Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, foczka63 napisał:

GDZIE????HA HA HA 

Tylko,że ja nie robię tego specjalnie,raczej literówki lub byczki ,których nie wyłapię ,jak szybko piszę:)

To jak Krysia Tuchałowa, nie, żeby specjalnie, ale zwyczajnie przez nieuwagę, parę ludzi z tego świata zeszło (oprócz Dziuni Pająkowej, bo jej się należało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Madzia91 napisał:

Ja błędów nie pilnuję. Ja, za nie piję...Tak na peronie gdzieś w wagonie rzekł pewien bagażowy w drodze z Hamm do Kudowy.

Rysiek zaczynał jako bagażowy!? To wiele wyjaśnia, też bym piła za błędy

Edytowane przez Afryka
Te pomylane bagaże, wieczny problem. ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

To jak Krysia Tuchałowa, nie, żeby specjalnie, ale zwyczajnie przez nieuwagę, parę ludzi z tego świata zeszło (oprócz Dziuni Pająkowej, bo jej się należało)

Tiaaa....też schodzę ...w bety . Może jutro poczytam znów o koronawirusie , poboję się ździebko , zestresuję ...jak na niedzielę przystało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Budzik w telefonie zadzwonił o zwykłej porze ...zapomniałam zmienić na dzisiaj godzinę na późniejszą a dziad przecież się automatycznie przestawił . Trudno ...jakoś ten dzień przeżyję . Nawet skubaniec szerściuch pod drzwiami do kuchni nie czekał , żebym je otworzyła a on sobie sruuu...i na miasto . Mam nauczkę , za gapowe się płaci ...najwyżej oczy zapałkami , czy innymi wykałaczkami podpierać będę ....idę na tarasy zajarać ....kawy nie da rady inaczej jeszcze z kubka pić jak łyżeczką a to za długo trwa .

Miłej , spokojnej z przyjaznym nastawieniem niedzieli :d

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Chciałam babci przestawić zegarek ręczny...wyrwała mi go i wciska ciemnotę, że się sam przestawi.....:szydera: więc jej mówię bardzo łagodnie i uprzejmie, że sam się przestawi budzik a nie ten na ręku.....nie ! Ten na ręku też się sam przestawi....:d no to zobaczymy....

Miłej niedzieli i dużo uśmiechu.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :witam:. Niedziela się piękna zapowiada, słoneczko :327_sunny:jest, ale zimno, tylko 3°. No nic, kawusia :kawa: grzeje łapki i dobrze jest. Dziś spanko krótsze o godzinkę, trzeba będzie nadgonić w czasie przerwy:p

Życzę wszystkim miłego dnia i lenistwa, jak to w niedzielę :cmok:

324.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Madzia nie....małżonek recydywista  :szydera:

A tak ...wspominała coś , że małżonek kryminalista . Bidulka ta nasza @Madzia91....młodziutka a ile już przeszła ?

Ewcia ..a może ona nie jest rocznik 1991 , tylko ma 91 lat ...a my ją kuźwa za młódkę uważamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A tak ...wspominała coś , że małżonek kryminalista . Bidulka ta nasza @Madzia91....młodziutka a ile już przeszła ?

Ewcia ..a może ona nie jest rocznik 1991 , tylko ma 91 lat ...a my ją kuźwa za młódkę uważamy ?

Nie sądzę żeby była tak stetryczała. Wspominała coś, że na portalach randkowych się udziela i i musi ciągnąć za język.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam. Spokojnego dnia życzę. Kwarantanna zakończona. Wracam do normalności. Barszczyk czerwony nastawiony / potrawka z kurczaka też będzie., /mąż wrócił o poranku / Blokada z korytarza zdjęta. Ja zdrowa, wypoczęta do bólu . pozdrawiam:serce:

Gratulacje :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michasia 1959 napisał:

@Mirelka1965wytrzymałam jak na osobę energiczną, dużo bablającą to nie lada wyzwanie - tak powiedział syn:love::haha: dziękuje Wam bo z Wami byłam prawie cały czas:dobrze::serce:

Wiem o czym mówisz...ja też nie z tych cichych i spokojnych :haha:A energia kipi...i ujścia nie ma :donos: Mnie jutro wieczorem pokrywkę zdejmą i....gwizdek przestanie gwizdać :oklaski: I przyjdzie czas na odchwaszczanie ogrodu :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 :oklaski:ja mam dylemat bo wnuki bez szkoły, /9 lat bliźniaki/ i nie wiem czy jechać do miasta czy na wies ich przywieżć. Moja druga połowa już nie chce słyszeć o mieście. Córce bym ulżyła bo maja dom na wykończeniu/ malowanie tapety itp./ i brak szybko organizować to wszystko a nie ma jak i czasu. Nie wiem, lekcje maja przez internet ..

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michasia 1959 napisał:

@Mirelka1965 :oklaski:ja mam dylemat bo wnuki bez szkoły, /9 lat bliźniaki/ i nie wiem czy jechać do miasta czy na wies ich przywieżć. Moja druga połowa już nie chce słyszeć o mieście. Córce bym ulżyła bo maja dom na wykończeniu/ malowanie tapety itp./ i brak szybko organizować to wszystko a nie ma jak i czasu. Nie wiem, lekcje maja przez internet ..

Kochana, ja bym brała dzieciaki na wieś, na pewno będą miały więcej spokoju i luzu u Was niż w mieście:dobrze:. Kwarantannę przeszłaś dzielnie, teraz chyba już nic Wam nie grozi :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...