Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Blondi napisał:

Teraz to wiesz!!! są ciekawsze tematy, każdy chce być najmądrzejszy i wszystko wiedzący, ja się tyle naczytam ,że mam dośc jeszcze pisac i wchodzić w dyskusję, pół ludnosci się teraz kłóci co do tej sytuacji,,nieraz trzeba zwolnić i olac ,,szkoda sie denerwowac ,bo to nic nie da, jedynie ,że się wygada ,ot i to,,

Blondasku ...ja to nawet dziwię się , że ten przeklęty wirus jeszcze się kręci i pożera ludzi . Napisałam i c.d skasowałam , bo już mi się nie chce , bo znów  podpadnę  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Blondasku ...ja to nawet dziwię się , że ten przeklęty wirus jeszcze się kręci i pożera ludzi . Napisałam i c.d skasowałam , bo już mi się nie chce , bo znów  podpadnę  :(

bo go trzeba :grzmotnąć::grzmotnąć::grzmotnąć:  już lżej na :serce:,,, od razu inaczej,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LACH napisał:

Poradźcie proszę, jak postąpić z łachudrą, która na innym forum pluła, mało jej żyłka nie pękła, na mnie i Forum OpiekunkaRadzi.pl. Teraz wraca tutaj, jakby nigdy nic. Zrobiłem zapobiegliwie skriny wszystkich jej szkalujących postów, którymi przebijała się w jadzie z byłą, tutejszą forumowiczką, a które zaraz zostały tam usunięte. Olać, czy utopić?(...)fryzurę. Proszę o wskazanie mądrego i skutecznego rozwiązania.

Ujawnić?:kopara:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zaśmiecać pisze tu @violka. Nie będę się tłumaczyć a jakieś twoje insynuacje  to twoje wymysły .Myśl co chcesz Twój problem .Nie szukaj sensacji wykorzystując moja osobę. Prześladowanie jest karalne, a zbyt bujna wyobraźnia to choroba. Tyle

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, że postanowiłam jutro popełnić ciasto :oklaski: I nie dlatego, że muszę....po prostu chce mi się :szydera:  Ale, żeby nie było za prosto, to będzie to ciasto wegańskie :haha: Ano...nie...nie zdurniałam, lecz sytuacja na mnie wymusiła takie rozwiązanie :haha:Córuś moja ulubiona jest weganką i też chciałby pojeść czegoś dobrego :haha: Będę więc jutro wymyślać kokosankę wegańską :donos: O efektach moich kulinarnych postępów pozwolę sobie uprzejmie donosić w dniu jutrzejszym :donos: I...o majtko bojsko...miej mnie w swojej opiece :haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

Żeby nie zaśmiecać pisze tu @violka. Nie będę się tłumaczyć a jakieś twoje insynuacje  to twoje wymysły .Myśl co chcesz Twój problem .Nie szukaj sensacji wykorzystując moja osobę. Prześladowanie jest karalne, a zbyt bujna wyobraźnia to choroba. Tyle

Ależ ty uparta jesteś . 

 Więc tak ...... polecam wrócić się w tym temacie do daty 12.01.19 r. Na równoległym forum 12.01.20 r./ również w temacie związanym z piciem kawy .  Jest jeszcze kilka rzeczy , które świadczą o tym , że masz klona , skoro to nie ty . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Ależ ty uparta jesteś . 

 Więc tak ...... polecam wrócić się w tym temacie do daty 12.01.19 r. Na równoległym forum 12.01.20 r./ również w temacie związanym z piciem kawy .  Jest jeszcze kilka rzeczy , które świadczą o tym , że masz klona , skoro to nie ty . 

Mówiłam i nie będę się powtarzać masz problem ? To Twój problem.Szukasz sensacji? Ja nie interesuje się Twoim życiem.Ja nie powiem że jesteś uparta ale wscipska

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Mówiłam i nie będę się powtarzać masz problem ? To Twój problem.Szukasz sensacji? Ja nie interesuje się Twoim życiem.Ja nie powiem że jesteś uparta ale wscipska

Nie interesuję się życiem prywatnym forumowiczów , a tym bardziej nie poruszam ich na publicznym forum . Piszę tylko o tym co czytam , a czytać potrafię ze zrozumieniem , więc gdzie tutaj widzisz wścibstwo ?

