Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie coś..mnie coś nie pasuje :oops:I nie dotyczy to wartkości postuf, ale... :haha: Jeszcze nikt z góru forumowych słufkiem się nie zająknął? :haha:No nie wieże własnym oczom...jakie dobre lódziska tu som...jakie wyrozumiałe...jakie łaskawe...no nie morze być! :kopara: Musi fspułczucie nad losem bidnej istoty gurem wzieło? :donos: Cuda jakoweś...cuda siem dziejom :kopara: Zara zbiurke organizować bendom...cebulem i szmalec słać na pegejery :kopara: Kocykiem dzieciontka okrywać...Geńka hejtować...na sztomatologa składać siem...cuda...cuda w narodzie...mimo tródnych terminuf :kopara:Hfała wam :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Darekr napisał:

Miałem nie komentować Cię ale jednak odpisze,

Jestem Tu gościem tak samo jak Ty,

Wiele ludzi pisze Tu różne rzeczy,

ale przy dziesiątym czy piętnastym poście wypadało by się trochę powstrzymać

Afrykańska wyżej napisała : pozwolisz na na chwilę zapomnieć o koroniastym ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Madzia91 napisał:

@Darekr przepraszam nie wiedziałam że jesteś tutaj szefem portierni. Obejrzę kiepskich to se chumor poprawie. Nie muszę pisać. Twój portal to decydujesz. 

Nikt tu nie jest szefem,,pisz i się nie przejmuj, każdy ma foha ,pisalam już ,że nie jednemu już na glowę pada ta cała sytuacja,,a wolnosc słowa niech chodz tutaj będzie ,mi też się Twoje pisanie podoba, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A mnie coś..mnie coś nie pasuje :oops:I nie dotyczy to wartkości postuf, ale... :haha: Jeszcze nikt z góru forumowych słufkiem się nie zająknął? :haha:No nie wieże własnym oczom...jakie dobre lódziska tu som...jakie wyrozumiałe...jakie łaskawe...no nie morze być! :kopara: Musi fspułczucie nad losem bidnej istoty gurem wzieło? :donos: Cuda jakoweś...cuda siem dziejom :kopara: Zara zbiurke organizować bendom...cebulem i szmalec słać na pegejery :kopara: Kocykiem dzieciontka okrywać...Geńka hejtować...na sztomatologa składać siem...cuda...cuda w narodzie...mimo tródnych terminuf :kopara:Hfała wam :donos:

Co Ty nie powiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Madzia91

Madziu. Zapewniam, wystarczy tego teatrzyku.
Twoja pisownia, znajomość forum, sposób poruszania się i korzystania z narzędzi, ewoluuje z posta na post.
Ale moje gratulacje za starania(już na siedząco).

Mam nadzieję, że @Moderator za szybko nie dostanie informacji od systemu multilotototo informatycznego.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A mnie coś..mnie coś nie pasuje :oops:I nie dotyczy to wartkości postuf, ale... :haha: Jeszcze nikt z góru forumowych słufkiem się nie zająknął? :haha:No nie wieże własnym oczom...jakie dobre lódziska tu som...jakie wyrozumiałe...jakie łaskawe...no nie morze być! :kopara: Musi fspułczucie nad losem bidnej istoty gurem wzieło? :donos: Cuda jakoweś...cuda siem dziejom :kopara: Zara zbiurke organizować bendom...cebulem i szmalec słać na pegejery :kopara: Kocykiem dzieciontka okrywać...Geńka hejtować...na sztomatologa składać siem...cuda...cuda w narodzie...mimo tródnych terminuf :kopara:Hfała wam :donos:

Co tak gębę rozdziawia Kaczerbicha jedna!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka Kolega świetny bimber gotuje, to z pragnienia nie umrę , ale w moim Schlezwiku Holsztajnie ani rolki papieru toaletowego od 2 tygodni nie widziałam, ani rolki papierowego ręcznika, paczki chusteczki higienicznej, no nic, zero. Dobrze że świece dostałam, to sobie będę wieczory przy świecach robić. Romantycznie będzie, żeby tylko choć kilo mąki udało mi się kupić oraz cukru, to ewentualnie wymienię na papier toaletowy jak wrócę

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dodzisława napisał:

Dobry wieczór . Mam doła W Edece zostały ostatnie 2 butelki Johnego, w angebocie po 9,99, a mnie za chwilę czeka 14 dni kwarantanny. Jak żyć ?

