzice martwią ...babcie/dziadkowie są od rozpieszczania :-)

I nadal posuwać se palcami nie mogę...po ekranie monitora ....oczywiście ... i mam wk...nerwa strasznego :-(

to wina internetu,,że obraz się nie przesuwa, zmień miejsce ,przenies dupsko w inne miejsce ,gdzie będzie śmigal jak oszalały,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Blondi napisał:

to wina internetu,,że obraz się nie przesuwa, zmień miejsce ,przenies dupsko w inne miejsce ,gdzie będzie śmigal jak oszalały,,:szydera:

Wypróbowałam i guzik . Obraz nadal przesuwa mi się , gdy myszką lub klawiszami klikam . Mój lapek ma ekran monitora dotykowy i nie musiałam myszki używać , tylko sruuu...i leciało . Albo coś kliknęłam nie tak albo .....sosna wie co ! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wypróbowałam i guzik . Obraz nadal przesuwa mi się , gdy myszką lub klawiszami klikam . Mój lapek ma ekran monitora dotykowy i nie musiałam myszki używać , tylko sruuu...i leciało . Albo coś kliknęłam nie tak albo .....sosna wie co ! :-)

Napewno sosna,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Blondi, Ministerstwo dało wytyczne organom prowadzącym . Organy prowadzące dyrektorom szkół, dyrektorzy szkół nauczycielom , a o resztę martwią się tylko nauczyciele, jak to ogarnąć . Nie przepadam za nauczycielami, bo większość nie nadaje się do tego zawodu, ale jest jeszcze znakomita mniejszość , z powołania i z ambicjami i dopiero oni mają przekichane. System kompletnie nie jest przygotowany do nauczania zdalnego, nauczyciele sami wyszukują potrzebne materiały . Uważam, że to niesprawiedliwy osąd, że nic nie robią i za dużo wymagają. Rodzice też świeci nie są , jeździli po nauczycielach jak po łysej kobyle. Niech zatem ich zastąpią godnie i merytorycznie . A tak naprawdę, to niech się zwrócą z reklamacjami do Mwinisterstwa Oświaty .

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dodzisława napisał:

@Blondi Blondi, Ministerstwo dało wytyczne organom prowadzącym . Organy prowadzące dyrektorom szkół, dyrektorzy szkół nauczycielom , a o resztę martwią się tylko nauczyciele, jak to ogarnąć . Nie przepadam za nauczycielami, bo większość nie nadaje się do tego zawodu, ale jest jeszcze znakomita mniejszość , z powołania i z ambicjami i dopiero oni mają przekichane. System kompletnie nie jest przygotowany do nauczania zdalnego, nauczyciele sami wyszukują potrzebne materiały . Uważam, że to niesprawiedliwy osąd, że nic nie robią i za dużo wymagają. Rodzice też świeci nie są , jeździli po nauczycielach jak po łysej kobyle. Niech zatem ich zastąpią godnie i merytorycznie . A tak naprawdę, to niech się zwrócą z reklamacjami do Mwinisterstwa Oświaty .

Tak samo mogą pisać na Berdyczów, jak i do Ministerstwa Oświaty

Edytowane przez Afryka
A poza tym cała prawda... Całą dobę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Dodzisława napisał:

@Blondi Blondi, Ministerstwo dało wytyczne organom prowadzącym . Organy prowadzące dyrektorom szkół, dyrektorzy szkół nauczycielom , a o resztę martwią się tylko nauczyciele, jak to ogarnąć . Nie przepadam za nauczycielami, bo większość nie nadaje się do tego zawodu, ale jest jeszcze znakomita mniejszość , z powołania i z ambicjami i dopiero oni mają przekichane. System kompletnie nie jest przygotowany do nauczania zdalnego, nauczyciele sami wyszukują potrzebne materiały . Uważam, że to niesprawiedliwy osąd, że nic nie robią i za dużo wymagają. Rodzice też świeci nie są , jeździli po nauczycielach jak po łysej kobyle. Niech zatem ich zastąpią godnie i merytorycznie . A tak naprawdę, to niech się zwrócą z reklamacjami do Mwinisterstwa Oświaty .

Ale na szczęscie to nie mój problem,,:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się włącz i wyłącz lapka. Niejeden raz tak "naprawiłam" swój .

@Dodzisława ja się cieszę, że nie mam już dzieci szkolnych. 

Góra zapchała wszystko na dół, a nauczyciele czy dobrzy czy źli muszą ogarnąć temat na prywatnym sprzęcie. I jak w każdym zawodzie, pracowity pracuje więcej. 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, aniao napisał:

Madziu91, czy Ty nie masz brata bliźniaka?

Każdy ma jakiegoś brata bliźniaka, mlecznego, genetycznego, mentalnego,. Czasem się i trzeci bliźniak zdarzy. . Najważniejsze, żeby ręcę mył, bo w czasach zarazy to podstawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Madzia91 napisał:

Nas było w domu tylu,że nawet nie wiem czy miałam bo nie wszyscy mówili do taty tato. Po nas do szkoły Żuk przyjeżdżał i niekiedy szłam do innej klasy na lekcje bo się w tłoku zgubiłam a niektórych z rodzeństwa to zobaczyłam pierwszy raz na przerwie w 5 klasie co chodziłam już 2 raz do niej. Mama nas ponumerowała i bo od każdego taty miała parę numerków. Tylko jeden brat miał brata bliźniaka ale ten drugi nie miał. 

To wszystko wyjaśnia

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...