Nigdy nie ukrywałam , że mam alergię na chamstwo i hipokryzję . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 no wreszcie jakaś konkretna robota,,ale czego się nie robi dla ukochanego dziecka:tak2:

Ja mam konkretnych robót w pip...pip...pip :haha: Wczoraj wprowadziły się moje dwie dziewczynki z całym dobrodziejstwem inwentarza :haha: I, póki co, w salonie stoją kartony, kartoniki, kontenery, kontenerki, siaty, siateczki, torby, torebeczki i....w sosnę zabawek dla "Wnuczusi" :haha: A że "Wnuczusia" młodziutka, ma masę energii, to i "babcia" popitala po salonie z piłeczkami, rolkami, i innymi zabaweczkami :haha:O tarzaniu się na kanapie i mizianiu na fotelu to już nawet nie będę wspominać :haha: Ale nieco kalorii zgubię...chyba :szydera: No i wymyśliłam, że ciasto, nie tylko wegańskie, ale i mega dietetyczne popełnię :haha: Buszuję więc w necie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Nie interesuję się życiem prywatnym forumowiczów , a tym bardziej nie poruszam ich na publicznym forum . Piszę tylko o tym co czytam , a czytać potrafię ze zrozumieniem , więc gdzie tutaj widzisz wścibstwo ?

Nigdy nie ukrywałam , że mam alergię na chamstwo i hipokryzję . 

Wpadłaś w sidła własnej choroby.Dopoki się z tego nie wyleczysz to niestety zawsze będziesz chora

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Wpadłaś w sidła własnej choroby.Dopoki się z tego nie wyleczysz to niestety zawsze będziesz chora

Zakończmy  temat , bo nie każdy ma ochotę czytać te przepychanki . Odpowiedziałam an pytanie . Istnieje możliwość , że nie zostałam jeszcze zdiagnozowana , więc chyba nie chcesz ciągnąć rozmowy z kimś nie godnym twojego poziomu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 ale masz fajnie,,zazdroszczę aż,,,:oklaski: bo ja sama już nie mogę się doczekać swoich  kochanych przytulanek ,jeszcze trochę i też będę popitalać w kuchni dla nich,,kocham 

Moja "Wnuczusia' to jest niesamowita przytulanka...bo futrzana :szydera: Dzisiaj rozpoczęła kokoszenie z "babcią" już po 6-tej rano :haha:A dla mojej "Wnuczusi" nie poszaleję w kuchni :haha: Dostaje o określonych godzinach karmę, w wymierzonych proporcjach i...ani grama "babcia" nie może więcej przemycić :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Zakończmy  temat , bo nie każdy ma ochotę czytać te przepychanki . Odpowiedziałam an pytanie . Istnieje możliwość , że nie zostałam jeszcze zdiagnozowana , więc chyba nie chcesz ciągnąć rozmowy z kimś nie godnym twojego poziomu .

Wiedziałam że nie masz nic do powiedzenia.A tak na przyszłość nie strasz nikogo dowodami ,bo się pograzasz. Poziom sama pokazałaś.To tyle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Moja "Wnuczusia' to jest niesamowita przytulanka...bo futrzana :szydera: Dzisiaj rozpoczęła kokoszenie z "babcią" już po 6-tej rano :haha:A dla mojej "Wnuczusi" nie poszaleję w kuchni :haha: Dostaje o określonych godzinach karmę, w wymierzonych proporcjach i...ani grama "babcia" nie może więcej przemycić :szydera:

Jesteś nie możliwa,,babcia i futrzak:szydera: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Zakończmy  temat , bo nie każdy ma ochotę czytać te przepychanki . Odpowiedziałam an pytanie . Istnieje możliwość , że nie zostałam jeszcze zdiagnozowana , więc chyba nie chcesz ciągnąć rozmowy z kimś nie godnym twojego poziomu .

Podpisuje się cytując koleżankę.....

@violka  i @1bozka

Mogę Prosić o zamknięcie dyskusji???

Wyjdzicie na zewnątrz i dajcie se po ryjku albo zapalcie papieroska...

Jest naprawdę masa innych tematów...

Mogę dziewczyny prosić??

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Wiedziałam że nie masz nic do powiedzenia.A tak na przyszłość nie strasz nikogo dowodami ,bo się pograzasz. Poziom sama pokazałaś.To tyle.

Nie było moim zamiarem straszenie ciebie , ale uświadomienie , że dalsze negowanie prawdy nie ma sensu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucinda napisał:

Podpisuje się cytując koleżankę.....

@violka  i @1bozka

Mogę Prosić o zamknięcie dyskusji???

Wyjdzicie na zewnątrz i dajcie se po ryjku albo zapalcie papieroska...

Jest naprawdę masa innych tematów...

Mogę dziewczyny prosić??

Ja temat już zakończyłam . To była taka mała odskocznia od tematu związanego z koronkiem , więc chyba ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...