Dodzia a innych procentów w angebocie nie było? :( żałoba normalnie narodowa,, a gdzie druga Edeka w pobliżu,,? zasuwaj do Rewe,,tam też angeboty,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Co tak gębę rozdziawia Kaczerbicha jedna!?

Wiesz co ...nie wiem , czy jeszcze chce mi się tutaj bywać . Na zakazanych piosenkach lubiłam moment jak takiej jednej pani fryzurę na a'la Kojak robili ..

kurde , tylkoza co to już nie bardzo pamiętam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@Afryka Kolega świetny bimber gotuje, to z pragnienia nie umrę , ale w moim Schlezwiku Holsztajnie ani rolki papieru toaletowego od 2 tygodni nie widziałam, ani rolki papierowego ręcznika, paczki chusteczki higienicznej, no nic, zero. Dobrze że świece dostałam, to sobie będę wieczory przy świecach robić. Romantycznie będzie, żeby tylko choć kilo mąki udało mi się kupić oraz cukru, to ewentualnie wymienię na papier toaletowy jak wrócę

Zapodaj adres to Ci tego dobra luxsusowego podeślę, mam na myśli papiur. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Kcem protezem sfojom pokazać :haha: Bo mam nowom szczoteczkiem elektrycznom,a ta pienknie kamień ósófa i nie capi z paszczy :haha:

Niech mnie nie nerwi, bo marzę o takiej jednej... ale to porsche wśród scotecek a oszczędzać muszę, bo utknęłam w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiesz co ...nie wiem , czy jeszcze chce mi się tutaj bywać . Na zakazanych piosenkach lubiłam moment jak takiej jednej pani fryzurę na a'la Kojak robili ..

kurde , tylkoza co to już nie bardzo pamiętam ?

Przypomnę Ci Baśko, boś w latach posunięta , i pamięć nie ta. Za kolaborację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Niech mnie nie nerwi, bo marzę o takiej jednej... ale to porsche wśród scotecek a oszczędzać muszę, bo utknęłam w kraju.

Mnie obdarowano...taki jeden w czerwonym kubraku doniósł, tfu...przyniósł :haha:Taki Maserati szczoteczkowe mi się trafiło :haha: 96 tysięcy stuków na zębiska daje :haha:Normalne zęby mogłyby nie strzymać...ale protezka po przodkach daje radę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@Afryka Tak za darmo, czy za flaszkę bimbru ? Mam dostęp do najwyższej ligi No ale jak za flaszkę, to musi być przynajmniej że 4 rolki

W moim urwidołku papieru nie brakuje, to były tylko przejściowe problemy. Co innego w Niemcowni, tam nadal srają ze strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się Oszczedzaj dobra kobieto, bo ja nie wiem czy nie naliczane tych ostatnich dwóch, co to kupiłam na czarną godzinę, albowiem dziadek kosmita, który jest tylko ,,dodatkiem,, do podopiecznej dba o moje wysokie ciśnienie. Musowo zatem będzie jakoś je obniżyć, a dezynfekcja się przyda przecież. Doustna. Qrwa nie znam języka kosmitów. Javsievwykoncze, a poskarzyjek na głównej nie ma i zaraz bananem bez łeb zarobię , a jestem w stanie recydywy zaawansowanej

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dodzisława napisał:

@Afryka Kolega świetny bimber gotuje, to z pragnienia nie umrę , ale w moim Schlezwiku Holsztajnie ani rolki papieru toaletowego od 2 tygodni nie widziałam, ani rolki papierowego ręcznika, paczki chusteczki higienicznej, no nic, zero. Dobrze że świece dostałam, to sobie będę wieczory przy świecach robić. Romantycznie będzie, żeby tylko choć kilo mąki udało mi się kupić oraz cukru, to ewentualnie wymienię na papier toaletowy jak wrócę

Córka podopiecznej mieszka w Hamburgu i ostała się bez srajtaśmy. Tydzień temu dzwoniłam czy jej kupić to nie chciała, bo już ma. Na wszelki wypadek schowam nasze "zapasy" do mojej komody, bo dziś też pustki.

Z innej beczki.

Na razie nie wybieram się do domu, ale syn mnie postraszył, że byle nie busem. Chce przyjechać, ale ja żebym na pieszo miała iść to nie pozwolę. 

Mam rację?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...