Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Blondi napisał:

ileż tych dzieci sobie wygooglowaliscie??  a potem internet siadł i doopa,,

Blondasku ....nie pytam pani o lata i pana nie pytam też ...

Jakoś tak śpiewał Rynkowski .

Mniej  wiesz ....itd .:d

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Madzia91 napisał:

Nie jadę pod Grunwald tylko do Elfriede z Furtu. Sama ubierz przylbice i dzidę . Mam za to fartuch od znajomego salowego z Przasnysza

Tak , fartuch koniecznie . Lepszego zabezpieczenia nie mogłaś wymyślić ...ochroni ...przed pryskajacym tłuszczem z patelni :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Madzia91 napisał:

Nie jadę pod Grunwald tylko do Elfriede z Furtu. Sama ubierz przylbice i dzidę . Mam za to fartuch od znajomego salowego z Przasnysza

:szydera: jesteś cudowna,,tak trzymaj,,:oklaski: ale wiesz ,że zrobię sobie przyłbicę? bo to wiadomo na jakiego plujka się trafi?? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak , fartuch koniecznie . Lepszego zabezpieczenia nie mogłaś wymyślić ...ochroni ...przed pryskajacym tłuszczem z patelni :d

ale fartuch,,w razie co od góry można ubierać,,wczoraj mój przypał zrobił z majtek maseczkę i czapeczkę,z jednej pary za 1 euro ,nikt w życiu by nie pomyślal ,że to gacie,wszyscy by się uśmiali równo,,ale nam już pada na glowy ta sytuacja cała,,glupotki za  głupotkami,,ale lepsze to niż zlośc i nienawisc,,prawda????

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Madzia91 napisał:

Jestem normalna jak człowiek. Umiem się śmiać i też się nie kiedy stracha mam po pahy ale co tam tu mi się nakazali zarejestrować z firmy to wejdę sobie myślę a nusz ktoś dłoń pomocnom poda mi

Madzia miałaś prikaz tutaj się zarejestrować??? wez zobacz ile tutaj jest rąk,kochaniutkich i przyjazniutkich,,trzeba się tylko na żartach trochę znać,,a reszta to pikuś,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Madzia91 napisał:

Darka nie znam i nie ruszam ale miły się wydaje to się też śmiałam jak kiedyś w gimnazjum z takich troli co się zderzyli z filarem na taczce 

Bo jest Miły i nie patrz co Baśka pisze, ona zazdrosna strasznie o Darka,, ubiega o względy,czeka też w kolejce, denerwuje się ,,ale cicho, bo się wyda,,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak , fartuch koniecznie . Lepszego zabezpieczenia nie mogłaś wymyślić ...ochroni ...przed pryskajacym tłuszczem z patelni :d

Jak potrzebujesz fartucha aby się chronić przed pryskającym tłuszczem, to ja mam też znajomego salowego... tyle, że z Kudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Madzia91 napisał:

Blondy nikt mi nie kazał ale dała znać ta co siv i wyslalam, ze pomoc znajdę i bratnie duszyczki z opieki co virusa już maja od dawna opanowanego 

No popatrz ,,jakie dobre wiesci nam przynosisz,,my tutaj mamy wszystko perfekt opanowane, każda dziedzina,, dobrze trafiłaś,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Bo jest Miły i nie patrz co Baśka pisze, ona zazdrosna strasznie o Darka,, ubiega o względy,czeka też w kolejce, denerwuje się ,,ale cicho, bo się wyda,,:tak2:

Co kuźwa czeka ....nic nie czeka , Marta posiedzi jeszcze trochę w Hamburgu i ...

już jest mój ! :hura:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Madzia91 napisał:

Gienio jest na rencie i bo wpadł rok temu pod ciągnik na polu i zaorali nim 2 hektary pszenżyta.

Oj ten Gienio, wszystko nie tak, biednemu zawsze wiatr w oczy,, ale aż 2 h dał radę zaorac z ciągnikiem:szok: następny mistrz mi się dzisiaj objawił,,  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...