Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, violka napisał:

Ja temat już zakończyłam . To była taka mała odskocznia od tematu związanego z koronkiem , więc chyba ok ;)

20200327_204251.thumb.jpg.7d7fd9bb26190d874a590695c0698101.jpg

jak dłużej będzie trwała taka głupia i bezsensowna wojenka wszyscy będziemy mniej więcej tak funkcjonowac

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucinda napisał:

20200327_204251.thumb.jpg.7d7fd9bb26190d874a590695c0698101.jpg

jak dłużej będzie trwała taka głupia i bezsensowna wojenka wszyscy będziemy mniej więcej tak funkcjonowac

:haha:a nie wyglądamy tak jeszcze ? :szydera: Ja tylko grzecznie odpowiedziałam na pytanie . Dalszy cię , to była próba wyjaśnienia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, 1bozka napisał:

Wpadłaś w sidła własnej choroby

Mówię to ja, podrzeszowski psychiatra?

Toniesz w swoim jadzie. Co gorsza, to na oczach wielu świadków. I żaden z nich, nie wyciąga do ciebie pomocnej ręki. A dlaczego, to tego ci już nie powiem.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

:haha:a nie wyglądamy tak jeszcze ? :szydera: Ja tylko grzecznie odpowiedziałam na pytanie . Dalszy cię , to była próba wyjaśnienia :p

Szogun właśnie oświadczył że od jutra przestaje się golić...chce się przyzwyczaić...poradziłam mu żeby w Danii obok domu ziemianke wykopał...ja poszukam worków jutowych i w ręku ubrania poszyje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam :oklaski: I tylko jedną pobudkę miałam :oklaski: I już jest git :oklaski: A teraz siorbię kawunię i zwiedzam rumuńskie Karpaty...wirtualnie oczywiście, bo izolacja trwa nadal :haha:Słonko mam...na zewnątrz i w serduchu też :oklaski: A budleje poczekają na moje towarzystwo do przyszłego tygodnia, choć korci...korci wziąć sekator w dłoń :haha:Pozwoliłam sobie wychylić się wczoraj na zewnątrz i melduję, że krokusy jeszcze widać na rabacie, aczkolwiek w stanie agonalnym :haha:Chwasty za to mają się świetnie >:( Nic to...coś więcej zobaczę za 3 dni :haha: Póki co...koniec meldunków z obserwacji czynionych przez szybę, chybcikiem i na odległość :haha:Tak więc...teraz porządnie się przywitam...1926380437_dziedobrysobotasiemanko.jpg.620a333b9cd5cf14951ee90d3609ec12.jpg życzę od serca wam, bo sobie nie muszę...wszak robota nie Gołota i na mnie zaczeka, a stres nie ma prawa wstępu w moje podwoje  :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wczoraj wieczorem miałam " bezdotykowe " odwiedziny . Wyskoczył z ciężarowego busa kierowca w masce , rzucił niczym piłkę do kosza sztangę cugasaków i tylko krzyknął " przecież nie będę ich zabierał do Pl a tobie bardziej się przydadzą ...tylko natychmiast zdezynfekuj ręce , przetrzyj też folię na opakowaniu , zerwij ją i ...pal na zdrowie ! " ...Na próg domu za późno wyskoczyła Hela , bo koniecznie chciała zaprosić na kawę ...poprzednio , kiedy mnie tutaj przywiózł nie chciał , podziękował za nocleg , który mu oferowano . Jadzia też zbulwersowana była , bo przecież mógłby tutaj spokojnie kawę wypić , wykąpać się ...pogadała by se z nim ...noo...już to widzę . Ile można jej tłumaczyć , że po niemiecku to tylko pojedyncze , najpotrzebniejsze wyrazy a po angielsku to też nie tak , żeby zaraz konwersacje prowadził , tylko , żeby dał sobie radę z dogadaniem się w czasie pracy ...Ględziła , mlaskała , ale , żeby był wilk syty i owca cała powiedziałam , że  m u s i  jechać prosto , żeby zdążyć z rozładunkiem ....ufff...odpuściła . Tak se siedzę , Jadzia jeszcze pochrapuje , szerściuch wystrzelił na miasto ...a ja se myślę , jakie to moje dziecko dobre , wrażliwe , że nie zabrał se " sztangi " do Pl , tylko mamusi zostawił ...aniołeczek kochany mój :haha:

Miłej , fajnej soboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień nie podobny do dnia, ja nie podobna do siebie. Z tzw. nocnego marka lub też polującej sowy przemieniłam się w rannego ptaszka czyli skowronka. Jak to się stało, co to się stało, że o poranku już oglądam świat zza okna? Nie świergolę bo po co? konkurencją żadną i tak nie byłabym :haha:

Przepraszam :d z góry za refleksję jaka mi podeszła. @Janeczka1963 witaj i wybacz ale pomyślałam o totalnej neutralności wypowiedzi i wzięłam przykład twój :d zawsze milutko i cieplutko, zapraszająco, informująco o pogodzie, zawsze:d

Co wolicie? zapasy w kisielu, kisiel w salaterce czy maseczkę z kisielu?:d Ja wybrałabym maseczkę z kisielu- z pod niej mało byłoby widać prawdziwej twarzy, dziób otwierać da się, przed pazurami też jakaś ochrona jest:haha::d

Z tą refleksją po wczorajszym popołudniu forumowym witam i życzę dobrej soboty bez głupoty:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krista napisał:

Dzień nie podobny do dnia, ja nie podobna do siebie. Z tzw. nocnego marka lub też polującej sowy przemieniłam się w rannego ptaszka czyli skowronka. Jak to się stało, co to się stało, że o poranku już oglądam świat zza okna? Nie świergolę bo po co? konkurencją żadną i tak nie byłabym :haha:

Przepraszam :d z góry za refleksję jaka mi podeszła. @Janeczka1963 witaj i wybacz ale pomyślałam o totalnej neutralności wypowiedzi i wzięłam przykład twój :d zawsze milutko i cieplutko, zapraszająco, informująco o pogodzie, zawsze:d

Co wolicie? zapasy w kisielu, kisiel w salaterce czy maseczkę z kisielu?:d Ja wybrałabym maseczkę z kisielu- z pod niej mało byłoby widać prawdziwej twarzy, dziób otwierać da się, przed pazurami też jakaś ochrona jest:haha::d

Z tą refleksją po wczorajszym popołudniu forumowym witam i życzę dobrej soboty bez głupoty:d

Ale ja się wcale nie gniewam kochana, wolę neutralność, bo jednego tematu mam już po dziurki w nosie

Kot 98.gif

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...